Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matma']pytałam, czy to nadal ten sam nr konta ;)
myślałam, że to są wpłaty na wszystkie potrzby tych Państwa, nie na jednego pieska, ale to nie ma w sumie znaczenia. Napiszcie tylko konto.[/quote]

Na razie pierwszą potrzebą jest Kajtuś, którego bardzo kochają, a którego Encorton może szybko wykończyc. Państwu bardzo zależy na Kajtusiu...

Oczywiście, w miarę potrzeb będzie im dostarczany żwirek i karma. Na razie mają z ostatniej "dostawy" :p

A ktoś tu pytał o recepty dla państwa. Jeszcze mają leki, ale bardzo dziękują i będą pamiętac o deklaracji pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Podaje numer naszego konta, jak juz podawalam wczesniej przy wplacie nalezy podac nick i na tym watku Metkow.

[B]Fundacja Pro Animals - Na Pomoc Zwierzętom
[/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]ul. Żeromskiego 6, 32-500 Chrzanów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]P[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=black]KO BP Oddz. I. w Chrzanowie
24 1020 2384 0000 9502 0095 0717[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wysłane.
niewiele, tylko 50zł,ale nasza bestia wzięta z łódzkiego schronu będzie miała niedługo sterylkę,a to duża psina, więc trochę nas to będzie kosztować.

[EMAIL="%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/196/7c9808d2d82d4d5c.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/196/7c9808d2d82d4d5c.jpg[/IMG][/URL][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Niech już każdy nie piszę, że dorzuca mało .. i okazauje sie że to 50 lub 100 zł. To co ja mam powiedzieć z moją trzydziestką:roll:
:placz:[/quote]
Olena84 - nie gadaj głupot bo złoimy Ci skórę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...