Jump to content
Dogomania

Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!


Hund

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Togaa, Twoje relacje są tak piękne i szczere, że gdybym szukała psa to od razu urzekła by mnie historia Kubusia :)

Trzymam mocno kciuki![/quote]

Togaa chyba przynosi szczęście Kubusiowi ponieważ od kiedy wychodzą razem na spacery domki się zgłaszają po Kubusia :loveu: Dzisiaj pojechał na próbe do domu w Bielsku.
przed chwilką dzwoniłam zapytać jak pierwsze godziny . Kubuś bardzo zestresowany, nie pozwala sie głaskać, takze rodzina powoli bedzie próbowac Kubusia przekonac do siebie. W ogródku nie chce się załatwiać więc czyścioszek wyszedł na spacerek. Szybko nauczył sie chodzić po schodach i wchodzi do domku kiedy chce. jutro jedziemy z hund w odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Togaa chyba przynosi szczęście Kubusiowi ponieważ od kiedy wychodzą razem na spacery domki się zgłaszają po Kubusia :loveu: Dzisiaj pojechał na próbe do domu w Bielsku.
przed chwilką dzwoniłam zapytać jak pierwsze godziny . Kubuś bardzo zestresowany, nie pozwala sie głaskać, takze rodzina powoli bedzie próbowac Kubusia przekonac do siebie. W ogródku nie chce się załatwiać więc czyścioszek wyszedł na spacerek. Szybko nauczył sie chodzić po schodach i wchodzi do domku kiedy chce. jutro jedziemy z hund w odwiedziny.[/QUOTE]

Jeszuuuu!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Dziewczyny...zapłonęłam rumieńcem za te komplementy....:oops:!
Dziękuję!
Biedny Kubuś..nic nie rozumie z tej sytuacji....
W końcu, przez ostatnie pół roku to lecznica była jego domem....![/QUOTE]

Do twarzy Ci z tym rumieńcem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
Biedny Kubuś..nic nie rozumie z tej sytuacji....
W końcu, przez ostatnie pół roku to lecznica była jego domem....![/quote]

no i właśnie z tej całej sytuacji to jest "najgorsze"!
ciągają go po jakichś obcych domach, dotykają go jacyś obcy ludzie,
a on biedak chyba nie wie o co chodzi i czuje się jakby ktoś go oddawał :-(
mam tylko nadzieję, że za pierwszym razem trafi w dobre ręce i szybko się przekona, że będzie mu lepiej niż w lecznicy ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...