Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

[quote name='McDzik']Przynosze wieści :multi:

Berneński Pies Pasterski --
w rasie - 21
psy klasa otwarta - 2 (Nugat + jakiś Andrew z Czech)


Owczarek Szkocki Długowłosy:
w rasie = 6
w młodzieży - Twój jeden :cool3:


Spaniel Tybetański
w rasie 2
czyli mój Arni w młodzieży i jego tata w dorosłych !!! :multi:


Nooo zapowiada się super :multi: Powodzenia!!![/quote]

To wieści z telefonu???? No to i ja chyba jutro zadzwonię :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karmi']A wie ktoś czy może przewidują jakieś info na stronie o przyjętych psach?
Dobrze by było bo inaczej ich zadzwonimy :-)[/quote]


niestety nic nie będzie na stronie, dlaczego tego nie wie nikt,ale miła pani wszystko powie przez telefon,( może lubią rozmawiać przez telefon hihihihih:diabloti:) a tak naprawdę to życzę naszym pracownikom ZK, aby byli tak super uprzejmi jak Ci Slovacy :)
PZDR

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co, ja tez się ciesze! :)
Aaa jak takie małe stawki, to może jakoś na ringach tak podzielą, że sprawnie ocenianie pójdzie i nie będę musiała czekać tak długo jak w Kraku - 6h w duchocie to za długo ;/ Arniemu się już nic nie chciało.. Noo to liczymy na fajnego sędziego :)
A o rase z tatusiem nie mamy co liczyć, hihi :lol: tatuś wymiatacz piękny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']+421 556222212 - stacjonarka
+421 908087465 - komórkowy[/quote]
Ja dzisiaj dodzwoniłam się za pierwszym razem na komórkę. Pani - mówiąca po polsku - potwierdziłą, że z moimi dokumentami wsio OK i podała mi ilość zgłoszonych basków: 5.
Wszystkie moje!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Pustki aż się wierzyć nie chce :) Ciekawe, ile psów zgłoszono na całą wystawe - 300? Tak mi się jakoś wydaje, myślałam, że będą wielkie tłumy, a tu prosze :)[/quote]
Generalnie na wystawach w Kosicach nigdy jakichś zastraszajacych tłumów nie było.... Może to termin wystawy (urlopy!) tak działa na wystawców?
Ja w każdym bądź razie liczę na super wystawę i to pod względem towarzyskim i ogólnie!:lol: Mam szansę wreszcie poznac Cavisię i bargest, no i pogadac z Sylrwia, Izą i na pewno z jeszcze paroma innymi osobami. Oby tylko czasu starczyło!:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak Asiaczku my to na pewno się spotkamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Nie ma innej możliwości :cool3::cool3::cool3:.
Ja się wreszcie dodzwoniłam (dzięki za te numery :lol:), moje dziewczyny są, ale my konkurencję mamy , w sumie chyba nawet sporo jeśli dobrze zrozumiałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Tak, tak Asiaczku my to na pewno się spotkamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Nie ma innej możliwości :cool3::cool3::cool3:.
Ja się wreszcie dodzwoniłam (dzięki za te numery :lol:), moje dziewczyny są, ale my konkurencję mamy , w sumie chyba nawet sporo jeśli dobrze zrozumiałam .[/quote]
Jak czas pozwoli - będziemy kibicować!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Jakbyś potrzebowała pomocy przy wystawieniu to się polecam :D[/quote]
Oczywiście, że będę potrzebowała! Juz nie wspomnę o pomocy przy konkurencji Grupa hodowlana, ale nie wiem, czy wytrzymacie tak długo...
I dlatego życzę Ci BOB!!! (nie dziękuj!)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...