Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Dodzwoniłam sie teraz po nocy do schroniska, zmiane ma p.Marian.
Malamutka nadal w schronie, prosilam juz o rezerwacje , ma wywiesić kartke i teraz czekamy tylko na transport. No dziewczyny, to kiedy przyjeżdżacie ? Postaramy sie żeby wtedy któraś z nas byla w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

a czy chlopak sie do transportera zmiesci?? jaki on jest duzy?
Nie daloby sie przed przyjazdem Wiosny zapoznac psy gdzies na spacerku poza schronem?

Czekam na odpowiesz Wiosny kiedy bedzie mogla przyjechac. Zreszta zaprosze aby odezwala sie tu na watku bo nie wiem jakim samochodem i czy sama czy z kims bedzie jechala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']dlatego czekamy na Wiosne:razz: zobaczymy czy bedzie miala mozliwosc oddzielenia psow (moze ma klatke?). Na pewno sie odezwie jak bedzie to bedziemy wiedziec czy transporter potrzebny.[/quote]

Dobra, a czy mogę dostać jakieś namiary do Wiosny? telefon, mail, albo cokolwiek...Chciałam obgadać sprawę kasy za Ircia, bo najpierw nawijałam ze Szpilką , ale gdzieś wsiąkła, a jeśli Wiosna może jechać w każdej chwili, to chciałabym sie jakoś umówić...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

..jestem ;)

przepraszam, że nie zaglądałam, ale jestem teraz przy sieci na krótko i na szybko - i narazie się to nie zmieni..

Autko, jakie posiadam, to peugeot partner, więc miejsca całkiem sporo.
Jechać będę z TZem, a i klatkę mamy, więc powinno być ok.

Możemy pojechać w sobotę - jest od nas 425km w jedną stronę, czyli 850km * 0,47zł = 399,50zł.
Dobrze byłoby, aby wpłaty za transport wpłynęły możliwie jaknajszybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']Licze tylko do Tychow, reszte trasy naturalnie zaplacimy sami.

wstepnie licze 270 km do Tychow w jedna strone, czyli 540 w dwie daje 253 zl dzielac na dwa psy to kolo 126zl.
Dacie rade?[/quote]
Wiosna, albo ja zupełnie ślepa jestem, albo nie umiem znaleźć na Twojej stronce nr konta. Potwierdź proszę w zaokrągleniu 130zł za transport i ew. podaj nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma jakiś inny telefon do Wiosny niż ja??? nie mogę się z nią skontaktować, wysłałam maila, sms, dzwoniłam, piszę na Dogo i nic...:shake: chciałabym przelać kasę i nie mam nr konta, przepatrzyłam jej stronki i też nie znalazłam...ktokolwiek widział,ktokolwiek wie...

Link to comment
Share on other sites

ooo, czesc Dakotko;)

wiec oficjalnie przedstawiam: Dakotka jest " wirtualna opiekunka" Viki i poprowadzi wszystkie sprawy zwiazane z szukaniem i sprawdzaniem domku. Jednym slowem zaopiekuje sie sunia az do czasu znalezienia dla niej nowych wlascicieli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']ooo, czesc Dakotko;)

wiec oficjalnie przedstawiam: Dakotka jest " wirtualna opiekunka" Viki i poprowadzi wszystkie sprawy zwiazane z szukaniem i sprawdzaniem domku. Jednym slowem zaopiekuje sie sunia az do czasu znalezienia dla niej nowych wlascicieli ;)[/quote]
dzięki masiu - lepiej bym sie nie przedstawiła - czekałam na Twój ruch :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...