Jump to content
Dogomania

Horror nie zblizył sie po raz trzeci. Miniaturowa Misia uratowana i ma DOM


brazowa1

Recommended Posts

Rozmawiałam z nowymi właścicielami zaledwie 2 dni temu i jak zwykle nasłuchałam się samych super fajnych rzeczy :)
Miśka wcina gotowanego kurczaczka wątróbki i wszystko co najlepsze :)
Jest bardzo kochaną i grzeczną sunią i do dnia dzisiejszego nie mogę zrozumieć jak te babsztyle potraktowały tego psa...
Cieszę się że Miśka ma tak ciepłą i kochającą rodzinę na jaką w końcu zasłużyła i jest szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kundel_Bury']Rozmawiałam z nowymi właścicielami zaledwie 2 dni temu i jak zwykle nasłuchałam się samych super fajnych rzeczy :)
Miśka wcina gotowanego kurczaczka wątróbki i wszystko co najlepsze :)
Jest bardzo kochaną i grzeczną sunią i do dnia dzisiejszego nie mogę zrozumieć jak te babsztyle potraktowały tego psa...
Cieszę się że Miśka ma tak ciepłą i kochającą rodzinę na jaką w końcu zasłużyła i jest szczęśliwa.[/QUOTE]

O kurczę to lepiej wcina niż ja.:eviltong::evil_lol: I na zdrowie Miśko. :multi:To bardzo mądra psinka. Tak jak była traktowana tak im się odpłacała. Teraz ma miłość i tymże odpłaca.:loveu:
Cieszą mnie bardzo takie wiadomości i tacy dobrzy ludzie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

karolciasz wczoraj czyli 13/12 napisala, ze zrobi wplate, ale juz nie bede czekac bo to sie wszystko za dlugo juz ciagnie;
[SIZE=3][B][COLOR=Red][COLOR=black][COLOR=red]ostatecznie z bazarku bylo 89.00 plus 26.65 nadplacone przez bazarkowiczow czyli razem 115.65 zlotych

70 zostalo rozdysponowane, wiec zostalo 45.65; dzis kwota 50.00 zlotych zostanie przelana na konto hugo, ktory jest pod opieka asiaf1; oto jego watek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195373-HUGO-w-typie-owczarka-niemieckiego-prosi-o-grosik-na-hotel-i-leczenie[/url].

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ z ogromnym opóźnieniem miałam przelać pieniążki z Misiowego bazarku na Czarusia, w dniu dzisiejszym Siecia zrzekła się (bez mojej namowy) kaski na rzecz jamnisi Isi. Zatem zysk z tego bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195347-ZAKO%C5%83CZONY.-Smycze-obro%C5%BCe-lektury-beletrystyka-na-porzucon%C4%85-N-ty-raz-Esti[/url].
zostanie przeznaczony na tego psa:
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198237-Ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3wka-z-guzami-listwy-mlecznej-zbieramy-na-aborcyjn%C4%85-usuni%C4%99cie-guz%C3%B3w.PILNE"]http://www.dogomania.pl/threads/1982...z%C3%B3w.PILNE[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szczęśliwy normalny pies - ma normalny dom, więc co tu pisać :)
Zołza to fakt - typowa rozpieszczona jedynaczka przez P. Anię :lol:
Nie podzieliła się jedzonkiem - A koleżance Majce pod wielkim rygorem pozwoliła wejść do jej domu :lol:
Księżniczka - to za małe określenie - je tylko co najlepsze - wołowinka, cielęcinka i najlepsza wątróbka.
Trzeba co dziennie gotować świeże - ale nowi rodzice robią to z wielką miłością :loveu:
Niestety od tej miłości przytyło się trochę :lol:

Mnie poznała, wycalowala, obskakala i wylizała - aż P.Anię lekka zazdrość brala :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia25']Ona jest taka malusia, czy to łapska strusia??[/QUOTE]

Co ty jadasz, że rymem gadasz? :D Przepraszam, nie znaleźliśmy numeru, żeby powiadomić o bombie :(
Tak, ona jest taka mała :)

Esti ma się genialnie, Kana, ponownie dziękuję z całego serducha :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...