Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

a to nasz Żaba z Rafałem .... którzy tak bardzo chcą zwalczać moje i Szpilki "czarowanie" ......

[IMG]http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/Historia_1667214.jpg[/IMG]

[B]............... na oko sowy, na włos blondynki nie będzie dla Was litości ani krztynki ......[/B]

Zdrapeczko jeszcze pokonasz swoje 10 km!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oko żaby i jeden włosek Rafała
w kotle moim już się gotuje
klątwa działać zacznie o zmierzchu
każdy z Was to odczuje
noga zdrętwieje, ręka w górę stanie
zacznie się czarownic polowanie ....
bezbronni będziecie i nieruchomi
od naszego gniewu nic Was nie uchroni
Zdrapka kurczaka z ryżem będzie zajadać
kiedy razem ze Szpilką miotłami będziemy Was smagać!

Mój gniew czarownicy śpi cicho w kącie izby i lepiej go nie budzić :)

Link to comment
Share on other sites

wiek nie idzie w parze z mądrością - ja uważam że naprawdę tak konkretnej i świadomej osoby jak Ty trzeba długo szukać więc tym bardziej wielka radść, że udało się poznać Pana Szanownego! Panie Żabo :)

A Rafała to ja się nie boję ....

Ciekawe co tam u Zdrapy??? Rafciu??

Link to comment
Share on other sites

U Zdrapki ok ... tylko pogoda do luftu więc po spacerze ... w sumie można ale nie wolno dopuścić do zawilgocenia lub nie daj Bóg zainfekowania ranki ..... jeden diabeł i tak dziś zostajemy w domu :( ...

Można się mnie nie bać a i powiem więcej nie powinno bać się tak spokojnej osoby jak ja hehe.... co do czarownic ... hmmm miotły do dalekosiężnychpojazdów nie należą więc jestem spokojny tak o siebie jak i o Żabę jedynego faceta w tym feministycznym gronie dogo .... Nazwałbym to pospolitym zbabieniem kurde ....

Dawniej młodzian w skóry odzian .... a teraz .... zgroza

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy Szpilko to żadne zaśmiecanie ... Każdy Szpic w potrzebie jak dla mnie może być zamieszczany na wątku Zarapi ( wolałbym by wszystkie miały domy i pomocy nie potrzebowały ).
Ja na tą chwilę niewiele pomogę ... sunia jeszcze nie do końca zdrowa i kontakty z innymi psami ( szczególnie bezdomnymi ) nie są wskazana ... choroby a i energia drugiego psa może zaszkodzić Zdrapce ... Szpilko to link do pojedynczego postu chyba , podaj proszę do wątku .

Link to comment
Share on other sites

Szkoda psiaka ... troche szpic trochę wilczak i jeszcze cuś moim zdaniem .... nos inny jakiś troszkę choć to nie ważne .... Jakby było trzeba transportu lub dt to piszcie ... jakoś dam radę .
Zdrapek dużo lepiej .... ma WILCZY apetyt ... ale nie dostaje zbyt duzo bo po sterylce zawsze tak mają i potem grubasa bym miał hehe ... dostaje ale rozsądnie co potwierdzą ci co sie znają że po sterylce tak trzeba.... WILCZY to mało powiedziane , konia by z kopytkami pozarła....

Link to comment
Share on other sites

jak tu się poetycko parę postów wcześniej zrobiło:evil_lol: czarownice, palenia na stosie...o matko - strach się bać:eviltong:

Cieszę się, ze Zdrapka czuje się dobrze:loveu: Wymiziaj ją ode mnie Rafale:lol:
Pozdrowionka od mojego bullo-owczarkowatego stada:p


Acha....w sprawie tego psa, co linka podaliscie...skontaktujcie się może z chacko z dogo - ona ma słabosc do wilczakowatych psów,a on taki wilko-husky jest - może znajdzie mu dom - tyle, ze ona jest w Niemczech więc nie wiem czy byscie chciały...

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie .
Jak widać podjąłem się opieki nad inną chorą psiną ( myślę że z Zarką było nawet gorzej niż z Arktikiem )..... Szkoda mi go ale te 1000 km tam i z powrotem i to nawet nie wiadomo czy po psiaka bo wizyty przedadopcyjne itp ( nie dziwię się tej praktyce bo są różni ludzie ) Niestety co do wizyt przedadopcyjnych mam złe wspomnienia , czekałem na taka trzy tygodnie a potem sam na własną rękę dowiedziałem się że czekam na darmo bo psiak już w domu .....
Szkoda mi Arktika niestety odległosci zbyt wielkie by jeździć bez gwarancji powodzenia adopcji .....
Teraz jest Zarapi ... i lekko nie jest ... ale na pewno w najbliższej przyszłości pomyslę o towarzyszu dla Szelmy .
Pozdrawiam i życzę powodzenia tak z Arctikiem jak i innymi zwierzakami .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...