Jump to content
Dogomania

POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Asia_Klero']Ja wplace napewno:)Juz koledze pomagalam:)Powiedzcie tylko ile...mysle ze max moge dac 20...25zl ale to zawsze cos:)Co do czerodziejki-ona miala zabrzanskiego misia na tymczasie niestety umarl:(Ale jest zlota dziewczyna!Nie pisalam bo lepiej gdyby zrobil to ktos kto blizej sie zajmuje Dinusiem...:)w ostatecznosci moge napisac...[/quote]

napisz ................a jakoś wspólnymi silami na leczenie może sie uzbiera ......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tzn co miesiac napewno bede mogla placic ok.10zł...czasami troche wiecej czasami troche mniej ale ok.10;)Wiec jak zaczniecie zbiorki to dajcie znac:)Ja Dinusiowi chce pomagac jużdługi czas i teraz widze ze naprawde tego potrzebuje...On nie moze zostac w schronisku a hotel to jego szansa na zycie wiec co jest 10zl mieisiecznie w porownaniu z zyciem psiaka;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]DINUŚ PILNIE POTRZEBUJE DOMKU TYMCZASOWEGO,A JESZCZE PILNIEJ STAŁEGO.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/223/7960c4ae166ca2f5.jpg[/IMG]

[/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][COLOR=blue]POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']
[COLOR=red][SIZE=4]Czy byliby chętni do wpłat na domek tymczasowy płatny dla Dinusia? [/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red]Do uzbierania bylaby kwota 200 zl co miesiąc.[/COLOR][/SIZE][/quote]
Mam rozumieć, że załatwiłaś płatny tymczas?
Justyna wcześniej pisała, że leczenie będzie sponsorowane, reszte pieniędzy sie uzbiera jakoś

Link to comment
Share on other sites

Jest pewna szansa na płatny tymczas.Co prawda bardzo daleko ale jest!
To jeszcze nie jest potwierdzone - ja chcę wiedzieć czy w ogóle jest szansa
na uzbieranie takiej kwoty.Jestem w trakcie sprawdzania jeszcze innych możliwości.
Póki co to szukajmy wspólnie osób , które chciałyby partycypować w kosztach utrzymania Dinusia w tym DT.

Pianko - czyli leczenie powiadasz byłoby zasponsorowane???

Link to comment
Share on other sites

Kombinuje , kombinuje - bo przez tego małego biedaka spać nie mogę !
[B]Mysia[/B] - właśnie tak sobie myślę , czy się uzbiera ?
Jak na razie to widzę , że jest ok 80 zl a to do 200 zl jeszcze daleko.:-(

[B]Asia[/B] - czy Czarodziejka powiedziała ,że po powrocie może go wziąc na 100 %
czy raczej w ogóle nie .
Bo może gdyby sie udało z Czarodziejką to potrzeba byłoby tymczasu na praktycznie 6 tygodni ( do konca maja )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...