Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monikufs wczoraj odebralam paczke dosc sporych rozmiarow, ale nawet nie spojrzalam od kogo i nie wiem co w niej bylo bo od razu przekazalam Uli, ona zas dzis nie miala zadnych szans wejsc na dogo i cokolwiek napisac bo byla ze swoja sunia na operacji w Krakowie a w drodze powrotnej wstapila z hanek jeszcze do Lintie pzekazac dary dla Azuni. Poczekajmy zatem do jutra na wyjasnienie, ale mysle ze to byly witaminki ktore przeslala fona.

Link to comment
Share on other sites

sorki, nie mam czasu czytać całego wątku, ale kogo leczycie encortonem? mój syn jako alergik odstaje ten lek, mam jakies opakowanie w zapasie, moge oddać, w zasadzie ten lek dla dzieci jest bezplatny, a dla zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

Dążymy do odstawienia Encortonu, bo Kajtusiowi bardzo on szkodzi i szybko zakończyłby życie. Ale napewno jeszcze przez kilka miesięcy będzie go brał. Jeśli faktycznie miałabyś do oddania jakieś opakowanie, byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Dążymy do odstawienia Encortonu, bo Kajtusiowi bardzo on szkodzi i szybko zakończyłby życie. Ale napewno jeszcze przez kilka miesięcy będzie go brał. Jeśli faktycznie miałabyś do oddania jakieś opakowanie, byłoby super.[/quote]
przy okazji podrzucę

Link to comment
Share on other sites

jutro pociągiem przywozi kota do Wrocławia Missieek i zadeklarowała chęć zabrania rzeczy dla panstwa.Uprzedzałam,że jest sporo ,ale nie odstraszyło to jej :crazyeye:.Do pociągu ją wsadzę,ale nie wiem kto ją odbierze.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jak Missieek wraca, czy tez pociagiem a jezeli tak to gdzie bedzie wysiadac, jezeli w Trzebini to nie bedzie problemu ja odebrac, jeszeli zas miala by jechac inna trasa do siebie to nie dawaj jej niczego bo to za daleko zebym mogla do niej wyjechac.

Link to comment
Share on other sites

Missieek pojechała pociągiem i wszystko zabrała :roll: :loveu:.Dzielna dziewczyna.
Nie wiem czy wysiada w Trzebini,zadzwoń do niej.Wyjechała z Wrocławia o 15.15 na Przemyśl.
Kicia poszła do dobrego domku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

fanty sa u mnie
jesli ktos z Chrzanowa mialby mozliwosc po nie przyjechac to zapraszam
a jesli nie moge to zawiezc w niedziele do rodziny mieszkajacej w Trzebini (Siersza) i stamtad bedzie blizej odebrac

do tego prosba o sprawdzenie takiej rzeczy
zaraz wypisze rzeczy ktore my mamy zbedne
jesli cokolwiek z tego byloby przydatne dla tej rodziny to mozemy to przekazac

rzeczy (uzywane):
duza szafa dwu drzwiowa x2
szafa jednodrzwiowa (jedna jednoskrzydlowa, druga dwuskrzydlowa)
niewielki stolik
lozko ze stelarzem BEZ materaca
sprawna kuchenka gazowa, starszy model
nieduza sprawna lodowka, starszy model
kubki, szklanki do picia
firanki

nieuzywane zwykle poszewki na posciel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...