Jump to content
Dogomania

Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!


Hund

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sytuacja Kubusia robi się coraz bardziej nieciekawa. od jutra musi ktos codziennie przychodzić go wyprowadzać na spacer. To warunek jego dalszego pobytu w lecznicy. Czy ktoś da radę przynajmniej co drugi dzień? ja codziennie nie dam rady . Kuba przebywa w lecznicy w straconce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Sytuacja Kubusia robi się coraz bardziej nieciekawa. od jutra musi ktos codziennie przychodzić go wyprowadzać na spacer. To warunek jego dalszego pobytu w lecznicy. Czy ktoś da radę przynajmniej co drugi dzień? ja codziennie nie dam rady . Kuba przebywa w lecznicy w straconce.[/QUOTE]
Widzę że i Tobie się dostaŁo , miaŁam nieprzyjemny telefon z lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Widzę że i Tobie się dostaŁo , miaŁam nieprzyjemny telefon z lecznicy.[/quote]

taa dostało mi się już nie pierwszy raz. Byłam juz wzywana na rozmowe itd. A te rozmowy są coraz bardziej nieprzyjemne. Niestety w lecznicy myślą że nie robimy nic aby znaleźć Kubie dom. Nikt nie rozumie, że to nie takie proste. Kubuś ma strasznego pecha :( Ja już nie mam więcej pomysłów na ogłaszanie go. Robie co moge..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']
W najbliższych dniach miła kobietka :eviltong: z Krakowa sprawdzi [B]dłuuugoterminowy DT[/B]. Jeśli wszystko bedzie ok., być może [B]Kuba [/B]pojedzie tam.[/quote]

Trzymamy mocno kciuki, to byłaby ogromna szansa dla Kubusia!!!


Ja niestety nie dam rady, gdyby Kubuś był bliżej... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Ponawiam pytanie- czy ktoś z BB jest w stanie wyprowadzać Kube na spacery?[/quote]

bubu,pomogę w spacerkach z Kubą.
O jakie godziny chodzi?
Nie bardzo kojarzę lecznicę.Nigdy w niej nie byłam..
O której tam będziesz dzisiaj?.
Mogę Ci potowarzyszyć żeby zobaczyć co i jak..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']bubu,pomogę w spacerkach z Kubą.
O jakie godziny chodzi?
Nie bardzo kojarzę lecznicę.Nigdy tam nie byłam..
O której tam będziesz dzisiaj?.
Mogę Ci potowarzyszyć żeby zobaczyć co i jak..?[/quote]

godziny są obojętne :loveu: , lecznica jest czynna od 9 do 19-tej. Po prostu ktoś musi przychodzić tam przynajmniej raz dziennie. To jest lecznica BADA na ul. Dojazdowej - boczna Górskiej. A górska to ta wzdłuż bulwarów straceńskich. Dzisiaj będę tam o 18-tej. Skręca się z Gorskiej przy takim sklepiku na rogu. Ja będę dzisiaj o 18-tej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...