Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Ja podjade pod poczte dzis i wpłace 30 zł- no niestety tylko tyle moge:([/quote]

To wiele :loveu::multi:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]NOWE FOTKI PSA Z MĘTKOWA - > łańcuch wrośnięty w szyję!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104591&page=9[/url]

Link to comment
Share on other sites

1.u ludzi stosuje sie czesciej inne sterydy ktore mniej zatrzymuja wode i nie ma takiego przyrostu wagi ,chyba u psow tez mozna np.polcortolon
2.na oslone zoladka przed sterydami lepszy od venteru i allugastrinu ,ktory u ludzi wyszedl prawie z uzycia daje sie ranigast,famogast lub lanzule,omeprazole ,controloki w malej dawce i mam tego troche wiec spytajcie weta moge wyslac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikusf']1.u ludzi stosuje sie czesciej inne sterydy ktore mniej zatrzymuja wode i nie ma takiego przyrostu wagi ,chyba u psow tez mozna np.polcortolon
2.na oslone zoladka przed sterydami lepszy od venteru i allugastrinu ,ktory u ludzi wyszedl prawie z uzycia daje sie ranigast,famogast lub lanzule,omeprazole ,controloki w malej dawce i mam tego troche wiec spytajcie weta moge wyslac.[/quote]

[quote name='Poker']jeszcze lepszy jest Metypred, a Omeprazol jest tani.[/quote]

OK spytamy weta, a Was dziewczyny bardzo bym prosiła o telefon do państwa, żeby im to wytłumaczyc :) jak już pogadamy z wetem na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']O matko jak fajnie! Ktoś z dogomanii ją adopował?[/quote]

Nie, Punia została wypatrzona na naszej stronce :) Zakochała się w niej młoda mama 2 grzecznych uroczych synków w wieku 3 i 4 latka. Mieszkają w bloku, pańcia nie pracuje i Punia będzie miała czas się oswoić.
Pani Danusia płakała za Punią, nam było przykro ją zabierać, ale Dagmara jest wspaniałą osobą i napewno Punia będzie u niej szczęśliwa. Miałam okazję dobrze ją poznać, bo państwa nie było i czekaliśmy ponad godzinę, chodząc po lesie ;) Więc cierpliwość i determinację także sprawdziliśmy :D Kto inny chyba by nie wytrzymał :D

A Punia i nowa pańcia Dagmara mają identyczny kolor włosków nawet!

Będą fotki i relacja, jesteśmy zaproszeni w odwiedzinki :)

Jeszcze Misio szuka domku. Wysyłam go do Przełomu na ten tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Pani Danusia dzwoniła i cieszyła się, że Punia znalazła dobry domek. Już jej przeszedł smutek. Była zadowolona, że chłopczyki takie spokojne i nie zrobią Puni krzywdy napewno, że będzie ona jedynym pieskiem w domu i będzie miała nareszcie całą miłość ludzi tylko dla siebie :loveu:

Tak samo jak p. Danusia, nie mogę doczekać się wieści, jak tam się dziewczynka aklimatyzuje.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z moją doktor na temat encortonu i powiedziała, że pęcherzyca jest takim schorzeniem, że trzeba się cieszyć że ten lek działa. Powiedziała tez że dobrze jest cos podawać osłonowo i robic pr wątrobowe. Encorton ma duzo skutków uboczny ale w praktyce bywa tak, że pieski nie dorzywają ich objawów:(
Wiem, mało pozytywne ale wolałam zapytać.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikusf']mam troche lekow czy wyslac na adres fundacji ,bo jesli do panstwa to prosze o adres na pw[/quote]

Jak wolisz, może być na adres państwa, bo jak na razie nie przyszło nic od nikogo, więc raczej nie poczują się przeciążeni...
Wysyłam adres na pw.
Dziękujemy :loveu:

[quote name='Edi100']Rozmawiałam z moją doktor na temat encortonu i powiedziała, że pęcherzyca jest takim schorzeniem, że trzeba się cieszyć że ten lek działa. Powiedziała tez że dobrze jest cos podawać osłonowo i robic pr wątrobowe. Encorton ma duzo skutków uboczny ale w praktyce bywa tak, że pieski nie dorzywają ich objawów:(
Wiem, mało pozytywne ale wolałam zapytać.:-([/quote]

Kajtuś czuje się dobrze na razie... Ale to młody piesek, ma tylko 2 lata. Dostaje końskie dawki, po 20mg, inaczej niesamowicie cierpi, wydrapuje sobie nawet oczka...
Teraz ma tylko trochę na nosku i na brzuszku. Nie wiadomo, kiedy znowu mu się pogorszy...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość z nowego domku Puni :lol:

[QUOTE]hej.dzisiaj bylismy na 2 godzinnym spacerze w lesie..tam czuje sie bezpiecznie biegala jak szalona i nawet szczekala jak nigdy chyba bardzo lubi cisze bo w miescie musze ja nosic na rekach hahaha na szczescie las jest nie daleko takze tam bedziemy chodzic codziennie 2 razy ..w sobote zadzwonie do pani Metkowej i powim jej jak czuje sie Punia..pozdrawiam i sluze pomoca jezeli chodzi o te biedne zwierzeta w tym wiezieniu..pa
[/QUOTE]

Ostatnie zdanie dotyczy jednego z okolicznych schronisk.

Link to comment
Share on other sites

Podczas wizyty z Brutusem u dr-a Gierka w Katowicach spytałam o pęcherzycę. Niestety dr Gierek nigdy tej choroby nie leczył i nie ma doświadczenia, ale polecił mi dr Olender z kliniki w Tychach.
Zadzwonię w tygodniu. Byc może uda się wreszcie zdiagnozowac porządnie Kajtusia i ustalic dla niego lepszy sposób leczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dogomaniacy jak zwykle wspieraja dobrych ludzi i ich zwierzeta, lista osob ktore wspomogly panstwo z Metkowa:
Kinga W. na leczenie Dziekiego 50 zl.
Przemek P. na leczenie Dzekiego 50 zl.
Aleksandra P. dla panstwa 30 zl.

MTF z Zalesia dla panstwa 100 zl.
razem: --------------
[SIZE=5][B] 230 zl.[/B][/SIZE][/quote]

Dżeki to Rebit. U państwa jest chory Kajtek. Trzeba spytać te osoby, czy chodziło im o wsparcie dla Rebitka czy dla państwa z Mętkowa.

Tak czy inaczej dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...