Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']niestety ja widze tylko krzyzyki :((


czy mogę poprosić dobrą duszyczkę o sędziego na owczarki australijskie I grupa
I termin płatności - kiedy
oraz ile sobie zyczą za 1 i 2 psa

wielkie dzieki[/QUOTE]

Kochan Anna (PL)
I termin 18.05
II termin 15.06

odpowiednio 30 i 45 euro w pierwszym terminie
oraz 40 i 45 w drugim

Skany wrzuciłam przez Fotosik i u mnie je normalnie widać :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Kochan Anna (PL)
I termin 18.05
II termin 15.06

odpowiednio 30 i 45 euro w pierwszym terminie
oraz 40 i 45 w drugim

Skany wrzuciłam przez Fotosik i u mnie je normalnie widać :razz:.[/quote]
Kasiu, podeślij mi poproszę tę ulotkę mailikiem :D

My się na 99% wybieramy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Wyjaśnijcie mi bo nie rozumiem: na jednej strionie napisane że za weterana 10 euro i tylko 2 terminy a na drugim, że 200 koron i można na wystawie płaci... Jak to jest?? Wolałabym płac na wystawie...[/quote]
Inne są warunki opłat dla tubylców a inne dla obcych czyli dla nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Kasiu, podeślij mi poproszę tę ulotkę mailikiem :D

My się na 99% wybieramy :)[/QUOTE]

Zaraz przeslę :lol:, a swoją drogą ulotki były w Nitrze :roll:... my w niedzielę równie nieciekawie :shake: mieliśmy co w sobotę V1 bez wniosku :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Zaraz przeslę :lol:, a swoją drogą ulotki były w Nitrze :roll:... my w niedzielę równie nieciekawie :shake: mieliśmy co w sobotę V1 bez wniosku :angryy:.[/quote]
Wrrrr, ja ślepa doopa nie widziałam ;)
Ujććć to fatalnie choroba :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Bura można puścić przelew przez bank. Ja jeśli chodzi o wystawy na Słowacji to przesyłam pieniążki poprzez pocztę. Przekaz pocztowy kosztuje 13 zł, jest tańszy niż opłata za przelew bankowy ;)

Jeśli chodzi o inne kraje to sobie porównuję koszty opłaty bankowej z wpłatą za wystawę na miejscu. Często jest tak, że taniej wychodzi wyższa opłata na miejscu niż puszczanie przelewów ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jak jechalam na Litwe to placiłam na miejscu bo pomimo ,ze bylo wtedy drozej to i tak wyszlo taniej niz przelewem . Prowizja od transakcji wynosila ponad 100 zl . Nie wiem czy teraz jest taniej najlepiej spytaj w banku jakie sa koszty przelewu . gdybyś placila na miejscu to zaznacz to na zgloszeniu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Bura można puścić przelew przez bank. Ja jeśli chodzi o wystawy na Słowacji to przesyłam pieniążki poprzez pocztę. Przekaz pocztowy kosztuje 13 zł, jest tańszy niż opłata za przelew bankowy ;)

Jeśli chodzi o inne kraje to sobie porównuję koszty opłaty bankowej z wpłatą za wystawę na miejscu. Często jest tak, że taniej wychodzi wyższa opłata na miejscu niż puszczanie przelewów ;)[/quote]
Czyli na poczcie można puścić w Euro??

Link to comment
Share on other sites

no to ja tez sie dolaczam do pytania
Co mi sie opłaci bardziej zapłacić przelewem, czy na miejscu? [i ile wtedy zapłace?]

proszę jakąś dobrą duszyczkę o wytłumaczenie mi jak to jest, bo ja nemo jesli chodzi o zagraniczne wystawy, a z chęcią bym sie wybrała, bo mamy bardzo blisko.
Nuśku przypuszczam, ze bedzie bez sierści, ale wybrać sie zawsze mozna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A w jaki sposób wysyła się zgłoszenie? Da się elektronicznie?? W tych drukach wyczytałam, że opłata na wystawie o 5 euro więcej to chyba lepiej płacić tam.[/QUOTE]

[quote name='Nugatika']no to ja tez sie dolaczam do pytania
Co mi sie opłaci bardziej zapłacić przelewem, czy na miejscu? [i ile wtedy zapłace?]

proszę jakąś dobrą duszyczkę o wytłumaczenie mi jak to jest, bo ja nemo jesli chodzi o zagraniczne wystawy, a z chęcią bym sie wybrała, bo mamy bardzo blisko.
Nuśku przypuszczam, ze bedzie bez sierści, ale wybrać sie zawsze mozna :D[/QUOTE]

Przy obecnym kursie euro uważam, że akurat za Koszyce zdecydowanie opłaca się zapłacić na miejscu :lol:. Tak też robiłam tam rok temu. W związku z tym trzeba być co prawda w miarę wcześniej, żeby uregulować tą należność, ale w przypadku Koszyc polecam i tak się nie spóźniać na wystawę, bo tam lubią robić przetasowania ras na ringu.... ot takie niespodzianki :evil_lol:. Raczej trzeba być od rana i w pobliżu własnego ringu, bo nawet rozpisce na tablicy przed ringiem nie ma co ufać :eviltong:. Jednak tam jest masa miejsca i cienia w pobliżu ringów więc o takie kwestie już martwić się nie trzeba :lol:.
Ja zgłoszenie wysyłam listem (polecony+priorytet), ale można też wypisać zrobić skan i wysłać mailem. Mogę zeskanować druk zgłoszenie i przesłać Wam na mail :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...