Jump to content
Dogomania

HIRACHI -ONka już nie szuka domu, znalazła Go u Dorotki!!!:):):)


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Izis i co ludzie się odezwali z tym tatuażem??
Chyba napisałaś do nich meila?? Coś wiadomo??[/quote]

Właśnie dostałam odpowiedź dosłownie przed chwilą.
Jeśli tatuaż został prawidłowo odczytany to sunia urodziła się [B]w 1999r.[/B]
nazywa sie [B]HIRACHI ze Spręcowa

[/B]Dysponuje telefonem komórkowym do hodowcy i jego nazwiskiem ale oczywiście nie mogę tego opublikować na wątku ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych. Ze względu na późną porę dziś już raczej nie zadzwonię tam. Postaram się zadzwonić jutro. Napiszę co udało mi się ustalić.

Ale przekopalam internet i znalazlam maila do hodowcy (ale nie wiem czy aktualny), więc to co mogę zrobić dziś już robię i wysyłam do niego maila.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że ona domowo miała inne imię. Ale to jest jej imię rodowodowe, więc nie jest już kolejną bezimienna schroniskową suczką - odzyskała przynajmniej tożsamość i jeśli ktoś się postara to powinno się udać odtworzyć jej historie.

Niestety okazało sie właśnie, że stan mojej karty telefonicznej nie jest wystarczajacy aby zadzwonic :-( wiec wysłałam smsa.
Zobaczymy, czy będzie odzew i jeśli to jaki?
Jeśli jesteście pewne, że tatuaż został właściwie odczytany to ja bym na Waszym miejscu zmieniła tytuł wątku na "[B]HIRACHI ze Spręcowa - 9-letnia ONka PILNIE szuka domu[/B]!" (nie dodawać nowego, czy starego - po prostu domu)

Wysłałam też maila do ZG ZKwP jeśli właściciel wyrobił jej rodowód to powinny tam się znajdować jego dane. Zobaczymy co odpisze Zarząd Główny.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - w każdym oddziale ZKwP są tzw. karty sztywne - tam są zapisane wszystkie dane odnośnie psów. W ZG ZKwP nie ma rodowodów. Oni po prostu napiszą do Olsztyna i to wszystko. Kopia rodowodu MUSI być w Olsztynie, a w nim na 100% jest zapisany ostatni właściciel suki. W lewym górnym rogu rodowodu...

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi Vutz ale nie masz racji. Gdyby suka byla zarejestrowana tam gdzie sie urodzila o wyrobienie rodowodu to tak ale biorac pod uwage ze Warszawa jest kawał drogi od Olsztyna to nie jest to raczej mozliwe. Ktoś kto ją kupił prawdopodobnie zarejestrował ją w Warszawie. W każdym razie ZG musi mieć dane do jakiego Oddziału poszedł rodowód - jak nie w komputerze to w archiwum musi miec wpisane w metryce do jakiego Oddzialu poszedl rodowod a i dane wlasciciela tez musza tam byc O ILE ON SUCE W OGÓLE WYROBIŁ RODOWÓD.

A jak jest na forum ktoś z O/Warszawa ZKwP to może sprawdzi czy suka ma tam założoną kartę sztywną. Ja wysłałam tam maila. Może się odezwą.

W przeciwnym wypadku o ile hodowca nie zapisał danych nabywcy suki to ślad urwie się już u hodowcy :-(

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc to jak narazie w schronisku sunia nie miała kontaktów z kotem. Na spacerach jest grzeczna i nie zwraca uwagi na inne psy, nie ciągnie do nich ani nie szczeka, ale jaka jest dla kotów nie wiem. Co do uszka to nie zauważyłam żeby ją bolało (nie drapie się,nie przechyla główki), w schronisku została określona jako zdrowa ale na następnym spacerze możemy dokładnie je obejrzeć (choć wydaje mi się że ona po prostu tak ma).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...