Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero weszłam na ten wątek i się troszkę zdenerwowałam, że wasze zgłoszenia niektóre nie podocierały. Bo nie wiem co z moim, nie potwierdzili mi mailowo czy dotarło :( Jeżeli ktośby jutro zdzwonił, please spytajcie się o collie rough (owczarek szkocki długowłosy) SIMPLY THE BEST Silvello - pies kl. młodzieży, wł. Natalia Tomkowska
Ja będę starała się do nich dzwonić, ale nie wiem czy przed weekendem odbiorą...
Jakby ktoś spytał o moje zgłoszenie, będę dozgonnie wdzięczna! :)

Link to comment
Share on other sites

Powinni odebrać :) Ja juz dzwonic nie będę, bo ostatnio mi potwierdzili i wszystko jest ok :) Oni na maila potwierdzenia nie przysyłają, mi tylko doszło takie powiadomienie, że odczytali, bo chyba sama sobie ustawiałam, że chce coś takiego dostać, bo za pierwszym razem nie doszlo im i chciałam miec pewność. No troche problemy są z tymi mailami, nie tylko mi za pierwszym razem nie doszlo, ale nie denerwuj się tylko zadzwon do nich normalnie na ten numer co tu wcześniej Karmi podawała, pani miła i wszystko Ci sprawdzi i powie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Cholera, nadal mnie nie mają. Zaczynam się denerwować :([/quote]

Ale pocztą zwykłą wysyłałaś, czy e-mailem? Jak pocztą to jeszcze poczekaj, a jak e-mailem to natychmiast wyslij jeszcze raz.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...