Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim chodziło o nowe masakryczne zasady egzaminu teoretycznego, które miały wejść w lutym tego roku ;) Jednak całe szczęście jak to w Polsce bywa nie dopracowali tego na czas i najpewniej zmiany zostaną wprowadzone od 2013 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Od przyszłego roku, jak się zda egzamin to co jakiś czas trzeba będzie do niego ponownie przystąpić.[/QUOTE]

[quote name='eria']Przede wszystkim chodziło o nowe masakryczne zasady egzaminu teoretycznego, które miały wejść w lutym tego roku ;) Jednak całe szczęście jak to w Polsce bywa nie dopracowali tego na czas i najpewniej zmiany zostaną wprowadzone od 2013 :)[/QUOTE]

Ło matko, ale poszaleli. Pamiętam, jak moja mama zdawała, nie miała placu w ogóle :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Również gratuluję ! :):):) a może jakieś fotki ? ? ;)



Ps. nie mam jak odebrać na razie smaków, ale może wysłać Ci na konto kaskę za nie ? ;)[/QUOTE]

dziekuje :)

no wlasnie, trudno o spotkanie ;)

[quote name='eria']Noo motywacja znana, też się właśnie z tego powodu rzuciłam hihihi Już mam 7h jazd za sobą i jest super ! :) gratulacja!!![/QUOTE]

fajnie, zawsze do przodu. I kiedy egzamin?

[quote name='zerduszko']Jaka ta motywacja? Co tam znów nazmieniali?[/QUOTE]

jeszcze nic właśnie:)

[quote name='Bonsai']Od przyszłego roku, jak się zda egzamin to co jakiś czas trzeba będzie do niego ponownie przystąpić.[/QUOTE]

przystąpic ponownie - podobno nie, tylko robic okresowe badania. Ale nie wiem nic na 100%

[quote name='eria']Przede wszystkim chodziło o nowe masakryczne zasady egzaminu teoretycznego, które miały wejść w lutym tego roku ;) Jednak całe szczęście jak to w Polsce bywa nie dopracowali tego na czas i najpewniej zmiany zostaną wprowadzone od 2013 :)[/QUOTE]

tak..Polska do tylu-jak zwykle ;)


[quote name='understandme']Hej co tam u Was? co tu tak ciuchutko? mało zdjęć ;)[/QUOTE]

nie robie ostatnio zdjęć-nie mam kiedy i gdzie. :roll:

[quote name='zerduszko']Ło matko, ale poszaleli. Pamiętam, jak moja mama zdawała, nie miała placu w ogóle :D[/QUOTE]

Hmm to kiedys w ogole nie bylo placów? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Hmm to kiedys w ogole nie bylo placów? :hmmmm:[/QUOTE]
Tak było 100 lat temu. Jak już moja mama zdawała, to na maluchu był plac, a na jakimś większym nie, więc mama poszła na większy :lol: Godzin było chyba 6 do wyjeżdżenia :D i jeździli we 3 w jednym aucie 3h zmieniając się. Egzamin we własnym mieście trwający 10-15 minut, auto to na którym się uczyli jeździć i instruktor w środku, chyba nawet to on mówił gdzie jechać. To były czasy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pina_collie']Witam, ale Tosca jest piękna! zaraz jadę z moim psem po nią :D[/QUOTE]


witam rowniez panią :) ciesze sie moja czarnucha sie podoba. Tez bylam w Twojej galerii, zachwycalam sie psiakami, akita ma cudne umaszczenie :loveu: tylko zaraz-jak wejsc do twojej galerii :hmmmm: link w bannerku nie działa. Ale jakos widzialam Twoje psiska-na ganku, poza nim ..hm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']i nic nie powiedziałaś..:([/QUOTE]


sorka, ale nie do końca było pewne że pojade do Radzymina. W ten tydzien mysle ze pojade. tzn weekend. Myslisz ze masz checi? :)
ps. pamietam o Tobie-spokojnie. A Tizzy luzem juz biega inie boję sie jej pjuścić :)

Dzis znow o 5.40 wstalam -tym razem po to by o 6:40 znaleźć sie na hali mirowskiej i zrobić dla Tizzy 30kg zapasów surowizny :) a później 2godziny dzielenia- to najgorsze :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...