Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pieseczkowo']smieszni sa.A właśnie miałam was spytac czy trudno jest dodzwonic się do związku Oznanskiego chcę się o coś spytac i nie wiem czy wogole ktos tam podniesie słuchawkę.Jest to sprawa nie zwiazana z wystawa chodzi o miot jeden[/quote]


jutro (sobota) to pewnie nie pracują dla 'ludności":diabloti: dzwoń po niedzieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Ale wogóle sądzisz ze zechca ze mna porozmawiac bo chce sie dowiedziec gdzie sa ozostale szczeniaki z miotu mojego psa,a tylko oni moga mi cokolwiek powiedziec[/quote]

zwiazek nie prowadzi rejestru sprzedanych szczeniakow - tego sie mozesz dowiedziec tylko od hodowcy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']ale moze wiedza czy bylyw syatwiane otoz chodzi ze z moim hodowca to bylo tak ze byl to miot jednorazowy 5 lat temu i nie mam jak skontaktowac sie z kim kolwiek. Dlatego myslalam ze cos mi w zwiazku powiedza.Chociaz czy byly wystawiane przeciez musza miec ich rodowodu czy jakies choc szczatkowe dokumenty?[/quote]


nie musza miec niczego takiego, dokumenty tych psow sa w roznych oddzialach zwiazku jezeli byly wogole rejestrowane, w oddziale poznanskim - jesli z niego jest hodowca jest tylko karta krycia i karta miotu

Link to comment
Share on other sites

przydomek to one maja wszytkie taki jak twoj pies :p

jedyne co moga ci podac to imiona i numery tatuazy - to juz raczej pytanie do sekcji danej rasy i potem zostaje pisanie / dzwonienie do wsyztkich oddzialow zwiazkow czy taki pies jest tam zarejestrowany

ale biorac pod uwage ustawe o ochronie danych osobowych moze byc problem z uzyskaniem informacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...