Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

[quote name='Nugatika']ja poprosze
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

czy na zgloszeniu mam jakos zaznaczyc ze zaplace na miejscu?

dzieki za wytlumaczenie :)[/QUOTE]

[quote name='McDzik']Mi też poproszę :) [email][email protected][/email][/QUOTE]

Skany podeślę Wam jutro :lol:, bo dziś nie mam dostępu do skanera, a przy okazji podeślę swoje zgłoszenie wypełnione - jako wzór (ja też będę płacić na miejscu, więc od razu będziecie wiedzieć co i jak napisać).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='simbik']Skany podeślę Wam jutro :lol:, bo dziś nie mam dostępu do skanera, a przy okazji podeślę swoje zgłoszenie wypełnione - jako wzór (ja też będę płacić na miejscu, więc od razu będziecie wiedzieć co i jak napisać).[/quote]

Dzięki wielkie ! :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Skany podeślę Wam jutro :lol:, bo dziś nie mam dostępu do skanera, a przy okazji podeślę swoje zgłoszenie wypełnione - jako wzór (ja też będę płacić na miejscu, więc od razu będziecie wiedzieć co i jak napisać).[/quote]
Kasiu, to do mnie tez podeslij poproszę ;)

Link to comment
Share on other sites

dzień wcześniej jest wystawa terierów? czy ja dobrze przeczytałam? a może ktoś się orientuje jaka jest obsada na taj terierowej wystawie? pozdr chyba wyczytałam że tam tez można zdobyć CAC, czyli jeden wyjazd a można zdobyc 2 CAC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Formularze właśnie wysłałam, więc jak do kogoś nie dotarły to proszę dać znać :lol:.[/quote]

Do mnie dotarły i wszystko jest w porządku :) Czy jesli chce zapłacić na miejscu w dniu wystawy, to musze to gdzies zaznaczyc? Czy dla obcokrajowców jest wtedy róznica w cenie?

----
A juz obczaiłam ta ulotke, jest roznica 100 koron.
I jeszcze coś...
POLAK sędziuje leonbergery !!!!!!!! Nie ma to jak ruszyc się pierwszy raz za granicę i i tak trafic na Polaka....
-----
I na Czeszkę do ST ... masz ci los....

Link to comment
Share on other sites

[B]Simbik -[/B] wydrukowałam sobie to takie wypełnione przez Ciebie zeby sobie pomoc i tam wlasnie nie wiem - jak na dole jest tak na jasnoniebiesko zamazane dwa razy to to jest taki podpis czy sie pomylilas w czyms i skreslilas i tam nic nie ma byc? Pytam bo normalnie uznałabym to za podpis, ale widze, ze wypełniałaś na czarno, a to jest niebieskim. Odp bo nie wiem czy cos tam pisac.. i ja mam sie podpisac jako wlasciciel psa czy rodzic jako osoba pełnoletnia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]Simbik -[/B] wydrukowałam sobie to takie wypełnione przez Ciebie zeby sobie pomoc i tam wlasnie nie wiem - jak na dole jest tak na jasnoniebiesko zamazane dwa razy to to jest taki podpis czy sie pomylilas w czyms i skreslilas i tam nic nie ma byc? Pytam bo normalnie uznałabym to za podpis, ale widze, ze wypełniałaś na czarno, a to jest niebieskim. Odp bo nie wiem czy cos tam pisac.. i ja mam sie podpisac jako wlasciciel psa czy rodzic jako osoba pełnoletnia?[/QUOTE]

To zamazany podpis :evil_lol:. Jak dla mnie to powinien się właściciel psa podpisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']To zamazany podpis :evil_lol:. Jak dla mnie to powinien się właściciel psa podpisać.[/quote]

Achaa żebym przypadkiem wypełniając nie napisała Twojego :evil_lol: dzięki :evil_lol:
a rase i kolor psa trzeba koniecznie pisać po słowacku ? Masz tam może jakis słowniczek czy cos xD spaniel tybetański to chyba tybetansky spaniel po prostu, a kremowy ? z taką kreseczką nad 'e' czy cos takiego? Moge wpisac po polsku? Podobne języki, powinni się domyslec xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mam mozna by powiedziec maly problem:
kopiuje z innego wątku, bo tam malo kto zaglada:
[i]"a co mysliecie o zapłaceniu za wystawę np. na Słowacji, w słowackim banku?
Bo jedziemy na klubówkę, i tak myslę, że zamiast płacić za Koszyce w Polsce, to moze na Słowacji by sie dało, przy okazji staniemy przy jakims banku?

Co o tym myślicie?
Realne?"[/i]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...