Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Betty kochana ! :loveu: Co tam u was słychać? :D
jak psiaki, kicia, sklep ? ;) A i świetne zdjęcia ! Jejku jak dawno mnie tu nie było ;p

o właśnie. i może zechcesz zajrzeć na wątek? Cioteczki ! rozgłaszajmy! :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218391-gt-DRASTYCZNE-lt-.-Mobilne-Krematoria-dla-ps%C3%B3w.-Ukraina-masowo-morduj******-przed-euro?p=18112077#post18112077[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam. Niezłe "[URL="http://img822.imageshack.us/img822/3500/img6522d.jpg"]stadko[/URL]". Jak to jest gdy ma się tak licznych kompanów na spacerze?
My z jednym Dolarem mamy "kłopot", bo trzeba uważać na innych ludzi i ich psy,
a z trójką, to musi być "frajda"?! Na bank jesteś zmęczona po takim spacerze?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']hej :eviltong: jak tam Tosia się czuję ? :loveu:[/QUOTE]

już dobrze -wróciła do normy. No-tylko sierść jej odrośnie i będzie dawną Tosią. :D Już dziś bez kubraczka po zdjęciu szwów! a jęczała na tym stole jakby ją zarzynano :lol:

[quote name='Falkaa']Betty kochana ! :loveu: Co tam u was słychać? :D
jak psiaki, kicia, sklep ? ;) A i świetne zdjęcia ! Jejku jak dawno mnie tu nie było ;p

o właśnie. i może zechcesz zajrzeć na wątek? Cioteczki ! rozgłaszajmy! :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218391-gt-DRASTYCZNE-lt-.-Mobilne-Krematoria-dla-ps%C3%B3w.-Ukraina-masowo-morduj******-przed-euro?p=18112077#post18112077"]http://www.dogomania.pl/threads/218391-gt-DRASTYCZNE-lt-.-Mobilne-Krematoria-dla-ps%C3%B3w.-Ukraina-masowo-morduj******-przed-euro?p=18112077#post18112077[/URL][/QUOTE]

cześć Faleczko :) miło że wpadłaś do starej ciotki :eviltong: :evil_lol: u mnie dobrze, pracuje, jeżdżę autkiem-tzn robię prawko.

Temat znam który zapodałaś i bardzo mnie wkurza ale naprawdę nie wiem co można zrobić by to zmienić:/ a od myślenia głowa mi pęka.

[quote name='Kawalier']Witam. Niezłe "[URL="http://img822.imageshack.us/img822/3500/img6522d.jpg"]stadko[/URL]". Jak to jest gdy ma się tak licznych kompanów na spacerze?
My z jednym Dolarem mamy "kłopot", bo trzeba uważać na innych ludzi i ich psy,
a z trójką, to musi być "frajda"?! Na bank jesteś zmęczona po takim spacerze?
Pozdrawiam.[/QUOTE]

hmmm myślę ze mozna sobie poradzić jak sie ma panowanie nad psami i oczy dookoła głowy. To nie jest takie trudne wbrew pozorom :)
A zmęczona jestem to prawda-ale jaka szczęśliwa razem z psami :) to zmęczenie pozytywne.

[quote name='anetta']Ojej :( Szybkiego powrotu do zdrowia dla czarnulki.
Będziesz jeszcze ją wystawiać cz to już koniec?

Tizzy wygląda jak wiejski boorek :eviltong: To przez te niewyczesanie. Gratuluję teorii![/QUOTE]


dziekujemy! Dziś po zdjęciu szwów jest już bardzo ok, tylko musi sierść zarosnąć :)

a Tizzy tak.. jak ja sie za nią nie wezmę to nikomu sie juz nie chce :roll:

dziękuję :)
[quote name='Justa']To kiedy praktyczny? :razz:
Pamiętam, ja zdawałam w jakże słotno-śniegowym listopadzie ;)[/QUOTE]

zapisałam sie właśnie wczoraj na praktyczny 9 stycznia. Dopiero bo terminów już nie było wcześniejszych! No ale ważne ze w ogóle..

Fajnie Justa ze juz masz to za sobą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']zapisałam sie właśnie wczoraj na praktyczny 9 stycznia. Dopiero bo terminów już nie było wcześniejszych! No ale ważne ze w ogóle..

Fajnie Justa ze juz masz to za sobą:)[/QUOTE]

To już niedługo i Ty będziesz mieć za sobą ;)
A mnie stuknęło 2 lata właśnie :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Dora Tizzy i Tosia jak fajnie razem wyglądają :loveu:[/QUOTE]

:) tez tak uważam ze dobrana z nich grupa :)

[quote name='Justa']To już niedługo i Ty będziesz mieć za sobą ;)
A mnie stuknęło 2 lata właśnie :mdleje:[/QUOTE]

Mam nadzieję! żeby nie zapeszyć (tfu, tfu.. ) :eviltong:

ale musze szczerze przyznać że nie wiem co-czy dłuższa przerwa w jazdach, czy zmiana instruktora na instruktorkę(czy w ogole ze zmiana instruktora)- ale jeździ mi się obecnie bardziej świadomie niż właśnie kiedyś. Z większym luzem i nie zagapiam się tak często jak wtedy. A może to ja sie trochę zmieniłam? :hmmmm:

No czas leci Justynko(oj za szybko za szybko) i ja np wcale nie wypatruje weekendu jak wiele osób -już w poniedziałek.. troche takie irytujące że czas tak leci. I co? tak całe życie? na rutynie i tym samym w kółko. A gdzie radość, gdzie przyjemność z tego życia, i kiedy przede wszystkim? w Jedna niedzielę? Troszkę to takie zamknięte koło w którym kręcimy sie omijając punkty wyjścia świadomie lub nie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...