Jump to content
Dogomania

Fiona płacze krwawymi łzami ... nasza mała Księżniczka odeszła[*]


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Asiu - masz całkowitą rację.
Zastanówcie się może nad jakimś psem, nie suczką, wyglądem i charakterem nie przypominającym Fionki. No i oczywiście - zdrowym.

Ja miałam takie zapędy, aby wziąć na DT psa/suczkę red nose albo przypominającego Sarę. Ale po namyślę stwierdziłam, że psychicznie oboje z mężem nie wyrobimy i bez tego jest bardzo źle...
Widzę, że adoptowanie Figi, tak różnej od Saruni i Fiodorka, i to pod każdym względem, było strzałem w 10...

Ale nic na siłę, oczywiście. Decyzja jest trudna i tylko Wasza ...
Buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']w tej chwili nasze plany odnośnie "wzięcia" psiaka legły w gruzach ... mamy problem mieszkaniowy więc wszystko szlag trafił ... a myślałam ze inna bidula oderwie nasze myśli od tego wszystkiego co boli

no cóż ... samo życie[/QUOTE]cholera! jak już się wali to na całego.mam nadzieję że to przejściowe kłopoty.

Link to comment
Share on other sites

Adrian, mój syn często nosił Księzniczkę ... na dworze przenosił ją nad kałużami :)
a Jej to bardzo pasowało
Ostatni miesiąc choroby znosiłam Ją po schodach na dwór ... wychodziłyśmy na schody i pytałam "jedziemy windą czy idziemy piechotką" ... patrzyła wtedy jakby pytała ... na co czekasz - jasne że windą

Link to comment
Share on other sites

Nie znałam Fiony wcześniej, dopiero przez przypadek zobaczyłam wątek niestety juz na TM:( Spędziłam pół dnia na czytaniu jej historii i jestem pełna podziwu dla jej opiekunów, ich zaangażowania i miłości do tego kochanego psiaka. I te zdjęcia nawet teraz z jej życia - tak wspaniała pamięć o niej - za każdym razem wzrusza do łez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']zdjęcie z aurą .... tęczowy most ....[/QUOTE]


nasza ostatnia podróż własnie tam się zakończyła :(
wyszło piękne słońce ... Krzysiek zrobił komórką zdjęcie i faktycznie powstał taki refleks świetlny


Gosiu cały czas czekam na maila z wynikami badań ... ale się chyba nie doczekam
w najbliższym czasie będę we wrocławiu ... zajadę sobie tam do nich ot tak żeby o mnie i Fionce nie zapomnieli ... jak bądę miała wyniki wyślę Ci maila ze wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...