Jump to content
Dogomania

Bambi-merdaczek z Mazańcowic i reszta naszego stada :)


aga-gusia

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem wiem,że to nie są żarty-ja zabrałam matę , na której zawsze sikała w domu-niestety nie poskutkowało.W domu już mata nie leży.Bambi po prostu jeszcze nie wie,że można robić to na dworze-ale nie zamierzam się poddawać-przecież dopiero zaczęła się uczyć a do tej pory załatwiała się w domu więc musi minąć trochę czasu żeby załapała.Próby są dopiero od kilku dni.

Link to comment
Share on other sites

Nasza niezawodna ciocia Halbina!:loveu:

Aga, jest jeszcze jeden sposób na naukę czystości, matę do siusiania rozkłada się pod drzwiami, a jak widzisz że mała się tam wybiera, to matę przekłada się za drzwi :cool3: - Bambi w końcu zacznie kojarzyć wychodzenie z domu z załatwianiem się.

Link to comment
Share on other sites

ależ Babmi śliczna
a jakie ma długaśne łapki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:


Mojego Scoobiego uczyłam załatwiania na dworze, bo on stał przy budzie na metrowym sznurze i nie wiedział że nie wolno sikać tam gdzie się spi. A ja jestem zupełny laik jesli chodzi o psy....a Scooby miał już 10 miesiecy jak do mnie trafił. Na szczecie byłam na bezrobociu i zamiast szukać porzadnie pracy zajełam się wychowywaniem mojego pierwszego psa....wychodziłam z nim co pół godziny :roll: i bardzo chwaliłam jak sikał na dworze..i nauczył się madrala moja kochana:) Napewno Bambi też sie nauczy. Trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie rady i pocieszenia :) Na pewno w końcu Bambi załapie o co chodzi-nie jest tak łatwo skoro załatwiała się w domu -ale robiła na podkład-obok podkładu...i w ogóle w różnych miejscach...Z czasem poczuje się na dworzu bardziej bezpiecznie i na luzie-tak jak w domu i wtedy załapie -na pewno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej hej ! U nas wszystko w porządku-tylko zdjęć nie mam żadnych :(
Ostatnio też czasu nie mam zupełnie na nic-każdą chwilę poświęcam Bambolkowi a mam tych chwil trochę za mało ostatnio-ale taki przyszedł czas.Bambi ma teraz ponad 4kg -jest pięknie zbudowana-nawet wet tak stwierdziła.Ma już komplet szczepień jest zdrowa i silna.Ma cały czas przeogromny apetyt i zjadłaby dosłownie wszystko co tylko by dopadła więc na spacerach trzeba mieć wieeeeeeeelkie oczy a i tak samo w domu pilnować wszystkiego a przede wszystkim śmietnika.Ale to taki wiek-pannica musi dorosnąć.Bardzo lubi wychodzić na dwór-jest ciekawa wszystkiego-lubi ludzi i ich zwierzaki.jeżeli chodzi o załatwianie się w domu to niestety nadal to trwa ale to jest po prostu trudna sprawa-trzeba tutaj więcej czasu i przebywania baaardzo dużo na dworze.Uwierzcie,że robię co mogę ale tutaj najważniejsze będzie przyjście wiosny-Bambi nawet mimo sweterka kiedy jest zimnije nie jest w stanie wiecznie wychodzić bo potem pęcherz jej się odzywa i sika sika sika sika.Poczekajmy na te cieplejsze dni bo teraz to naprawdę wychodzę i wychodzę i różnie to wszystko bywa-a Bambi nie woła pod drzwiami-ale ja wiem,że będzie dobrze-staram się jak mogę-córka też.
Pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=119[/URL] ja sie uśmiałam!
Bambi, maleństwo, wiosna już nadchodzi... zielone pąki na drzewach już... i sikać pora na dworze! Teraz musicie popracować, bo jak sie nauczy sikać w domku, to całe życie może... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...