Jump to content
Dogomania

6 lat w schronie,4 lata na Dogo,16 lat życia.Za chwile będzie świeczka...Trojmiasto.


brazowa1

Recommended Posts

Widzisz,ja juz chyba przestałam wierzyć w DT,sa oczywiście takie dobre cały czas,ale one zapsione. A władowac Misia w nowe psie towarzystwo,skoro jest zaprzyjaźniony z tymi dwoma staruszkami,z którymi jest...Widzialam już DT, gdzie teoretycznie powinno byc psom lepiej, tyle, że w schronie był z pieska tłusty aktywny senior, a w DT sucharowaty anemik-patyk ,który bał się ruszyć z miejsca, bo inne psy. I wtedy nauczyłam się,że DT niekoniecznie jest zawsze lepsze od schronu.
Jeszcze raz podkreślam,że nie dotyczy to wszystkich DT.

Ale zresztą na jakie DT Miśka można brać,skoro on DS nie dożyje...jak ktoś go chce wziąć,to z dobrodziejstwem inwentarza,bo stałego domu zapewne już nie będzie.
Dziękuję za chęć pomocy Misiowi, zaraz prześlę na PM adres.Ano będzie miał z Twojego lubienia puszki,to jest bardzo dużo!
Misia jeszcze raz poreklamuję na FB,oczywiście spróbujemy,bo może się okazać,że mimo moich objekcji macie rację. Pomożecie mi z Atosem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Misiek dostał puszki od Nette, ile ma radochy! Dziś pomylił mój mały palec z puszką, staruszek, ale uścisk w pyszczku ma, musialam z całej siły ciągnąć, aby mu wyrwać. Atosik wykąpany,ale Miśkowi chyba odpuszcze kąpiel,za duzo stresu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'][URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=611209555570605&set=pb.233756206649277.-2207520000.1372117931.&type=3&theater[/URL]

najnowsza fotka MIśka[/QUOTE]

Dziękuję :)
Mis śliczny, biedulek..
Podnoszę dalej, nadzieja umiera ostatnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Misia już nie ma.
Nette, dziękuję za to, co dla niego zrobiłaś, chyba dałaś mu najwięcej od czasu, gdy trafił do schroniska :( I tu nie chodzi tylko o puszki, ale o to, że one były od Ciebie właśnie dla niego. W końcu coś, co Misiek miał dla siebie, a inne psy korzystały gościnnie, bo zawsze było odwrotnie.
Został po nim tylko ten filmik, który kręciłam dla Ciebie, żebyś mogła zobaczyć, jak się cieszą staruszki.
Wielki żal,bo to był dobry pies.

Link to comment
Share on other sites

Tak,Odszedł bankowy(niedawno,2 mc temu),teraz Misiu. Zerknęłam dziś do Atosa,jak tam on i jego kumpel.A Kumpla nie ma! Starszawy Mikuś poszedł do ludzi, przyszli po pieska,któremu trzeba pomóc. Wybrali Mikusia. Atos jest teraz sam,ale pewnie rychło dostanie towarzystwo,byle było miłe,bo to dobry i łagodny piesek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Misia już nie ma.
Nette, dziękuję za to, co dla niego zrobiłaś, chyba dałaś mu najwięcej od czasu, gdy trafił do schroniska :( I tu nie chodzi tylko o puszki, ale o to, że one były od Ciebie właśnie dla niego. W końcu coś, co Misiek miał dla siebie, a inne psy korzystały gościnnie, bo zawsze było odwrotnie.
Został po nim tylko ten filmik, który kręciłam dla Ciebie, żebyś mogła zobaczyć, jak się cieszą staruszki.
Wielki żal,bo to był dobry pies.[/QUOTE]
Dopiero przeczytałam.
Siedzę i ryczę. Dlaczego dla niektórych psów tylko śmierc jest wyzwoleniem? Wierzę głęboko, aż do pewności, że teraz jest przy Boskim Sercu, w swoim jedynym domu. Odpoczywaj w spokoju, Misiu malutki.
Filmu nie widziałam, ale juz nie chcę go ogladać.
Dziękuję Wiolu, za opieke nad Misiem i innymi staruszkami. Nie mam teraz pieniędzy, ale o staruszkach nie zapomnę, postaram się jak najszybciej coś zorganizować i chociaż te puszki im kupić, skoro tak lubią.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...