Jump to content
Dogomania

Ato

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. Ato

  Crufts 2013

  To ja jeszcze w sprawie formalnej. Czy macie legalizację paszportu psa? Wet powiedział, że nie jest to obowiązkowe, ale czy pies wjedzie do Anglii bez legalizacji to zależy tylko i wyłącznie od osoby sprawdzającej na granicy. Koszt legalizacji to 26 zł, niby nie dużo, ale czy robić? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
 2. Ato

  Crufts 2013

  Numer ATC przyszedł dziś na maila. Nawet sprawnie to poszło. Teraz tylko zostało zgłosić na wystawę! :lol:
 3. Ato

  Crufts 2013

  Bardzo dziękuję dogomaniakom za pomoc przy ATC. Poszło w piątek, mam nadzieję, że jeszcze przed świętami przyjdzie numer.
 4. Ato

  Crufts 2013

  To ja jeszcze w sprawie ATC. Mam 3 pytania/wątpliwości: 1) czy wysyłaliście listem poleconym/za potwierdzeniem odbioru, czy zwykły priorytet? 2) jeżeli oni chcą 3 pokolenia przodków, to rozumiem, że wystarczy wysłać im kopię naszego rodowodu 3) [B]opłata[/B] - czy ktoś płacił kartą kredytową? czy wystarczy wypełnić tę dolną część dot. nr karty i już? oni sami sobie ściągną pieniądze? i czy to jest bezpieczne? czy może zdziwię się za jakiś czas i zamiast 15 funtów zejdzie o parę zer więcej? (moim zdaniem to wygodna forma płatności, ale wolę się upewnić) Bardzo proszę o odpowiedź. Jutro chcę to wysłać.
 5. Ato

  Crufts 2013

  bianka i mrau bardzo dziękuję za pomoc i tak szybką odpowiedź.
 6. Ato

  Crufts 2013

  [QUOTE] Pamiętaj, że żeby zgłosić na jakąkolwiek wystawę w UK pies musi mieć numer ATC( nie dotyczy to psów z UK), żeby wyrobić się z wyrobieniem go tak aby na pewno zdążyć zgłosić na Crufts trzeba wysłać wniosek przed 21.12.2012. [/QUOTE] A czy może ktoś napisać gdzie można uzyskać ten nr ATC, jakiś link może ktoś wstawi? rozumiem, że da się to zrobić przez internet? Będę wdzięczna za odpowiedź.
 7. Ato

  Suszenie

  Bobroska! dzięki za odpowiedź, cena faktycznie atrakcyjna, ale już zakupiłam w Germapolu. No i jestem zachwycona!
 8. Ato

  Suszenie

  [quote name='bobroska.'] Ato - nie susz ludzką, to bez sensu. Blaster powinien być ok, psiura ze stołu nie zmiecie. Tylko bez zakładania końcówki skupiającej pewnie. Ja mam taką o mocy 2800W i jak jest bez żadnej końcówki to jest spoko, nie wali jakoś bardzo mocno. Naprawdę warto zainwestować w taką dmuchawę, bardzo ułatwia życie. A o mniejszej mocy powinna nadawać się dla małego psa.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za odpowiedź! Rozumiem, że moc 2200 W powinna być ok? Takie widziałam w germapolu i pewnie tam kupię. Bobroska, a możesz napisać jak to jest z kupowaniem w Hong-Kongu? jak tego szukać?
 9. Ato

  Suszenie

  Bardzo proszę o odpowiedź osoby doświadczone w suszeniu suszarkami typu Blaster. Czy nadają się one do suszenia małych ras z IX gr? profesjonalna "ludzka" suszy w 4 godz. to trochę długo.
 10. Krakvet niestety WIELKI MINUS. Jedynie kontakt oceniam pozytywnie, ale co z tego jak zamówionego towaru nie było przez długi okres, w końcu zrezygnowałam z oczekiwania. Wówczas zamówiłam w telekarmie, przesyłka była u mnie po 2 dniach! tak więc TELEKARMA WIELKI PLUS.
 11. Ato

  BIO-GROOM

  [quote name='iskra_wroc'] Super Cream. [/QUOTE] jeżeli ktoś szuka, to dzisiaj widziałam w Kakadu (w Łodzi, w Manufakturze), normalnie stoi na półce.
 12. Ato

  Zacieki :(

  No ja Hery też nie polecam. Po pierwsze zacieków u mojego psa nie usunął,po drugie pies bardzo nie lubił tego preparatu. Przemywam solą fizjologiczną, pies nie protestuje, ale niestety zacieki są nadal.
 13. Ato

  BIO-GROOM

  Dzięki za odpowiedź! A czy po Natural Oatmeal też elektryzował się włos? Jak Silk mi się skończy to wypróbuję.
 14. Ato

  BIO-GROOM

  odświeżam temat Kupiłam odżywkę Silk i co prawda na drugi dzień włos się elektryzuje, co sprawia, że średnio jestem z niej zadowolona, ale zachwycił mnie sam moment suszenia psa. Ona błyskawicznie wysycha, dzięki czemu, suszenie psa skróciło się o godzinę. Mam pytanie do osób, które też używają Bio groomu, czy inne odżywki tej firmy też skracają proces suszenia? Bo chętnie bym tę odżywkę zmieniła, ale też na szybkoschnącą. Jeśli macie jakieś doświadczenie, to proszę podzielcie się swoją wiedzą.
 15. Bafika! [U]Koniecznie[/U] poproś weta o wystawienie świadectwa/opinii w jakim stanie była suczka! Najlepiej wpisać też masę ciała i zaobserwowany przez niego stan psychiczny. No i [U]koniecznie[/U] zgłoś to do ZK, oficjalnym pismem. Mam nadzieję, że suczka przyniesie Ci dużo satysfakcji!
×