Jump to content
Dogomania

Co pod choinkę????


Alusia

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia.sk8']ja stawiam na zabawki i smakołyki. Obroża czy szelki uważam raczej jako prezent dla siebie bo Matra raczej się z tego nie cieszy :)[/quote]

To chyba tak jak ze skarpetkami pod choinką :cool3::evil_lol:

Ja kupiłam jakieś "śmierdziele" i wędzone uszy :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia.sk8']ja stawiam na zabawki i smakołyki. Obroża czy szelki uważam raczej jako prezent dla siebie bo Matra raczej się z tego nie cieszy :)[/quote]
[I][B]a wyobrażasz sobie,że są takie psy ,które na widok nowego ubranka się cieszą jak głupie? :evil_lol:
nie mówię tutaj o Brutusie!!!!!!![/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a wyobrażasz sobie,że są takie psy ,które na widok nowego ubranka się cieszą jak głupie? :evil_lol:
nie mówię tutaj o Brutusie!!!!!!![/B][/I][/quote]

Może takie są ale to chyba wyjątki.
Matra pewnie by się też z ubranka ucieszyła jak by mogła się nim poprzeciągać :)
Przez to w tym roku jak i w poprzednich stawiam na żarełko coś innego niż zwykle je :)

Link to comment
Share on other sites

Ja postawiłam w tym roku na jedzonko i zabawę :) Będzie w bród ciasteczek, "mokre" żarełko puszkowe, piszczący szpinak (tak, szpinak, w dodatku gumowy :lol:)... Możliwe, że jeszcze coś dokupię ;)

Wspomnę jeszcze o prezentach dla kociaka. Nerosław otrzyma swoje pierwsze szeleczki i smyczkę, do tego zabawkę z kocimiętką i oczywiście papu :)

Zawsze wydaję tyle kasy na prezenty dla futrzaków! Więcej niż na te dla rodzinki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia.sk8']Może takie są ale to chyba wyjątki.
Matra pewnie by się też z ubranka ucieszyła jak by mogła się nim poprzeciągać :)
Przez to w tym roku jak i w poprzednich stawiam na żarełko coś innego niż zwykle je :)[/quote]
[I][B]Jak ogladałam kiedyś program i pokazywali w Japonii jak małe pieski cieszą się na widok nowych ubranek :evil_lol:
a ja nie wiem czy jeszcze coś dokupię Brutusowi bo już mam debet na prezenty :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a ja nie wiem czy jeszcze coś dokupię Brutusowi bo już mam debet na prezenty :shake:[/B][/I][/quote]
Ja już dawno mam debet na prezenty dla psa , a i tak kupuje :cool1:.

[quote name='Marta_Ares'] a jutro bedzie piszczaca pileczka [/quote]
Ja miałam w planie kupić jej drugą piszczacą zabaweczkę na tygodniu ale okazało się że moja nowa piłeczka tenioswa o wiele bardziej polubiła mojego psiaka .

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku kupiłam zabawki świąteczne firmy trixie z psiego raju, kostki i smakołyki, a w tym roku dostanie zabawkę pluszaka, bo nie ma. Ja smakołyków nie daje, bo ma na co dzień, a to jest i tak wybredniś, bo twardych nie lubi :) Jutro za to dostanie w dzień kostkę, żeby przy ostatnich przygotowaniach się nie kręcił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Jak ogladałam kiedyś program i pokazywali w Japonii jak małe pieski cieszą się na widok nowych ubranek :evil_lol:[/B][/I]
[/quote]
Są na świecie rzeczy, które się filozofom nie śniły :lol:
Ja psom swoich rodziców i mojej Szczotce podaruję smakołyki.
W sumie fajne są jeszcze zabawki, ale i tak nie ma to jak pies wąchający z zapałem przygotowaną paczkę ;) Jeszcze lepiej jak sam ją rozrywa ;) A zabawka sama nie da takiego efektu - chyba, że ze smakołykiem ;)
Koleżanka kiedyś swojemu psu kupiła na gwiazdkę szampon :evil_lol: Co prawda jakiś rozgrzewający, żeby nie marznął w kąpieli, ale i tak jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że się psina cieszyła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze w Tesco w zoologu chciałam coś dziś dokupić. Oczywiście zoologiczny zamknęli. No to rzuciłam się do działu z artykułami dla zwierząt w samym tesco. Patrzę: wędzone kurze łapki! Hurra! Podnoszę: całe zapleśniałe, ociekające jakimś obrzydliwym płynem :shake: :angryy: Rozglądałam się za kimś komu mogłabym zgłosić, ale jak na złość nikogo nie było..
Ale za to kupiłam jeszcze suszone płuca wołowe i żołądki drobiowe - taniocha, a ile radości będzie :loveu:
Oglądałam jeszcze zabawki, ale ponieważ byłam z rodzicami, stwierdziłam, że przyhamuję ;) Lepiej, żeby nie wiedzieli ile ja na psiura wydaję :evil_lol: Kupimy tak jak planowałam - po świętach ;)

Link to comment
Share on other sites

Za to w M1 nie mamy - a w Zabrzu jest i to naprawdę świetny :)
A ten u nas w Tesco taki średni, tzn. zapatrzenie dobre, ale pani, która tam pracuje to w pierwszej kolejności chce na kliencie dobrze zarobić, a nie mu dobrze doradzić i przy okazji zarobić :shake: Poza tym mają całą wystawę w akwariach ze zwierzętami.. Strasznie szkoda mi maluchów, tam wszyscy ludzie w tą szybę pukają i ogólnie je straszą :angryy: Nie cierpie czegoś takiego..

Link to comment
Share on other sites

Moja zawsze dostawała coś do jedzenia, bo prezenty typu smycze, miski, kosmetyki jakoś chyba nie sprawiłyby jej radochy.

Ale w tym roku dostanie nie tylko żarełko. U TZta spodobała jej się piszcząca zabawka, taki "niezniszczalny" gumowy befsztyk. Spodobała do tego stopnia, że kiedy go jej w końcu zabrał i oddał swojej suni, moja z frustracji pogryzła mu poduszkę :evil_lol: Dlatego szukałam jej piszczącej zabawki - byłam w Kakadu w Złotych Tarasach, ale prawie wszystkie zabawki sprawiały wrażenie, jakby miały się rozpaść po pierwszym chwycie w jej zębiska. Przemiła pani ze sklepu pomagała mi poszukać jakiejś mocnej, i chyba z 10 minut stałyśmy przy regale z zabawkami i kwikałyśmy wszystkimi po kolei na cały sklep. Fajnie się ludzie przyglądali ;)
Prócz kwiczącej piłki będą jeszcze żwacze, i miała być pierwsza w życiu kurza łapka, ale nie wytrzymałam do gwiazdki i dałam jej przedwczoraj, bo psica siedziała przed szafką z prezentami i się śliniła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...