Jump to content
Dogomania

Bambi-merdaczek z Mazańcowic i reszta naszego stada :)


aga-gusia

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images26.fotosik.pl/132/be1772ee4c1ab705med.jpg[/URL]

witamy:loveu:
Sliczna psinka i ta foteczka :loveu:[/quote]

Dziękujemy i też witamy serdecznie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] i podrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Hej!Dzisiaj mieliśmy niemiłą kolędę -przyszedł proboszcz iii na widok Bambi miał okropną minę i wskazał palcem na nią tak okropnie-kazał "coś z nią zrobić" żeby nie przeszkadzała.....słuchajcie ręce mi opadły-no wnerwił mnie totalnie-zresztą TŻ też się wkurzył.Koty były schowane w kuchni ale ja nie widziałam potrzeby żeby szczeniaczka zamykać i to może jeszcze zanim się zacznie kolęda żeby siedział gdzieś zamknięty!Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dobrze,że już po tych "miłych" odwiedzinkach:angryy::angryy::angryy: Z całym szacunkiem dla proboszcza...po prostu przegiął ooooooo[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon8.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja kolędę mam jutro i jestem ciekawa, co będzie. W zeszłym roku byłam w pracy i nie byłam obecna. Był u nas mój proboszcz i.... skrytykował działalność fundacji i fakt, ze trzyma się tyle kotów w mieszkaniu (wówczas było ich znacznie mniej niż będzie jutro :diabloti:). Powiedział, że lepiej, żebyśmy jakimś biednym dzieciom pomagali...:angryy: Miał szczęście, że mnie nie było. Ciekawa jestem, kto jutro nas odwiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Igulec-a Ty masz parafię nie w Krzyżu tylko w tym "betoniaku"?Tak czy siak współczuję bo raczej obie parafię mają proboszczów yyy "fajnych"Mój dziś dał popis...a jutro ktoś do Ciebie przyjdzie.Ale jak będzie młody ksiądz to nie powinien marudzić.Weż sobie wydrukuj to:
[B][SIZE=5][COLOR=#004d1f]Pamiętajmy, że
[FONT=Verdana]„Zwierzęta także mają duszę i ludzie powinni kochać i solidaryzować się ze swoimi mniejszymi braćmi. Są owocem kreatywnego działania Ducha Świętego i zasługują na szacunek. Są tak blisko Boga jak człowiek. Zwierzęta posiadają życiodajny oddech, który otrzymały od Stwórcy. Pod tym względem, człowiek stworzony ręką Boga jest identyczny z wszystkimi żywymi istotami (...) Dlatego istnienie wszystkich stworzeń zależy od żywego ducha/oddechu Boga, który nie tylko kreuje, ale również podtrzymuje i odnawia oblicze Ziemi.” Jan Paweł II[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']No i dlatego my nie przyjmujemy żadnych kolęd i mamy spokój :evil_lol:

Co za bezczelność :angryy:[/quote]
me too... boję się o proboszcza i jego ludzi... zresztą pracuję w szkole i mam z ksiedzem kontakty zawodowe codziennie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga-gusia']Hej!Dzisiaj mieliśmy niemiłą kolędę -przyszedł proboszcz iii na widok Bambi miał okropną minę i wskazał palcem na nią tak okropnie-kazał "coś z nią zrobić" żeby nie przeszkadzała.....słuchajcie ręce mi opadły-no wnerwił mnie totalnie-zresztą TŻ też się wkurzył.Koty były schowane w kuchni ale ja nie widziałam potrzeby żeby szczeniaczka zamykać i to może jeszcze zanim się zacznie kolęda żeby siedział gdzieś zamknięty!Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dobrze,że już po tych "miłych" odwiedzinkach:angryy::angryy::angryy: Z całym szacunkiem dla proboszcza...po prostu przegiął ooooooo[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon8.gif[/IMG][/quote]
eh a niby to z księży mamy brać przykład...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Jutro odwiedzi nas znów dziewczynka,która nocowała w Sylwestra i zostanie na noc.Ciekawe jakie będą jej nowe przygody z naszą 3ką zwierzątek:diabloti::diabloti::diabloti: Ja jako ciocia będę biegać i będę miała oczy wokół głowy zanim mała nie zaśnie-bo tu czyha "niedobly pieś" a tam czai się wielki zły Caluch" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj się pochwalę,że moja psiunia już siada na :siad :multi:Może to nie już-ale patrząc z tej strony,że to mój 1 w życiu pies. Jest po prostu bombowo mądrym psiakiem-jestem z niej dumna.Na swoje imię pędzi w podskokach.
Jutro mija miesiąc od adopcji [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -do 1 spaceru zostały nam 2 tygodnie.
Do obróżki próbowałam przyzwyczajać-tylko,że jednak muszę kupić inną-taką którą można szybko zapiąć.
Co do wyglądu Bambi to wygląda zupełnie jak pinczerek-taki mały karłowaty chyba lub miniaturowy-ja się akurat nie znam na pinczerach-ale oglądałam różne zdjęcia tych piesków i po prostu na niektórych :crazyeye: normalnie odbicie Bambi widziałam.Nawet jak czytałam o sposobie poruszania się tych piesków i charakterze-normalnie jakbym o mojej Bamuli czytała.
Przepraszam,że nie mam zdjęć-taka biedna jestem z tym pożyczaniem aparatu wciąż od kogoś:placz:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ledwo....szczerze mówiąc ledwo...ostatnio przytrafiają mi się w ogóle jakieś niemiłe rzeczy...wcześniej było śmiesznie lecz obecnie zrobiło się yyy powiedzmy delikatnie n i e m i ł o ....
a powiem tylko tak-życzę każdemu takiego dziecka jak moja córka.

Link to comment
Share on other sites

Halbino mam książeczkę [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -wczoraj przyszła-dziękuję.
Dostałam też wczoraj zestaw dla szczeniaczka z Eukanuby i mam ten kliker[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] -przyda się bo Bambi wyrosły niesamowite rogi i potrzebuje teraz dużo dużo zainteresowania.Myślę też,że dla Bambi jest problemem to,że tutaj są moje koty-a one bawić się z nią nie chcą-łażą sobie gdzie im się podoba i to ją denerwuje...Jak na przykład kot wchodzi na kanapę to zaraz szczeka-warczy i próbuje go wszelkimi sposobami wygonić z tej kanapy-lub na przykład z moich kolan.
Szukam i czytam o wychowaniu psiaka wśród kotów ale może jest ktoś doświadczony kto też wychowywał szczeniaczka z dorosłymi kotami,które miały pieska zupełnie w nosie...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie racja-może by coś pochrupała sobie takiego...ucho to nie ale może coś wymyślę co tam w sklepach jest jeszcze a żeby jej nie poszkodziło i było na dłużej.Już się nie mogę doczekać spacerów-biedny psiak wysiaduje w domu-no ale tak to jest.
Faktycznie jest zadrosna i lubi dziobem kłapać,że ugryzła mnie dziś w szyję-w ogóle gryzie małpiszon jak pirania-nie poznałybyście tej słodkiej niuni :cool3: Ale nie żeby agresywnie tylko po prostu to jest głupol taki i się zapomina jak zaczyna swoje harce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...