Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 11-13.07.2008


dorotal

Recommended Posts

Ja też szukam transportu z Wrocławia do W-wy (może być w sobotę i może być w niedzielę) dla 1,5 osoby i suki collie. Oczywiście dorzucam się do kosztów przejazdu :)
Suka szkolona, zaprawiona wyjazdowo i wychowana :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tamtym roku chyba tylko Warszawka rządała takich zaświadczeń, ale ktoś mówił, że to przez stare druki potwierdzeń, które mieli.
Zobaczymy co w tym roku wymyślą. Ja chciałam jechać wcześniej a jak zaświadczenie /3 dniowe/ będzie potrzebne to będę musiała czekać do środy, żeby je od weta zabrać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']W tamtym roku chyba tylko Warszawka rządała takich zaświadczeń, ale ktoś mówił, że to przez stare druki potwierdzeń, które mieli.
Zobaczymy co w tym roku wymyślą. Ja chciałam jechać wcześniej a jak zaświadczenie /3 dniowe/ będzie potrzebne to będę musiała czekać do środy, żeby je od weta zabrać :cool3:[/quote]
W tamtym roku wymagali tego zaświadczenia, ale tylko przy niektórych wejściach. Za zmierzenie psu temperatury 10 zł:mad:
A z drugiej strony nawet ksiązeczek nie sprawdzali:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']W tamtym roku wymagali tego zaświadczenia, ale tylko przy niektórych wejściach. Za zmierzenie psu temperatury 10 zł:mad:
A z drugiej strony nawet ksiązeczek nie sprawdzali:mad:[/quote]

Ooooo to bierzcie wersje z termometrem bo bez mierzenia temperatury przy wejściu od Racławickiej Pan kasował 20 zl:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...