Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 11-13.07.2008


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie']W sumie są autobusy, nie pomyślałam... Tylko znając mnie, to sie pogubie i wysiąde na złym przystanku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

na pewno nie bedziesz w autobusie sama, także zapytasz gdzie jest stadion gwardii i już. ja jak jade autobusem zawsze wiem gdzie wysiąść bo jądą ludzie z psami na wystawę i wysiadam z tłumem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Coooo? Jak ja w tamtym roku jechałam z dworca bo mnie koleżanka mieszkająca w Warszawie odbierała, to chyba z godzine jechałyśmy i co chwila się przesiadałysmy w metro, autobus, tramwaj etc i to i tak była najkrótsza trasa - rada-kupowałyśmy wtedy bilet całodobowy.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: to ja nie wiem jak Wy jechałyście, chyba na około... z Dworca Zachodniego jest bliżej, trzeba wiąść w 172 (ma tam pętlę) i wysiada się pod samym wejściem na stadion, raptem kilka przystanków ;) Trzeba wysiąść na przystanku 'Miłobędzka'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']:crazyeye: to ja nie wiem jak Wy jechałyście, chyba na około... z Dworca Zachodniego jest bliżej, trzeba wiąść w 172 (ma tam pętlę) i wysiada się pod samym wejściem na stadion, raptem kilka przystanków ;) Trzeba wysiąść na przystanku 'Miłobędzka'[/quote]

Zależy z jakiego dworca bo np z Wileńskiego nie jest juz tak łatwo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']na pewno nie bedziesz w autobusie sama, także zapytasz gdzie jest stadion gwardii i już. ja jak jade autobusem zawsze wiem gdzie wysiąść bo jądą ludzie z psami na wystawę i wysiadam z tłumem :evil_lol:[/quote]

ja podobnie, zawsze na wystawach w obcych miastach kieruję się za ludźmi z psami, dla pewności jeszcze pytam czy idą na wystawę no i jakoś się zawsze dotrze na miejsce:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']ja podobnie, zawsze na wystawach w obcych miastach kieruję się za ludźmi z psami, dla pewności jeszcze pytam czy idą na wystawę no i jakoś się zawsze dotrze na miejsce:diabloti:[/quote]
my tak z samochodem :evil_lol::evil_lol: zaglądamy ludziom do środka, jak mają psa lub naklejkę psa to za nimi jedziemy : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']my tak z samochodem :evil_lol::evil_lol: zaglądamy ludziom do środka, jak mają psa lub naklejkę psa to za nimi jedziemy : P[/quote]


ja ostatnio tak ze znajomą jechaliśmy na Litwie, zobaczyliśmy jeepa a na nim naklejka z amstaffem to dawaj za nim:diabloti: tak to nie wiem czy bysmy trafili bo oznakowania żadnego nie było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']ja ostatnio tak ze znajomą jechaliśmy na Litwie, zobaczyliśmy jeepa a na nim naklejka z amstaffem to dawaj za nim:diabloti: tak to nie wiem czy bysmy trafili bo oznakowania żadnego nie było...[/quote]
nas w Białymstoku na skrzyżowaniu zaczepiła kobieta z border terrierem czy nie jedziemy na wystawę bo ona nie wie jak jechać :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to my tez sie zawsze kierujemy za samochodami, ale kiedys nam nie wyszlo...
Wystawa w głogowie, styczen 2007, dojezdzamy do glogowa, patrzymy a tam ciag samochodow z psami, no dobra to jedziemy za nimi, i jedziemy tak jedziemy, wyjezdzamy za miasto i pierwsz samochod podjezdza pod jakis dom, co sie okazalo...
to pierwszy samochod wracal nie wiem skad a cala reszta jechala za nim bo myslelismy ze oni na wystawe xD xD teraz mamy nawigacje, to latwiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']
Wie ktoś, czy daleko na Racławicką ze Stadionu (pks), bo nie widać na tej mapie ?[/QUOTE]

[quote name='Taishi']Stadion (pks) - czyli stadion dziesięciolecia :) jest po 2 stronie Wisły[/QUOTE]

Dokłądnie jakieś 10-15 min od centrum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Ale z Wileńskiej bez problemu mozna podjechac do centrum / okolice centralnego a stamtad na Racławicka.[/quote]

spod dworca Wileńskiego można dojechać jednym autobusem 512 - na przystanek o nazwie pruszkowska. Stamtąd można podjechać dwa przystanki 172 lub się przejść, także z Wileniaka nienajgorzej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...