Jump to content
Dogomania

6 lat w schronie,4 lata na Dogo,16 lat życia.Za chwile będzie świeczka...Trojmiasto.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Itske']trzeba ludzi uprzedzać, ze do glosowania kalkulator potrzebny :lol:, ale dałam radę, głos oddany, jutro sobie też zagłosuję :lol:[/QUOTE]

jakby był problem,to my pomożemy i komisyjnie policzymy :) ;)

Dzięki Itske! Wiecie jakie to miłe uczucie,że tyle osób bezinteresowanie angażuje się w promowanie schroniskowych kundelków? Fruwam !

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe uczucie na duszy...Atos ma dom, a jaki uśmiech! Jak patrzę na ten uśmiech to mi się przypomina jak prawie 2,5 roku temu wychodziłam stamtąd z moim Filusiem, tak się cieszył jak zobaczył mieszkanie, meble i łóżko. I nawet spać mu sie nie chciało tylko w środku nocy chciał patrzeć pańci w oczy, czy jest realna :) Słodki ten Atosik. Czy nadal ma tak na imię?

Edited by Asperges
Link to comment
Share on other sites

To liczcie komisyjnie, kurcze, dawno się tak nie pociłam przy liczeniu! Taka odpowiedzialność!

Brazowa -a czy jest lepszy pies od schroniskowego kundelka? NIE MA. I mówię to z mojego 20 letniego doświadczenia i kolejnego udomowionego schroniskowca ( a porównanie z rasowymi mam, bo też ze mną mieszkają, nie dam im tego do przeczytania, bo byłoby im przykro)

ps. no i wtopa, 5 +1 i był błąd :diabloti:, ale 10 - 1 jakoś poszło :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']To liczcie komisyjnie, kurcze, dawno się tak nie pociłam przy liczeniu! Taka odpowiedzialność!

Brazowa -a czy jest lepszy pies od schroniskowego kundelka? NIE MA. I mówię to z mojego 20 letniego doświadczenia i kolejnego udomowionego schroniskowca ( a porównanie z rasowymi mam, bo też ze mną mieszkają, nie dam im tego do przeczytania, bo byłoby im przykro)

ps. no i wtopa, 5 +1 i był błąd :diabloti:, ale 10 - 1 jakoś poszło :lol:[/QUOTE]

Oj, widzę, że ktoś tutaj mnie rozumie i mój ból :cool3:
Ciekawam czy dzis dam radę z tymi rachunkami, czy znowu odrzucą...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A że chłopaki są tacy sympatyczni,to zafunduję im zaproszenia do głosowania na nich .Na bazarku Norkowej wykupiłam 10pakietów po 10 osób.Może akurat ktoś jeszcze przyłączy się do głosowania.Zostały w sumie 2 dni.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247328-Bazarek-zaproszeniowy-dla-kociaka-na-bdt!do-10-10-2013[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...