Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

Ja jednak moge jecha do Koszyc !!!!!!!!!!!!!! czyli wysyłam zgloszenie na ten adres podany powyzej i przyjmą mi jeszcze normalnie????? dzięki !!!!!!!!

Dobra mam formularz przed soba wypełniony i teraz się tylko zastanawiam: klasa Dorastu czy klasa Mladych ???? Pies będzie miał 9 miesięcy !!!

EDIT - ok juz sprawdzilam, Mladych.

No ok poszłooo , mam nadzieje, ze jeszcze przyjmą, bo zrezygnowałam z Warszawy !!! Poprosiłam od razu mailem o to, alby mi napisali czy mimo uplywu terminu zgloszen zostalismy przyjęci - napisałam po polsku - odczytają się???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Próbuj! Mam nadzieje, że i moje i Twoje zgłoszenie przyjmą! A ja nawet czasu nie miałam jak zeskanować, wyszłam na zewnątrz i w dziennym świetle cyfrówką zdjęcie tego formularza wypełnionego zrobiłam, a potem wyslałam im to jako załącznik. No to teraz pozostaje czekać......Oby, oby!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolly']Dzwońcie pod nr. tel +421 908087465. Ja dzwoniłam 2 godz temu i miła Pani potwierdziła mi zgłoszenie ;)[/quote]

Można też na 00421 556222212 - stacjonarka, ale odbierają. Przed chwilą dzwoniłam. Zgłoszenie przyjęte.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Można też na 00421 556222212 - stacjonarka, ale odbierają. Przed chwilą dzwoniłam. Zgłoszenie przyjęte.;)[/quote]

Dzięki, zadzwoniłam przed chwilą, ale jeszcze nie doszło, mam próbowac jutro dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Nugatika, coś mi pocztą iść nie chciało to zlinkowalam:
Pusty formularz na Kosice 2008: [URL]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/entry_form2.jpg[/URL]

Moj wypelniony:
[URL]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/zgloszenienakoszyce2.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Dzięki, zadzwoniłam przed chwilą, ale jeszcze nie doszło, mam próbowac jutro dzwonić.[/quote]
A mogłabyś przy okazji zapytać czy dotarło moje zgłoszenie? Ariadna Legenda Północy Alaskan Malamut weteranka??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ok nie ma sprawy :)
Tylko mnie pytali o date i mniej wiecej o godzine/pore wysłania, bo oni maja taką liste w komputerze czy coś[/quote]
Moje było wysyłane pocztą zwykłą tzn listem poleconym priorytetem. W tamtym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Toto je potvrzeni vami odeslane zpravy<[EMAIL="%[email protected]"][COLOR=#0066cc][email protected][/COLOR][/EMAIL]> v 17. 6. 2008 22:24Toto potvrzeni overuje, ze zprava byla zobrazena na pocitaciprijemce v 18. 6. 2008 8:19[/QUOTE]

Tylko musiałam skasować teraz te słowackie znaczki, bo przez nie nie chce sie w calosci ukazać. Czyli już nie musze do nich dzwonić, tylko to jest to potwierdzenie? Bo mi w załączniku coś wysłali podpisane "BEZ NAZWY", nie moge przez adobe tego otworzyc ale przez worda otworzyłam i cos takiego tam jest:

[QUOTE]
[FONT=Courier New]Final-Recipient: rfc822;[email protected][/FONT]
[FONT=Courier New]Original-Recipient: rfc822;rfc822[/FONT]
[FONT=Courier New]Original-Message-ID: <[email protected]>[/FONT]
[FONT='Courier New']Disposition: manual-action/MDN-sent-manually; displayed[/FONT][/QUOTE]

Czyli mnie przyjeli? :O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam i mają !!! JUPI !! Pani mi potwierdziła, jednak za pierwszym razem nie doszło, a doszło im to co powtórnie wysłałąm wczoraj wieczorem :) ! Super!

Bura - spytałam o Ajke i powiedziałam, że pocztą tydzień temu było wysyłane, a pani powiedziała, że narazie ztymi pocztwoymi za dużo zamieszania mają i jeszcze nei wszystko jest w komputerze, także żeby próbować w przyszłym tygodniu dzwonić.

A o Nugata zapomniałam zapytać, bo nazwy zapomniałam ;/ .. przepraszam ..

Stwierdzam, że o wiele łatwiej przez telefon się dogadać, niż zrozumieć coś z języka pisanego po słowacku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...