Jump to content
Dogomania

Amstaff Fobos szuka domu. 2-gi rok w hotelu.


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Frotka']Tak, to Łukasz, 23 lata. Niedobrze?[/quote]


ja nie wiem...coś tam dziewczyny pisały...ale on widać dzwoni o kazdego asta...a to dobrze raczej nie wróży:shake: no ale trzeba poczekać na Ab-Agnieszkę - to chyba ona z nim rozmawiała

Link to comment
Share on other sites

Fobos dobrze reaguje na młodych chłopaków. To jest taka grupa ludzi która mu imponuje i do której podbiega w pierwszej kolejności. Młody chłopak może być dla Fobosa strzałem w dziesiątkę, pod warunkiem oczywiście, że będzie to odpowiedni młody chłopak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

śliczny fobos...samotny fobos:-(

a może ktoś mógłby napisać jakiś wzruszający nowy tekst? może zmienić tytuł allegro?strasznie mi szkoda tego psiaka:shake:
dodałam do alegro zdjęcia
[URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=691634120[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']na numer podany w aukcji próbuje się dodzwonić pani w sprawie fobosa. odbiera kobieta i mówi że córki nie ma w domu....czy można prosić o bezpośredni numer do opiekunki fobosa?[/quote]


Fobos jest u Ksery, a w ogłoszeniach był podawany kontakt do Frotki chyba...
Moze zajrzy tu ktos z K-wa i poda numer, jeśli nie to ja postaram się dowiedzieć;)

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z panią...pani ma rocznego astka więc odpada ale jej znajomy też by go chciał .....ma w kojcu umierającego 19 letniego psa, KTÓREGO ICH WIEJSKI WET NIE CHCIAŁ UŚPIĆ, CHOĆ PODOBNO PIES LEżY, NIE JE, NIE PIJE :angryy:
fobosa pan chce do domu. mam mieszane uczucia, pani będzie wieczorem jeszcze dzwonić na numer z aukcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Achaja']Fobos jest w Hotelu na Paskach. Ja tam jestem regularnie bo mamy tam swoich 20 psów. W tym Fobosa, więc jak ktoś chętny to bardzo proszę mój nr: 604454834[/quote]


a ten Hotel na Paskach to u Ksery czy nie...bo się juz pogubiłam:oops:

a znajomy tej pani powinien pojechać z psiakiem do innego weta....chyba, ze ma gdzies, ze pies cierpi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Achaja']Nie wiem kto to jest Ksera. W każdym razie Fobos u niej nie jest. Ja tam zrobiłam literówkę. Fobos jest w hoteliku na Piaskach w Krakowie. U Maćka.[/quote]


acha...czyli był najpierw w Krakowie (nie wiem czy u Macka czy nie, bo nie chce mi się szukac - była afera i go stamtąd zabrano razem z innymi psami), potem był u Magdy - Ksery z TOZu krakowskiego (przynajmniej kiedys tam była), a teraz to widzę 4 przeprowadzka biedaka:placz::placz::placz:

czy on kiedyś znajdzie dom??????

Link to comment
Share on other sites

Fobos został przeniesiony do Maćka w momencie gdy wydawało się, że będzie miał dom a Pan, który miał go adoptować i chciał odwiedzać go w hotelu miał bliżej na Łużcką niż do Ksery. Z adopcji jednak nic nie wyszło i Fobos został na Łużyckiej.

Dzowniła Pani w sprawie Fobosa (mam wrażenie że ta sama która pytała o niego kilka tygodni temu) ale nie zostawiła numeru więc nie mam jak oddzwonić. Wyślijcie mi przez pw jej numer. Zadzownię, z tym, że Fobos absolutnie nie może mieszkać w innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z nieznanego numeru zadzwoniła dziś do mnie kobieta, która nagrała się na sekretarce z informacją, że jutro przyjeżdża z Mazur po Fobosa. Z uwagi na zasterzeżony numer z którego dzwoniła nie miałam jak poinformować jej o tym, że psa nie dostanie bez wcześniejszej kontroli i ustalenia, że pasuje do Fobosa.

Czy jest to ktoś polecony i sprawdzony przez kogoś z Was? Czy ktokolwiek wie cokolwiek na temat tej Pani?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Z nieznanego numeru zadzwoniła dziś do mnie kobieta, która nagrała się na sekretarce z informacją, że jutro przyjeżdża z Mazur po Fobosa. Z uwagi na zasterzeżony numer z którego dzwoniła nie miałam jak poinformować jej o tym, że psa nie dostanie bez wcześniejszej kontroli i ustalenia, że pasuje do Fobosa.

Czy jest to ktoś polecony i sprawdzony przez kogoś z Was? Czy ktokolwiek wie cokolwiek na temat tej Pani?[/quote]


Dorotko - do mnie nikt nie pisał ani nie dzwonił w sprawie Foboska:shake:

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też nie. Mam nadzieję, że ta Pani nie jedzie specjalnie po Fobosa:cool3:. Gdyby okazała się do rzeczy to na Mazurach jest Achaja. Napewno nie odmówi, jeśli poprosimy ją o kontrolę tylko dobrze byłoby wiedzieć wcześniej co nieco o tej Pani.

Być może uda się załatwić duży artykuł o Fobosie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...