Jump to content
Dogomania

Kraków-Pucek już w nowym domu na śląsku


miniulka91

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK osiem plakatów wisi w centrum Sosnowca, dokupiłam już papier do drukarki i zaraz rozpocznę dalszą produkcję. Jutro jade z małą do weterynarza więc i tam parę zostawię. Nie mam wielkiej wiary w mieszkańców Sosnowca ale może ktoś się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to odbierać... Powiesiłam w centrum kilka plakatów, później pojechałam do domu, pozałatwiałam multum spraw a wieczorem znów byłam na centrum. Oczywiście pokusiło mnie żey zobaczyć jak się plakaty mają, czy ktoś oderwał numery ale niestety ( a może stety) większości już nie było... Pozostaje sie modlić ze wzięli je ludzie którzy są zainteresowani...

Link to comment
Share on other sites

tak sie zastanawiam czy nie lepiej było dla tego psa gdyby został tam gdzie był, głodny nie chodził, był nawet pulchniejszy niz teraz...nie wiem co z nim zrobie, do schroniska napewno nie oddam, na hotel mnie nie stac. każdy kto pucka pozna mówi, że z takim psem nie wytrzymałby ani tygodnia...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, wszyscy czekamy na jakieś informacje.
Na mnie w Sosnowecu już chyba szykują kosy bo zrywaja plakaty Pucka a ja je wieszam na nowo. Ludzie z którymi rozmawiam mówia że zadzwonią ale podobno nikt sie nie odzywa więc pewnie tylko gadają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...