Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jest 5 osób, ja mogę wpłacać, ale nie deklaruję się co miesiąc, tylko w miarę możliwości. Może warto zrobić też charytatywną i bazarki?? Ja mam w domu trochę srebrnej biżuterii której nie noszę, muszę poszukać i jeśli znajdę to mogę przekazać na bazarek, ale nie umiem wystawić, mogę wysłać komuś zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Esia dziękuję, pewnie że warto zrobić bazarki, ja niestety tez nie potrafię, ale na pewno ktoś nam pomoże!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaoferowali pomoc :loveu:

Podsumowanie (comiesięczne wpłaty)

Neigh 20zł
Nicol 20zł
Karolina 20zł
Enia 20zł
Ruda76 20zł
Mecka 20zł
Tosiakowo 50zł

Mamy juz 170zł :multi: czyli juz przeszło połowe!! Do tego Esia zaoferowała wpłaty.
Musi się udac!!!! Brakuje nam jeszcze 130zł

Link to comment
Share on other sites

no to ja czekam. na razie sie wstrzymam. sciagnelam pare stron z ogloszeniami i wlasnie zakladam na nich konta wiec bedzie gdzie umieszczac ogloszenia. im wiecej, tym lepiej. a i fotki sie przydadza. w sumie to adres i telefon moge przez google sciagnac ale jakos o tym nie pomyslalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Zadeklarowałam się rano na wątku Toli, ale nikt tam nie zagląda.
więc jeszcze raz - 20 zł miesięcznie[/quote]

Dziękuję Miki :multi:, coraz mniej nam brakuje!

czyżby nasz bidulek miał jakiś inny wątek założony przez Tole? nic o tym nie wiem. Napisz prosze o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicol']Dziękuję Miki :multi:, coraz mniej nam brakuje!

czyżby nasz bidulek miał jakiś inny wątek założony przez Tole? nic o tym nie wiem. Napisz prosze o co chodzi[/quote]

moze chodzi o ten na forum molosy
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=442504#post442504[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desdemona']czy to jest ten adres/ jesli tak, robie dalej ogloszenia. [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT[/B]
Krzyczki - Pieniążki 25
05-710 KRZYCZKI K/NASIELSKA
tel.: (022) 794 42 51, 0 502 841 137[/quote]


Desdemona powiem szczerze, ja mieszkam bardzo daleko od Warszawy, pewnie ten adres jest własciwy ale poczekajmy może na Tosie2, może lepiej by podawac na ogłoszeniach dane do niej albo do osoby, ktra będzie opiekowac się bidukiem w hotelu, wierze że uda nam się go tam umieścić. Wiesz... w tym schronisku jest tyle psów, że nie wiem czy ktos tam o nim pamięta :shake:.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie!!!!

podsumowując mamy juz zadeklarowanie wpłaty na łączną kwotę 250zł miesięcznie :multi::multi:
już tak niewiele nam brakuje.....

Musi się udać.... bidulku wytrzymaj jeszcze troszke....
Neigh mówiła o kwocie 300zł za miesiąc, zatem potrzeba jeszcze 50zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicol']Desdemona powiem szczerze, ja mieszkam bardzo daleko od Warszawy, pewnie ten adres jest własciwy ale poczekajmy może na Tosie2, może lepiej by podawac na ogłoszeniach dane do niej albo do osoby, ktra będzie opiekowac się bidukiem w hotelu, wierze że uda nam się go tam umieścić. Wiesz... w tym schronisku jest tyle psów, że nie wiem czy ktos tam o nim pamięta :shake:.[/quote]
tez jestem samego zdania. to ja czekam na wiecej informacji. potem robie mu ogloszenia. czekam na wiesci o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

Rano apelowałam na wątkach "moich" psów do listy można dopisać:

Mysza1, Gusia0106 - no i MIki, ale sama wątek znalazła:-)

A więc;
Po 20 zł
Neigh
Nicol
Karolina
Enia
Ruda76
Mecka - całus Kochana:-)
Jamajka
Paweł 56
Miki
Paros
Gusia0106
MyszA 1
+
Tosiakowo - 50 zł
O ile dobrze liczę to jest 290 zł
Trzeba się także liczyć z dużymi kosztami leczenia, specjalistyczną karmą itp. Także parę osób więcej nie zaszkodzi. Nawet jednorazowe wpłaty.
Ale na razie mam to w nosie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desdemona']tez jestem samego zdania. to ja czekam na wiecej informacji. potem robie mu ogloszenia. czekam na wiesci o psiaku.[/quote]

Desdemona wielkie dzięki:-) Na razie się wstrzymaj - lepiej zrobić mu ogłoszenia za chwilkę, jak będzie coś o nim wiadomo - charakter, choroby itp....

Siax od rana Oktawia ma wyłaczony tel - no jak na złość kurcze wrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Ja bardzo proszę wszystkich, którzy znają numer tel Tosia 2 - niech zabiera psa! Ja wyjadę, odbiorę - przejmę. Ludzie tu się czas liczy!![/quote]


Neigh własnie rozmawiałam z Tosią2. Przekazałam jej tez Twój numer telefonu. Ona niestety juz jest w Warszawie, własnie odstawia amstafka, którego zabrała dzis z Krzyczek, a który miał byc tam uśpiony.

Co do naszego bidulka, to .... jest w stanie krytycznym :shake:, Tosia weszła dzis prawie do niego do budy, tulił sie i bardzo się bał... Nie tylko jest w depresji ale ledwo co się trzyma na nogach.
Słuchajcie..... Tosia2 chce go wziąć do siebie na tymczas. Miałby tam jak w niebie!! Myślę, że lepiej niż w zwykłym hotelu. Ale musimy razem zdecydować....
Tosia2 to super dziewczyna, razem z mama i babcią mają u siebie prawie 20psów, ona nie smie prosić (przez tel powiedziała mi ,że nawet jesli nie będzie żadnych wpłat to i tak weźmie go do siebie i jakoś sobie poradzą) ale skoro tyle osób zadeklarowało pomoc, mamy juz 250zł zadeklarowanych miesięcznych wpłat, moja propozycja aby wpłacać je dla tego bidulka na konto Tosi, tak długo póki psiak będzie wymagał leczenia i póki domek się nie znajdzie dla niego. I oczywisice musimy go ogłaszac gdzie tylko sie da!!!!
Tosia ma jego zdjęcia.....Chce go zabrać stamtąd jak najszybciej!!
Będzie miał opiekę Tosi, jej mamy, babci, a to naprawde wspaniałe osoby... Jestem pewna ze wyprowadzą go na prostą. Mają ogromne serca.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fafledwie']Mogę też wpłacić dla psiaka. Tylko ,co dalej? Czy będzie ktoś w hotelu kto się nim zajmie,będzie z nim często przebywał? Ta depresja to prawdopodobnie brak człowieka i żeby z niej wyszedł potrzebuje dużo kontaktu z ludzmi.[/quote]


Co dalej - tego niestety w tej chwili nie da się przewidzieć.
a. nie znamy stanu zdrowia psa. Nie wiadomo czy zamiast do hotelu nie będzie musiał trafić do szpitala
b. być może ma zwyczajnie depresję schroniskową, być moze jakieś złe doświadczenia, a być może nie rusza się, bo jest tak odwodniony, że nie jest w stanie.

Na razie nie ma co wróżyć z fusów. Trzeba psu zapewnić ciepłe posłanie w domu, wizytę u [B]dobrego [/B]weta i przede wszystkim jedzenie. Ciepłe, w małych porcjach ( skręt żołądka ) ale często.
Jeśli to faktycznie jest molos - to tu widzę największy problem + stan skóry i stawów.

Psychika? No owszem - ale nie takie psy się wyciągało i wyadoptowywało:-)

Jakoś tak mi się nie chce wierzyć, że on fizycznie ma się świetnie, a lezy z powodu depresji.
Ale tak jak mówię - musi jak najszybiciej opuścić schron. Potem będziemy dyskutować o faktach, na razie to są jedynie domysły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...