Jump to content
Dogomania

Wyrabianie rodowodu


wix

Recommended Posts

[quote name='Han Sharn']Matko a po co z psem po odbiór rodowodu? Ja kiedyś tam będę odbierać rodowód i mnie to ciekawi. Na razie czytając ile inni czekami nawet do związku nie dzwonię, zadzwonię jak minie ze dwa miesiące.[/quote]

takie sa przepisy ze aby rodowod odebrac trzeba pokazac psa kierownikowi sekcji, we wroclawiu psiak ma wtedy sprawdzany zgryz i zebiska, psy rowniez czy maja oba jadra itp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[LEFT]ja miałam rod. eksportowy... byłam w warszawskim oddziale oddać go do nostryfikacji... powiedziałam obsługującej mnie pani ze zalezy mi na szybkim załatwieniu sprawy bo chciałam z małą jechac do Poznania... wyrobili sie w miesiąc ;)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Han Sharn']Mamy pierwszy rodowód - równo trzy miesiące czekania - jak tak będzie z drugim to powinienbyć w styczniu. Hurra.:lol:[/quote]


no wlasnie mam pytanie do kogos kto zajmuje się wyrabianiem rodowodu czyli do pracownika zkwp ( o ile taki jest) no ewentulanie do kogos kto zna odpowiedz na moje pytanie:

- dlaczego wyrobienie rodowodu trwa az [U][B]3 miesiace[/B][/U] ? co zajmuje tyle czasu.

rejestracja przydomka - to rozumiem ze musza spradzic i ta cala rejestracja w FCI - jestem w stanie to przebolec - ale 3 miesiace na rodowód :crazyeye: :crazyeye: ????

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie nie wytrzymałam nerwowo, bo miałam też czekać ze zgłoszeniem na rodowód (odbiór w listopadzie) ale ja za nerwowa jestem. No i jeszcze ktoś tu na Dogo napisał, że się w zeszłym roku do Katowic nie załapał. Ale ja tylko powtarzam to co czytałam bo tak naprawdę nic nie wiem, to moja i psiaka pierwsza wystawa. Ach jak zgłosiłam to mam numer zgłoszenia 67, jeśli tyle dopiero psów zgłoszonych (my jakoś dwa tygodnie nie całe chyba temu) to nie ma paniki. Tylko czy coś nie pokręciłam.

Link to comment
Share on other sites

no ale przeciez do szczeniakow i mlodzierzy mozna nie miec wyrobionego jeszcze rodowodu bo wtedy pisze się "rodowod w przygotowaniu"
i tylko metryka chyba wystarcza.

ja tez mam czas do zglaszania do konca stycznia i nie sadze zebym otrzymala do tego czasu rodowodód.

(jak bede wysylala zgloszenie to mam wyslac ksero metryki i napisac ze rodowod w przygotowaniyu czy jak ?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...