Jump to content
Dogomania

HIRACHI -ONka już nie szuka domu, znalazła Go u Dorotki!!!:):):)


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izis']Albo z tymi, którzy związują sznurami psa i kładą na jezdni, żeby uciec nie mógł przed kołami auta :-([/quote]

Może to hipokryzja, ale proszę może zjedzmy z tak drastycznych tematów, bo ja nie będę mogła tego czytać..... :placz:

"nie rozumiem" takich "ludzi" i najchętniej (tak jak z przywiązywaniem) zrobiłabym im to samo.... albo nie.... gorzej!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynaz87']Mam nadzieję, że sunia nie straci szansy na adopcję przez to że nie jest już szczeniakiem. Dziewczynka naprawdę kochana, przyjazna, grzeczna i śliczna czy można chcieć czegoś więcej.[/quote]
Zgadzam się w 100%. Nowy domek pilnie potrzebny. Nie pozwólmy by tak śliczny, towarzyski pies dłużej przebywał w tak okropnym miejscu!!!

Link to comment
Share on other sites

a gdzie to cudeńko można zobaczyć? (wiem, że Paluch, dokładniej pytam, jesli można ;) )

[COLOR=silver]myślę, że warto o sterylkę się teraz upomnieć, bo jednak to owczarek - znajdą się chętni, to powiedzą, że trzeba czekać i dadzą dopiero po sterylce :roll: a wtym czasie szansa może uciec[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']a gdzie to cudeńko można zobaczyć? (wiem, że Paluch, dokładniej pytam, jesli można ;) )

[COLOR=silver]myślę, że warto o sterylkę się teraz upomnieć, bo jednak to owczarek - znajdą się chętni, to powiedzą, że trzeba czekać i dadzą dopiero po sterylce :roll: a wtym czasie szansa może uciec[/COLOR][/quote]

a można można tylko że nie pamiętam zbytnio nr klatki (chyba że Justyna mnie uratuje i pamięta;)) wytłumaczę jak tylko umiem. Na samym końcu schroniska tzw. porty lotnicze. Jak się wchodzi tą drugą bramą (po prawej stronie są "psy agresywne") idzie się cały czas w lewo i na samym końcu skręca się w prawą stronę-> również po prawej stronie są one. Możesz nie zobaczyć Miji bo ciągle siedzi w budzie ale Miśka na pewno zobaczysz :)
Mam nadzieję że mniej więcej mnie zrozumiałaś:cool3:

Link to comment
Share on other sites

aha i co do sterylki to pytałam się i powiedziano mi że niby nie będzie problemu z jej wydaniem i umówieniem się na późniejszy termin...poza tym powiedziano mi że ma 10 lat i takich starszych psów się nie sterylizuje albo tego unika...także sama nie wiem...
Jak okaże się potem że znaleźli się ludzie, którzy chcą ją wziąć a nie będą chcieli jej wydać to na wstępie wszystkich uduszę...:mad:

Link to comment
Share on other sites

dzięki za tłumaczenie :lol:
co do sterylki, to wiem, że starszych raczej nie kroją; tylko ważne co jest w karcie, brzydko mówiąc musi miec ustalony "status", czy wet ją uznał do sterylki czy wet uznał, że ze względu na wiek nie :roll:
miałam kiedyś starszego onka, miał być do adocpji bez kastracji. mam chętnych. I co? trzeba kastrować, bo jest wnętrem, potem mogą mieć problemy ludzie, więc lepiej przed adopcją :roll: A pies był w schr ponad rok. Pies poszedł wreszcie na kastrację wtedy. Ludzie wzieli innego, ale choć psa miałam "gotowego". No i potem wydałam ;) Stąd moje uwagi co do sterylki tej cudnej sunieczki.

ma allegro? a inne ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...