Jump to content
Dogomania

Bonia...odeszła za TM [*]


Ziutka

Recommended Posts

Podobno wyniki badań krwi nie są złe , trochę zbyt niski poziom mocznika
i wątroba do podleczenia . Potrzebne będzie dodatkowo badanie moczu.
Ostatnie dwa dni dla Bony fatalne - lodowisko które w ciągu dnia podchodzi wodą. Bidula porusza się z ogromnym trudem po takiej nawierzchi ale mimo to chce sie bawić. Po każdym spacerku jest
mokra wiec wycieramy się ręcznikiem i zmieniamy codziennie kołdrę
na suchą .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 815
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bona kochana i madra sunia ma sponsora jeśli chodzi o leczenie i jedzonko, ale potrzebna pomoc w opłaceniu hoteliku dla Bony. A najlepiej gdyby znalazł się domowy tymczas. Bona powinna mieszkać w cieple. Jest czyściutka i nigdy sie nei załatwiła w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie obeschło na części wybiegu. Bona miała dziś spotkanie z małym staruszkiem Cygankiem , była zachwycona, podskakiwała, uśmiechała się
zalotnie...
Staram sie stworzyć jej jak najlepsze warunki - kojec jest zadaszony, osłoniety z trzech stron, ma drewnianą podłogę. Wewnątrz jest sucho , wilgoć wnosi tylko na sobie, ma dużą ciepłą budę wyłożoną słomą, z której praktycznie nie korzysta choć widziałam, że może do niej wejść. Przed budą na specjalnie zbudowanym podeście leży kołdra , która jest legowiskiem Bony przez cały dzień i prowdopodobnie noc.
Podest ułatwia jej wejście do budy i powoduje, że kołdra ma wietrzenie od
spodu.
Jednak warunki domowe byłyby lepsze dla jej zdrówka.

Link to comment
Share on other sites

Tak Aniu, sunia jest w hoteliku u Marty.
Za ten miesięc juz prawie uregulowane (tz poszedła przelew a ja dorzucę swoją część w sobotę).A może na przyszły ktoś sie dorzuci, jakieś bazarki może?
Mam 4 psy na tymczasie i jeszcze BOna....
Liczyłam że może właściciel sie znajdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...