Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 11-13.07.2008


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grrrond']spod dworca Wileńskiego można dojechać jednym autobusem 512 - na przystanek o nazwie pruszkowska. Stamtąd można podjechać dwa przystanki 172 lub się przejść, także z Wileniaka nienajgorzej ;)[/quote]

Grrond, dzieki za plan dojazdu:razz:, ale ja wiem jak dojechac na wystawe - i nie tylko samochodem (mieszkam tez w Warszawie:evil_lol:).
Za to nie wiem jak dojechac do mnie do domu autobusem :evil_lol::evil_lol:, bo zawsze jeżdze samochodem :evil_lol: .

A mój post odnosił sie do poprzednich wypowiedzi m in. tej:

[quote name='McDzik']Coooo? Jak ja w tamtym roku jechałam z dworca bo mnie koleżanka mieszkająca w Warszawie odbierała, to chyba z godzine jechałyśmy i co chwila się przesiadałysmy w metro, autobus, tramwaj etc i to i tak była najkrótsza trasa - rada-kupowałyśmy wtedy bilet całodobowy.[/quote]

Ale może komus ten opis sie przyda:lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']No nie wiem z nami mogłabyś w jedną stronę się zabrać a może któryś dogomaniak by Cię zabrał w drógą stronę jak nie planujesz zostać przez trzy dni.:roll:[/quote]
Nie planuję, bo rodzice by nawet nie pozwolili. W najbliższym czasie mam dostać odpowiedź od aleb i od brata, a jeśli to nie wypali to jest ktoś kto mógłby mnie zabrać z wystawy w piątek?

Link to comment
Share on other sites

A nie mialby ktos miejsca dla szesnastolatki z bassetem w piatek w Krakowa do Warszawy i w tym samym dniu z Warszawy do Krakowa?? I bylby to ktos, kto przezylby ew. rozmowe z upierdliwymi rodzicami?? Pojechalabym pociagiem, ale mi rodzice nie pozwola i jesli juz to MOZE sie zgodza na ew. podroz z kims. Oczywiscie dorzucam sie do paliwa. Prosilabym o kontakt na PW albo na maila:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']A nie mialby ktos miejsca dla szesnastolatki z bassetem w piatek w Krakowa do Warszawy i w tym samym dniu z Warszawy do Krakowa?? I bylby to ktos, kto przezylby ew. rozmowe z upierdliwymi rodzicami?? Pojechalabym pociagiem, ale mi rodzice nie pozwola i jesli juz to MOZE sie zgodza na ew. podroz z kims. Oczywiscie dorzucam sie do paliwa. Prosilabym o kontakt na PW albo na maila:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Ja jestem w takiej samej sytuacji, może znalazłby się jeden transport przez Częstochowę i jedno wolne miejsce, bo ja bez psa. No i przy okazji bym poznała ciebie i Jogurta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ja jestem w takiej samej sytuacji, może znalazłby się jeden transport przez Częstochowę i jedno wolne miejsce, bo ja bez psa. No i przy okazji bym poznała ciebie i Jogurta.[/quote]

Bylo by super, chociazby ze wzgledu nia jeszcze mniejsze koszty. Proosze, niech ktos sie zlituje :placz:

Link to comment
Share on other sites

Monika- napisze Ci na gg
Prawda jest jednak taka, że nikt z moich znajomych zarejestrowanych tam w oddziale nie jest zadowolony z pracy tych kobiet. Wszyscy jeżdżą tam tylko w koniecznych przypadkach, wielu z nich już poprzenosiło się do bardziej miłych i otwartych na hodowców i początkujących oddziałow...
To jest koszmar!!! Jak można tak zrażać ludzi do kynologii????

Asia- przecież dopiero jest 5 dni po przyjmowaniu zgłoszeń....................................

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

SZUKAM TRANSPORTU Z kRAKOWA DO WARSZAWY W NIEDZIELĘ ( 13.07)
jADĘ Z JEDNYM SUPER GRZECZNYM PSEM

[B]lub[/B]

[B][COLOR="Red"]JADĘ Z KRAKOWA DO WARSZAWY W NIEDZIELĘ ( 13.07) , MOGĘ ZABRAĆ NAWET KILKA OSÓB [/COLOR][/B]

Ponieważ rzadko bywam na forum, Proszę o kontakt na mail: cyrlandia @o2.pl lub nr. tel. 513-570-576.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...