Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Przykra historia...Mitheithel obiecała wpaść do mnie przed 20 po moje psiaki, a jest już 20.30. Nie mam od niej wiadomości czy coś się nie zmieniło... Gorzej że Czaruś już strasznie płacze, nie wiem czy iść z nim, czy jeszcze czekać.
Mitheithel, to mój tel. 665 715 196, gdybyś zajrzała...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]maggiejan[/B] wysłałam do Ciebie na PW (wklejam też tutaj):
[I]"Boże!!! Przepraszam Cię najmocniej! Zawaliłam na całej linii. Tyle miałam na głowie cały dzień (przeprowadzkę, wizyta u weta, zajęcia), ale to nie jest wytłumaczeniem skoro się zadeklarowałam... Na śmierć zapomniałam!!! Nie wiem co napisać, bo nigdy wcześniej tak nie nawaliłam. Co z psiakami, wyszły na spacer?[IMG]http://1.1.1.1/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]

Kochana bardzo przepraszam[IMG]http://1.1.1.5/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Mogłam podac numer...
Mogę wychodzić z nimi codziennie w najbliższym tygodniu w ramach rewanżu.
Pozwól mi się proszę jakoś zrewanżować?" [/I]

Dopiero dziś weszłam na dogo...:-(.

Link to comment
Share on other sites

Skoro zagląda tu sporo dogomaniaczek to mam pytanie. Czy ktoś ma może pożyczyć na tydzień dużą kolczatkę lub półkolczatkę taką na labradora? Ja jestem stanowczą przeciwniczką kolczatek, ale koleżanka ma na DT labradora, który poniewiera ją po ulicy. Ćwiczy z nim chodzenie przy nodze smakołykami i klikerem, ale czasem ciężko go przyciągnąć żeby wyrównał i myślę, żeby chociaż na początku wesprzeć się tym narzędziem tortur, bo można przy nim zrobić sobie krzywdę. Ja mnie dzisiaj wciągnął w krzaki.

Link to comment
Share on other sites

Przykra historia... Byłam dziś u chirurga, ta opuchlizna na udzie to jak się okazało krew, która spłynęła do tego sińca. Nie da się jej ściągnąć bo zakrzepła i ta gula nie rozejdzie się jeszcze przez tydzień. Dostałam zwolnenie do 10 grudnia. Jakoś chodzę, ale utykając bo mam też stłuczony palec u nogi. Masakra... Szefowa naryczała na mnie jakby to była moja wina, kobieta jest potworem.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie była u mnie Mitheithel :multi: i wyspacerowała moje psiaki :loveu:, Czaruś z wdzięczności całą ją wylizał (a przynajmniej te części, których nie zdążyła przed nim obronić :evil_lol:)
Jestem zdumiona jak towarzyskie okazały się moje zwierzęta :crazyeye:, wszystkie dziewczyny witają jak najlepsze przyjaciółki. To chyba wasza sympatia tak na nie wpływa :lol:
Nawet Lorcia jest miła dla Czarusia, co normalnie zdarza jej się tylko w czasie cieczki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Maggiejan, a czy lekarz poradzil ci, co możesz robić, żeby szybciej się wszystko wygoiło i żebyś doszła do siebie jak najszybciej? Szkoda, że jesteś tak daleko, tutaj mamy dobrego magika od stłuczeń....[/QUOTE]
Zapisał mi leki przeciwbólowe i maść, to wszystko. Powiedział, że ten krwiak będzie się wchłaniał długo bo krew w nim zakrzepła i nie da się jej ściągnąć (chcieli i to przeciąć, ale minęło od wypadku za dużo czasu i krew jest już zbyt gęsta). Smaruję i czekam...

Link to comment
Share on other sites

Chciałam podziękować Mitheithel, która wychodziła kilka dni z moimi psiakami :loveu: :loveu: :loveu: Niestety rozłożyła ją choroba, więc znowu jestem bez pomocy... Pechowo, skończyły mi się pieniądze na komórce, więc nigdzie na razie się nie dodzwonię, właśnie wysłałam ostatniego sms-a :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj weszłam na dogomanie... dawno tutaj nie byłam....
Maggiejan - co się dzieje z Tobą?? co u zwierząt ??? czytam ze nie możesz wychodzic.. co jest? :O
Jak mogłabym pomóc??
Szkoda ze nie mam urlopu, bo przyjechałabym do Poznania na jakiś czas, zeby pomagać przy zwierzakach.

Link to comment
Share on other sites

Doda, zapraszam do Poznania nawet jak już wydobrzeję :-)
Zwierzaki wychodzą na krótko i bardzo krótko,ale jakoś wytrzymują, muszą się biedne też poświęcić w tej sytuacji.
Noga mnie już prawie nie boli (przynajmniej jak nie chodzę;-)), ale ta gula jak była tak jest... Siniak zrobił się żółto-zielony, czyli jest nieźle, idzie ku lepszemu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Znalazłam takie błaganie o pomoc może tu ktoś owczarkowy go zauważy ?? :placz::placz:
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16862[/URL][/QUOTE]
Ładny piesek i zdrowy, więc teoretycznie łatwiej mu znaleźć dom. Może ktoś zna jakiś wolny tymczas, bo do środy chyba o stały będzie trudno...?

Link to comment
Share on other sites

Radzę sobie tak sobie...najgorzej mają psiaki, bo wychodzą tylko na siii
A pogoda rzeczywiście tragiczna, ledwie da się wytrzymać parę minut na zewnątrz.
Dziwne że palec Cie dalej boli, czy on jest unieruchomiony? Może za wcześnie wstałaś?
Ja też mam coś z palcem u nogi, a właściwie stawem, boli zamiast mniej to bardziej :roll:
Chirurg, któremu się poskarżyłam powiedział, ze to nic takiego bo on się uderzył w sierpniu i do tej pory go boli :-o

Link to comment
Share on other sites

[B]maggiejan[/B] u mnie już lepiej, wykurowałam się mam nadzieję na dłużej... Niestety moja tymczasowiczka ma nużycę i wymaga ciągłej uwagi, wizyt u weta itd.:shake:

[B]Co lepsze, dzisiaj o 2:00 w nocy kolega przywiózł mi z autostrady małego kundelka, który leżał zziębnięty i przerażony.
To jest już większy problem, bo psiak nie może u mnie zostać i potrzebuję pomocy. DT dla niego, nie wiem co robić...[/B]:roll:

Co u Ciebie jak Twoje psiska???

Link to comment
Share on other sites

Mitheithel, u mnie jest jak było, psiska zaciskają zęby i czekają na lepsze czasy ;-)
Dobrze, że chociaż twój palec wydobrzał :-) Ten piesek z autostrady miał sporo szczęścia, czy ktoś go wyrzucił z samochodu? Nie było tam żadnych zabudowań? Z tymczasem Ci raczej nie pomogę, u mnie zagęszczenie i nie ma chętnych do wychodzenia z towarzystwem...Może ktoś tu zagląda z Poznania i coś doradzi...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...