Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pod tym adresem [URL]http://www.spzke-mesto.sk/index.php?id=56[/URL] w kalendarzu z roku 2007 w terminie 01.09 znalazłam klubową wystawę molosów.
Czy ktoś się orientuje czy dotyczy to wszystkich molosów czy tylko wybrane rasy?

Pozdrawiam
Agnieszka i dogi z Książe Gorzkowa
[URL="http://www.ksiaze-gorzkowa.cba.pl"]www.ksiaze-gorzkowa.cba.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

oO chętnych na wystawę więcej niż myślałam :D No to piszcie jak było w takim roku jeśli ktoś jeszcze był, bo bardzo jestem ciekawa :) Jak narazie same pozytywne wrażenia widze, więc kusi jeszcze bardziej :) To jest wystawa krajowa, więc o ile się nie myle pewnie będą sami Słowaccy sędziowie, a ktoś wspomniał o Węgierskim? Nie mam pojęcia, rok temu wystawa też miała statut krajowej?

Link to comment
Share on other sites

W tym roku, to będzie wystawa krajowa z tytułem Zwycięzca Słowacji.
Mamy miłe wspomnienia- teren parku, bardzo przestrzenny, ogrodzony, ładnie uformowany. Sympatyczna atmosfera- raczej pikniku niż wystawy. Sędzia nam nieznany, więc kusi.
Na tę chwilę- jedziemy. Miło będzie znów zrobić za granicą haszczakowy Sajgon ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']oO prosze :) To kusi tym bardziej :) klimat piknikowy.. szkoda, że w Polsce nie ma takich klimatowych wystaw, które by się tak wspominało i czekało jak np z tego co tu na dogo wyczytałam DRAKULA DOG SHOW albo właśnie Koszyce ..[/quote]
W Polsce taki klimat to miały "dawno, dawno temu" wystawy w Krakowie, gdy zajmowały teren parku Jordana....
Klimatycznie - to było bardzo podobne do tych wystaw w kosicach. I dlatego ja tak lubię Kosice!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...