Jump to content
Dogomania

Co pod choinkę????


Alusia

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuzia dostała kubraczek uszyty przez TAKS (bazarek), Pyza legowisko od BEAM6 (bazarek), oby dwie po trzy torby przysmaków i zabawki. Pyza kilka małych pluszaków (3-koziołek,piesek i mały dinozaur), a Zuza jednego wielkiego dinozaura. Były bardzo, bardzo zadowolone, chociaż role trochę się zmieniły- Pyza bawiła się dinozaurem większym od niej, a Zuza leżała w legowisku, o jakieś 5 rozmiarów za małym :)

I żadna nie chciała ze mną gadać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']

I żadna nie chciała ze mną gadać :([/quote]

Ale masz hamskie psy :diabloti:
Moj to kulturalnie siedzielismy przy kominu (ktorego nie mam) pilismy kawe (nienawidze) ja bylam ubrana w sexi obcisla sukienke (buhahahaa) A on we frak (hehe)
I tak nammijal czas a no i przegryzalismy krakersami :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Ale masz hamskie psy :diabloti:
Moj to kulturalnie siedzielismy przy kominu (ktorego nie mam) pilismy kawe (nienawidze) ja bylam ubrana w sexi obcisla sukienke (buhahahaa) A on we frak (hehe)
I tak nammijal czas a no i przegryzalismy krakersami :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]
I co do ciebie mówił ?

Link to comment
Share on other sites

Mowil ze to ze chce zagryz kazdego innego psa to nie jego wina :cool3: ze tak juz ma xD :evil_lol:
I glownym tematem bylo to ze nie podoba mu sie moj pomysl z kastrowaniem go :razz::razz::razz: Powiedzial ze koledzy beda sie smiac :lol:
A i stwierdzil ze powinnam dac mu wiece swobody (czyt. puscic luzem wroci niech wroci nie to nie xD )
A i ze chcialby suczke jako kolezanke moze byc po sterylce bo bahorow nie lubi :diabloti: mi sie ten pomysl spodobal musze go mamie przedstawic :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Boze nie wiedzialam ze ten penis wolowy jak sie zacznie go mymlac to tak smierdzi .... Boze co za odor !![/quote]
To zabrzmiało jakbyście go razem mamlać zaczęły :evil_lol:

Mnie jednak najbardziej powalają te tchawice.. Nie wiem dlaczego, ale śmierdzą starym tłuszczem :|

Prezenty się spodobały, chociaż psy nie do końca szczęśliwe, bo część smakołyków schowałam do reklamówki, żeby miały coś na pozostale dni świąt ;) Wieczorem chodziły i próbowały z niej wyciągać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']hehe moj tata niezly tekst wczoraj zasadzil ^^ Logan taki smutny troche bo ****a pod choinke dostal:evil_lol:[/quote]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja mojemu nie kupie :diabloti: raz mielismy... to pani przy oktwartym oknie na -10 st. mrozie siedziala :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Boze nie wiedzialam ze ten penis wolowy jak sie zacznie go mymlac to tak smierdzi .... Boze co za odor !![/QUOTE]

Kazdy susz wali tak, ze trzeba wietrzyc :evil_lol:.

U mnie piesy nic nie dostaly, bo caly rok cos dostaja :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']sese dobra koniec muldania narazie trzeba przewietrzyc mieszkanie mam nadizeje ze nie bedzie chcial mi dac teraz buzi:evil_lol:[/quote]
No moja po tchawicach była jak najbardziej chętna do tego :evil_lol:
Czy te penisy są jeszcze gorsze niż żwacze? One też zaczynają śmierdzieć podczas żucia..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...