Jump to content
Dogomania

14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Edi100']Jasny gwint:shake:Co za zwyrodnialcy:mad:
On może się tak zachowywac ze starchu. Poza schronem może być zupełnie łagodny.[/quote]O tym, że jest agresywny w stosunku do psów powiedzieli jego właściciele (na własne uszy słyszałam, bo jak kierowniczka schronu do mnie zadzwoniła to oni właśnie tam byli :angryy:).

[quote name='monita']Nie mam dobrych wiadomości :shake: :-([/quote]Szkoda, wielka szkoda :-(.

Link to comment
Share on other sites

Sory, dopiero wróciłam z wojazy. Dlatego nie weszłam tu od samego początku
A gdzie ten psiur jest? W jakiej miejscowości, bo jakoś nie doczytałam!
Skoro nie ma dt, to jedynym wyjściem jest hotelik. Tylko po pierwsze nie wiem, czy są akurat tam wolne miejsca, a po drugie ja jeszcze nigdy nie miałam samodzielnie psa pod opieką. Potrzebowałabym wskazówek i pomocy doświadczonych osób.

Oj już doczytałam, on jest w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

My tu pod Krakowem mamy taki hotelik, gdzie zabieramy pieski takie najbardziej potrzebujące. Pieski tam mają swoje osobne boksy, są wyprowadzane na spacery.
Sa tylko pewne warunki - musi być kasa na hotelik, no i przede wszystkim musi być akurat wolne miejsce dla niego.
No i oczywiście w czasie pobytu psa w hotelu trzeba mu na cito szukać ze wszystkich sił domu stałego, bo hotel to nie jest ostateczne rozwiązanie.
Ja się zobowiązałabym, że będe do niego jeździć, brać go na dłuższe spacery (oczywiście nie mogę się zobowiąać, że bedę to robić codziennie, bo to jest jednak kawałek drogi od Krakowa). Ale wtedy można by coś więcej wiedzieć o jego charakterze:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Weszka[/B] usiłuje się dowiedzieć, czy jest jakieś wolne miejsce w hoteliku. Jak tylko dostanie odpowiedź stamtad, to zaraz mi da znać i zdecydujecie co dalej
Tylko przydałoby się, żeby moze jakoś uprosić w schronisku, żeby Bendżi jeszcze z dzień, czy dwa mógł zostać w izolatce żeby nie był wystawiony "psom na pożarcie" w zatłoczonym boksie:-(

Link to comment
Share on other sites

To co - mamy go skazać na zęby innych psów, czy może na eutanazję?
Ja sobie zdaję sprawę z tego, że to nie jest młody pies i że znalezienie dla niego domu stałego będzie problemem Ale myślę, że trzeba sie ostro zabrać za ogłoszenia no i porobić bazarki dla niego. [B]Malawaszka[/B] już ofiarowała jakieś pieniążki z konta sznaucerowego.
Nie wiem, bo narazie jakoś nikt tu się jeszcze nie odzywa, ale przydałoby się jak najszybciej przeanalioważ wszystkie za i przeciw, zeby decyja nie przyszła za późno.:-(

Link to comment
Share on other sites

ja mam 100 zł z kalendarzy; Romas deklarowała 50 zł w lutym na hotel dla Rambo, ale ze Rambo już pojechał do domku to może i na tego biedaka zgodzi się dołożyć; ja po pierwszym jak dostanę wypłatę deklaruję 100 zł od razu - to już 250 zł - przecież jest nas tu tak dużo - myślę że damy radę! Na bazarki też coś znajdę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no jak w piątek rozmawiałyśmy o Rambo to monita pisała, że są miejsca[/quote]

Oby!Z tym że niestety przez dwa dni sytuacja mogła się diametralnie zmienić. Wiadomo, że wciąż się znajduje jakieś porzucone biedy, albo jakies pogryzione w schronisku psiury!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Świetnie :)!. Jesteście cudowne :loveu:.

Pozostaje jeszcze kwestia transportu... Chyba trzeba by zacząć szukać, prawda?[/quote]

Chyba tak :p Oby tylko było miejsce w hotelu. Mam nadzieję, że jutro będziemy już konkretnie na ten temat wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...