Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

z tlumaczeniem pomogę - no więc dziewczyny Rafciu napisał

[B]...kobieta zmienna jest i tylko głupiec jej wierzy[/B] [B]...[/B] jak się ma odwage zacząć to powinno się mieć odwagę kończyć Rafciu:)

Żabek -co do naszych pogadanek nie wiem sama kto lepiej z kim sobie radzi :)!

Zdrapka tuuuuuule Cie mocno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szpilka ma rację, motacie się wujek nie mniej niż my ;).....

Szpilka do miotły marsz, lecim sprawę wyjaśnić! [IMG]http://qan.interia.pl/chat/applet/chat_resources/images/chat_imgs/u-karen112.gif[/IMG][IMG]http://qan.interia.pl/chat/applet/chat_resources/images/chat_imgs/u-karen112.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

EEEE zaraz zaraz .... po pierwsze Kaśka ja dokończyłem to co chciałem napisać ... niedokończone było tylko tłumaczenie hehe za braki w językach nie odpowiadam :)

Szpilko ja co piszę to myślę hehe oddawałem motor i Zdrapke ? oddawałem ...i to jeszcze z gratisem .... nie chciałyście ok .... ja się prosić nie myślę hehe pozatym szkoda czasu na dzielenie skóry niedźwiedzia gdy misio jeszcze po lesie gania :)

A tak poważnie to widziałyście kiedyś niezmiennego bliźniaka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']EEEE zaraz zaraz .... po pierwsze Kaśka ja dokończyłem to co chciałem napisać ... niedokończone było tylko tłumaczenie hehe za braki w językach nie odpowiadam :)

Szpilko ja co piszę to myślę hehe oddawałem motor i Zdrapke ? oddawałem ...i to jeszcze z gratisem .... nie chciałyście ok .... ja się prosić nie myślę hehe pozatym szkoda czasu na dzielenie skóry niedźwiedzia gdy misio jeszcze po lesie gania :)

A tak poważnie to widziałyście kiedyś niezmiennego bliźniaka ?[/quote]


kolejne ściemy ...... i zastanawiam się przemilczeć czy nie? ... hmm ....

Link to comment
Share on other sites

nie dam rady przemilczeć ....

wiesz z tymi brakami w językach .... grunt to dobra ściema i przykro mi Rafciu - nie wyszło!

Co do oferty w pakiecie .... jeszcze nie padło - chcemy - a Ty już nas jakimś misiem uciekinierem straszysz .... a miś wyjątkowo coś do Ciebie podobny bo wciąż tylko jego plecy widać jak coś się dzieje .... :) :P

co do znaku zodiaku - zgodzić się muszę - łatwo nie jest panować nad dwoma tak skrajnie różnymi osobowościami jakie posiadasz :D

Zdrapcia dobrze że Ty znasz jedynie tą lepszą :D w której mocno tkwi serce a nie rozum.

Link to comment
Share on other sites

Oj nieładnie Kaśka się moim niezdecydowaniem zasłaniać .... tu by brały taaaaa a w domkach Tz-ci i diabeł wie co jeszcze ..... a podejście do facetów wyjątkowo konsumpcyjne ... wystarczy poczytać posty kilka stron do tyłu .... zloty bez tz - ów ... pijaństwa przy Kadarce a chłopaki w garach i z Zelmerkami .... fuuuuuuuujjjjjjjjjjjj
Wstyd i hańba drogie " Latające inaczej " :)

Mimo wszystko Was lubie ale kierując się strona w której zostało jeszcze troszkę rozumku zostane na razie przy Zdrapce .... sprzątać nie rozkazuje , zdradzić nie zdradzi , nie pije i nie pali , zbyt wiele nie mówi , śliczna że drugiej takiej nie spotka , IDEAŁ nie kobita :)

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam ze na tym sie zakonczy ze lepiej miec psa nic partnera.... (tez tak mysle) :D moj jest "perfekcyjna Pani domu" z własnej nieprzymuszonej woli ;) i nie pantofel tylko umiejetnie naprowadzany na to co ja chce:D zreszta nie zawsze mi wychodzi;)
A zlot bez TZow sprawa jasna i oczywista po co wszedze se soba ich targac jak porzytku mało a jeszcze kłopoty moga byc?? Ja proponowałam psio- ludzi zlot ale małopo parcia widze, zreszta jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to ja moge dopiero po maju lub na koncu maja bo Sarka zostanie ciachnieta... aha dam znac kiedy to i prosze mnie traktowac łagodnie bo moge sie z zebami rzucić ze stresu....
A Kaska ma racje bo tu jeszcze nie było konkretnej oferty złożonej co do całego pakietu a pakiet sie wycofał bo sie boiii:D

Link to comment
Share on other sites

[B]Udało mi się zobaczyć Zdrpakę - wygląda naprawdę pięknie! To wyjątkowa sunia .....[/B]

Halciu żurawinówka dodała mi szczęśliwości (brakowało) kolana mam miękkie Pusty żołądek chce oddać treść ale ja żurawinówki byle gdzie nie zwrócę - zostaje w środku. Jeszcze raz za dzisiaj :kiss_2:

Rafciu opowie zapewne jakie Zdrapka ma zainteresowania ......

Link to comment
Share on other sites

O wiele wieksze od opiekuna hehe ma zainteresowanie .... stwierdzam że żurawinówka jest boska Zdrapek może potwierdzić :) alkoholik nie pies :)
Kaśka dzięki , nie wiem jak się odpłacę .... pycha ....

Szpilka .... ja niezdecydowany ? ok ale kto tu pisał i co... nie wspomnę .... a Tz to powinien Cię pilnować dobrze hehe jak spotkam to mu wspomnę o tym :)

Link to comment
Share on other sites

Jest ok z Zdrapka ... raczej czysto ... nawet jeśli ciut by krwawiło to ponoć normalne i mam się nie martwić ... Jest żywa nawet po powrocie do domu łaziła troche ... teraz śpi smacznie i nie widzę niczego niepokojącego .... to oczko tylko sprawdzę może jutro u weta ....
Jak tylko dadzą znac ze sklepu kiedy mam przyjechać to się odezwę .... musze się przyznac że polubiłem te spotkania z Wami :) może krutkie , może i z mojej strony abstynenckie ale lubie i tak :)

Link to comment
Share on other sites

Zdrapa znów weterzynarz, ale to kochanie dla Twojego dobra jest ....

To prawda, fajnie się zobaczyć i pogadać nie tylko w schronie, ale na gruncie neutralnym np. ogrodzie Haliny, który tak jak i właścicelka daje to co potrzebne -mi np wyciszenie ...., Rafciowi i sobie wielką wiecznie dymiącą popielniczkę, Zdrapce psie towarzystwo -co kto potrzebuje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...