Jump to content
Dogomania

kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!


ewelinka_m

Recommended Posts

[quote name='wanda szostek']A ja bym chciała się dowiedzieć coś więcej o tej adopcji.
W jakim wieku jest ta dziewczyna?
Czy pracuje?
Czy stać ją będzie na utrzymanie, leczenie itp pieska?
Czy ktoś sprawdził dom, czy wystarczyło "gadanie" ?[/quote]

Ja tylko znalazlam pieska dla tej dziewczyny..
P.Ania rozmawiala juz z ta dziewczyna moze wie cos. Wszystko zalezy od p.Ani. Ja tez chcialam by byla wizyta przedadopcyjna, ale to zalezy od p.Ani. Wando, napisze ci na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kika22']Napisałam pw do osob z Bytomia może ktos sprawdzi domek?
Czekamy na odpowiedz:cool3:[/quote]

Dom przed adopcją musi być sprawdzony, chyba że pies ma byc wypchnięty byle gdzie aby poszedł.
Pytania , które zadałam to tylko początek i odpowiedzi są mi potrzebne przed wypchnięciem pieska. Jeżeli dziewczyna nie pracuje i nie mieszka samodzielnie tylko z rodzicami na adopcję muszą zgodzić się rodzice, bo w ich mieszkaniu będzie żył piesek i to oni finansować jego będą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']I jakos nie chce brać psa z dogomanii, wysłałam jej bardzo dużo linków i nic... powiedziała ze pojdzie do schroniska w rudzie ślaskiej po pieska, bo jest bez wizyty. I sie pytala czy mozna by wziac psa ale wizyta bylaby pozniej, nie zgodzilam sie..[/quote]

Ktoś kto chce uniknąć wizyty przed adopcyjnej czegoś się obawia. W tym wypadku dziewczyna pewnie chce psa, bez zgody rodziców i wie , że kontrola by to ujawniła. Dla mnie dopóki dziewczyna nie jest samodzielna (nie ma swojego mieszkania i swoich stałych dochodów) nie jest żadnym materiałem na dom adopcyjny. Adoptować mogą tylko rodzice, bo pies będzie przez nich finansowany. Myślę, że wolontariuszki ze mną się zgodzą i nikt jej psa nie wyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Ktoś kto chce uniknąć wizyty przed adopcyjnej czegoś się obawia. W tym wypadku dziewczyna pewnie chce psa, bez zgody rodziców i wie , że kontrola by to ujawniła. Dla mnie dopóki dziewczyna nie jest samodzielna (nie ma swojego mieszkania i swoich stałych dochodów) nie jest żadnym materiałem na dom adopcyjny. Adoptować mogą tylko rodzice, bo pies będzie przez nich finansowany. Myślę, że wolontariuszki ze mną się zgodzą i nikt jej psa nie wyda.[/quote]


Dziekuje, prosze porozmawiaj z wolontariuszkami ze schroniska w rudzie sl. i w bytomie tez jesli jest tam schronisko.. Bo nadal jestem niespokojna

Link to comment
Share on other sites

Dagusia już pewnie w drodze z nową Panią.Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.Dagusia trafi do domku z ogrodem kotem i kurami i jeszcze jednym pieskiem,Bardzo ciężko mi jest z tym, że jej już nie ma.Jakby przeczuwała, że coś się będzie dziać tak była zestresowana.Przekonała się do Pani ale i tak chciała zostać ze mną.Przywiązałam się bardzo do niej i mąż też.Teraz razem nam smutno:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...