Jump to content
Dogomania

kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!


ewelinka_m

Recommended Posts

[quote name='Miśka79']Patia niestety to jest 120 km ode mnie.Jestem z okolic Kielc a osoby które chcą sunie są z Krakowa.[/quote]

Tu jest nasz wątek krakowskich wolontariuszy , wystarczy tam umieścić prosbę o wykonanie wizyty przedadoocyjnej :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32052[/URL]

Miśka napisz dokładnie o jakie miejsca chodzi czy sam Kraków czy okolice.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonił do mnie facet juz 3 raz.Wysłałam mu zdjęcia tyle ze z Chorzowa.Sunie spodobały mu się ale jest oczywiście cos co mi się nie spodobało.Ten pan mówił o tym, że nie chce kundelka -ja mu na to, że to są znajdy i że podobne do owczarka ale ze rasowe to one nie są.Powtarzał kilka razy, że kundelka nie ale sunie mu sie podobają.Facet ma kombinowac transport ale czy można mu zaufac?
Sunia miałaby dobrze-mówił, że niedaleko jest dużo miejsca do spacerów i będzie w mieszkaniu a wczesniej mial psa "pudelka" który miał juz 15 lat i jako że b.schorwany to musiał go uśpic. nie wiem juz sama:(

Link to comment
Share on other sites

Mów jeszcze , że muszą podpisać zobowiązanie,że wysterylizują sunię. Chociaż to też nie wyklucza oszustów, bo podpisać można wszystko.
Jak sunia jest dorosła i możemy ją wysterylizować, to samo wspomnienie o sterylce odstrasza potencjalnych rozmnażaczy.

Link to comment
Share on other sites

Juz jeden dom odpadł tez koło Krakowa ale dobrze bo jak powiedziałam o sterylizacji to zadzwonił brat tej dziewczyny, która chciała sunie i powiedział tak:"pani mówiła o jakiejś stabilizacji" ja "chyba sterylizacji"on:"no ale powinna miec jedne szczeniaki inaczej pies dziadzieje" ja "to mit"on:(po 5 minutach od rozmowy z jego siostrą, która 100% była zdecydowana na sunie)"juz kupiłem mojej siostrze yorka.Odwołuje psa".Ta wieś to Woźniki.Przestrzegam (adresu nie podaje całego żeby nie było)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka79']Zadzwoniły 3 osoby.Jak wybrac dobrą?Jeden pan pytał czy to owczarki i sprawiał wrazenie hodowcy ale jak go zapytałam wrost to powiedział ze dla córki. Druga dziewczyna chciała sunie koniecznie dziś (kraków)potem zadzwonił jej brat i potem znów ona.Oni mieszkają na wsi i zapytałam czy pies będzie w domu.Ona ze tak.Tylko skąd ten pośpiech?Jedna pani zastanawia się jeszcze musi skonsultowac z partnerem.
Qrcze jak ja się denerwuję, skąd wiadomo czy domek dobry?Jakie zadawac pytania?podpowiedzcie mi.Oczywiscie mówiłam o umowie i kontroli poadopcyjnej.Nie wystraszyło to osób chętnych na sunie.Dodam ze wszytstkie osoby albo z Krakowa lub okolic.Podpowiedzcie jak wyczaic czy domek dobry...
Chyba jestem panikarą bo boję się ich oddac bez 100% pewności i chodzę poddenerwowana.Maluchy tymczasem tak rozrabiają ale na szczęscie pomaga mi dużo moja mama jak my jesteśmy w pracy.Niestety jak nas nie ma to kiedy moi rodzice się nimi zajmują mają kontakt z Misiem chociaż mówiłam ze nie mogą mie bo sa jeszcze niwzaszczepione i chyba może by ryzyko zarażenia się czymś.[/quote]

Jeżeli zadajesz pytanie wprost , zawsze usłyszysz to co chcesz usłyszeć.
Dla mnie z tego co napisałaś to wszystkie te domki są "be"

Link to comment
Share on other sites

Spieszyłam sie jak mogłam ale dopiero teraz wróciłam z pracy a jutro jadę zawieźć córkę na obóz , mogę podjechać tam ale dopiero jutro wieczorem , to jest kawałek drogi ode mnie :placz: Co robić ?
Pisałam jeszcze do innych dziewczyn z Krakowa ale na razie żadna nie da rady , jeszcze będę pisać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...