Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']kochani potrzebuję pomocy sprawa na już
przepraszam za offa kochana
[URL="https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522063_387426704703914_501088314_n.jpg"]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522063_387426704703914_501088314_n.jpg

TEN 15 MIESIĘCZNY RASOWY PSIAK SZUKA PILNIE NOWEGO CIEPŁEGO DOMU!!!JEGO PAN ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM I NIE MA SIE KTO NIM ZAOPIEKOWAĆ!!!JEST SKAZANY NA SCHRONISKO W PRZYPADKU BRAKU NOWEGO OPIEKUNA!!!DOWIOZĘ GO WŁASNYM AUTEM DO NOWEGO DOMU!!!
pies jest u nie w Wałbrzychu jadę do niego jutro z kumpelą będę wiedziała więcej ale proszę rozgłoście sprawę [/URL][/QUOTE]

Po kilkudniowej walce, co zrobic z psem i gdzie go wcisnac aby mogl miec gdzie spac, trafil do nowego domu. Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie OK choc mam male obawy. Na chwile obecna pies zostaje w Wałbrzychu i bede go miala pod stala kontrola.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czytam od wczoraj, na oczy już nie widzę, ale doczytałam :multi:

Darunia, piękna ta Twoja banda :loveu: Okoliczności w jakich ,, wilki" trafiły do Ciebie są niesamowite:crazyeye: Młody terrorysta chwyta za serce :loveu:

Jako że od odejścia mojego boksia Cezarka zostałam z konieczności kociarą ( zostawił mi w spadku pięć kotów, potem doszły jeszcze dwa) stanowczo za mało ostatnio biało-czarno - białych piękności :) - no ale to w końcu dogomania;)

Link to comment
Share on other sites

cześć kochanie moje mam pełno zdjęć ale nie mogę ich wstawić przez imageshake nie wiem co się dzieje a innych programów do zdjęć niestety nie znam,
a co do niusków hmmm oprócz tego że będę miała sprawę sądową odnośnie moich psów to nic!!! jestem wściekła jak osa moi sąsiedzi to idioci!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']cześć kochanie moje mam pełno zdjęć ale nie mogę ich wstawić przez imageshake nie wiem co się dzieje a innych programów do zdjęć niestety nie znam,
a co do niusków hmmm oprócz tego że będę miała sprawę sądową odnośnie moich psów to nic!!! jestem wściekła jak osa moi sąsiedzi to idioci!!![/QUOTE]
ojej a co się stało? :(

Link to comment
Share on other sites

Hej Darunia! Nie mów że to Ci sąsiedzi? Przestań, nie martw się niepotrzebnie, przecież wiesz jak jest i to możesz udowodnić wszystkim, zbieraj wszystkie dowody i niech się bujają ludzie którzy się nudzą i robią innym problemy......... Trzymaj się Kochana!

Link to comment
Share on other sites

kochane chce mi się płakać byłam przesłuchiwana na komisariacie tak samo jak mój mąż i wiele innych osób bo podobno szczuję tych sąsiadów swoimi psami .... brak mi słów sąsiad powiedział że otruje mi psy sąsiadka która ma szczeniaka berneńczyka skopała go i robiła zdjęcia aby udowodzić że shiro jest agresywny!!! mam dość policjantka powiedziała że będzie sprawa sądowa mimo tego że mi wierzy to musi to wrzucić do sądu i tyle - koszmar!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']kochane chce mi się płakać byłam przesłuchiwana na komisariacie tak samo jak mój mąż i wiele innych osób bo podobno szczuję tych sąsiadów swoimi psami .... brak mi słów sąsiad powiedział że otruje mi psy sąsiadka która ma szczeniaka berneńczyka skopała go i robiła zdjęcia aby udowodzić że shiro jest agresywny!!! mam dość policjantka powiedziała że będzie sprawa sądowa mimo tego że mi wierzy to musi to wrzucić do sądu i tyle - koszmar!!![/QUOTE]



Brak słów, nie wiem co powiedzieć. Walcz Kochana, nie poddawaj się, musisz mieć siłę aby udowodnić swoją rację!

Może wychodź z psami w kagańcu? Aby niczego nie zjadły z ziemi.

Link to comment
Share on other sites

złamana jestem jeszcze z tego powodu że niby mieszkam w spokojnej dzielnicy, niby cisza, spokój a tu mam trzy rodziny które się trzymają ze sobą razem od lat piją, imprezują razem a my jesteśmy wyalienowani bo mieszkamy tu tylko 2 lata, poprzednia rodzina z którą mamy ciągły kontakt uciekła, a dziewczyna leczyła się po tych debilach psychiatrycznie - koszmar, ja jestem silniejsza ale życie w takim miejscu to nic miłego... sąsiad debil był na policji że mam na 45m2 trzy psy i tak nie można !!! panienka która z nim imprezuje stwierdziła że moje psy są zagrożeniem ja już nawet shille dałam do mojej mamy aby nie jączyć i biorę ją tylko na weekendy... akurat dziś jest ze mną, strasznie za nią tęsknię ...

Link to comment
Share on other sites

Ja p....e no to niezły gnój.Ale nie daj się.Psy na spacery w kagańcach (WSZYSTKIE) ,krótko przy nodze i tyle ,żeby nie mieli się czego czepić.A resztą bym się nie przejmował nic ci zrobić nie mogą ,psów nie odbiorą.Jedynie chora atmosfera może wkurzać.:shake:Całe szczęście trafiłem na super sąsiadów i nikomu nie przeszkadzają psy ,ani to ,że Lucas nie przepada za innymi psami czy z radości piszczy na całą klatkę przed spacerem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ja p....e no to niezły gnój.Ale nie daj się.Psy na spacery w kagańcach (WSZYSTKIE) ,krótko przy nodze i tyle ,żeby nie mieli się czego czepić.A resztą bym się nie przejmował nic ci zrobić nie mogą ,psów nie odbiorą.Jedynie chora atmosfera może wkurzać.:shake:Całe szczęście trafiłem na super sąsiadów i nikomu nie przeszkadzają psy ,ani to ,że Lucas nie przepada za innymi psami czy z radości piszczy na całą klatkę przed spacerem.[/QUOTE]

z takimi to chyba trzeba ich bronią, bo jak inaczej do takiego ...uja dotrzeć?
Ja bym się jeszcze pokusiła o wizyte behawiorysty i niech na papierze wystawi opinię, że wszystko u was w najlepszym porzadku, psy mają dobrze itd. zawsze to dodatkowy papier jest. Można morde strażnikom czy policji zamknąc. No i cierpliwości życze, bo to chyba jedyne co was uratuje. :roll:

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu miałem wizytę sąsiada ,który naklejał mi na drzwi kartki ,że psy szczekają CAAAAAAAAAAAAŁY dzień:diabloti:Dodam ,że owe szczekanie słyszał tylko on ,poza tym do spokojnego zostawania w domu przykładałem zawsze największą uwagę właśnie po to ,żeby nikomu nie przeszkadzać.
Mojej babci sąsiadka pluje morde ,że pies biega po panelach i ona to słyszy...(dziadki parter ,ona nad nimi mieszka):diabloti:Moja babcia wcaale ,ale to wcale nie jest mściwa i nie rzuca psu piłki po panelach o 12 w nocy WCALE:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']W Poznaniu miałem wizytę sąsiada ,który naklejał mi na drzwi kartki ,że psy szczekają CAAAAAAAAAAAAŁY dzień:diabloti:Dodam ,że owe szczekanie słyszał tylko on ,poza tym do spokojnego zostawania w domu przykładałem zawsze największą uwagę właśnie po to ,żeby nikomu nie przeszkadzać.
Mojej babci sąsiadka pluje morde ,że pies biega po panelach i ona to słyszy...(dziadki parter ,ona nad nimi mieszka):diabloti:Moja babcia wcaale ,ale to wcale nie jest mściwa i nie rzuca psu piłki po panelach o 12 w nocy WCALE:evil_lol:[/QUOTE]

Tej, moi rodzice mieli regularną wojnę z sąsiadka bo uwaga...12kg spaniel TUPIE po schodach :evil_lol:
Gdyby się czepiała darcia ryja-zgoda, gdyby się czepiała, ze suka wredna i próbuje upierdzielić-zgoda, ale ona się czepiała tego, że 12 kg psa tupie...po drewnianych schodach :diabloti:

Także jak się znajdzie yntelygentnego inaczej, nie dogadasz się za pomocą sensownych argumentów.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja swoich sąsiadów na rękach powinienem nosić:multi:Nawet Ci ,którzy boją się panicznie Lucasa są do nas przyjaźnie nastawieni.Jak ktoś słyszał kiedyś owczarkowe okrzyki radości to może sobie wyobrazić jak to słychać na klatce:diabloti:Ale całe szczęście robi to tylko przed popołudniowym spacerem jak idziemy aportować na pozostałe wychodzimy niezauważeni(no prawie ,bo po wyjściu z klatki Kaja musi dać koncert i powiadomić wszystkich ,że królewna wyszła).

Link to comment
Share on other sites

kochani ja mam podpisy ponad 40 osób że psy są pod kontrolą i zawsze na smyczach, do tego z ochrony środowiska że żaden z nich nie jest na liście ras agresywnych, do tego że Shiro (ast) jest po szkoleniu na psa towarzyszącego rozmawiałam z kobietą ze straży dla zwierząt i też powiedziała że mogę ją podać jako świadka, to wszystko policja ma u siebie ale niestety pani na policji powiedziała że musi zgłosić tą sprawę do sądu bo jeśli jednak któryś z psów kogoś ugryzie to ona poleci ze stołka bo nie dopilnowała sprawy ... nasze polskie prawo.
Skoro ja już wystawiłam swoje mieszkanie na sprzedaż bo nie chce tu mieszkać to wyobraźcie sobie jak ja się czuję ...na dowód że nie rzucam słów na wiatr moje mieszkanie
[url]http://dom.gratka.pl/tresc/397-44582065-dolnoslaskie-walbrzych-bialy-kamien.html#55925378bcde6fe2,2[/url]

Link to comment
Share on other sites

kochany, mój mąż jest od 15lat pośrednikiem nieruchomości ja również pracowałam w tym fachu przez kilka lat i powiem Ci że niestety w Wałbrzychu jest padaczka jeśli chodzi o mieszkania i ich sprzedaż ... próbuje je sprzedać od ponad pół roku i nic... nie ma kupców

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']kochane chce mi się płakać byłam przesłuchiwana na komisariacie tak samo jak mój mąż i wiele innych osób bo podobno szczuję tych sąsiadów swoimi psami .... brak mi słów sąsiad powiedział że otruje mi psy [B]sąsiadka która ma szczeniaka berneńczyka skopała go i robiła zdjęcia aby udowodzić że shiro jest agresywny!!![/B] mam dość policjantka powiedziała że będzie sprawa sądowa mimo tego że mi wierzy to musi to wrzucić do sądu i tyle - koszmar!!![/QUOTE]

Gdybyś znowu się z tym spotkała nagraj na chama babkę komórką i pokaż, że kopie psa:angryy:

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie unikatowydiament
asiak_kasia jeśli gościu który ma 52lata mówi mi że mam się do niego nie odwracać plecami bo mi kosę sprzeda to nie ma o czym mówić wolałabym mu strychninę podać aniżeli flaszkę pić
według niego ja jestem kur.... bo mam tatuaż z moimi psami na plecach, mój mąż jest przekrętem bo ma swoje biuro nieruchomości, jego dzieci to bękarty bo do nas przyjeżdżają, moje psy zostaną otrute bo po prostu są, moje mieszkanie które chcę sprzedać jest norą ( patrz link wyżej ) bo chce je sprzedać...itd
NIGDY SIĘ Z TYMI PROSTAKAMI NIE POGODZĘ !!!

Link to comment
Share on other sites

uuuu... to faktycznie masz zycie z debilami. Masakra jak tacy ludzie mogą człowiekowi nerwów napsuć:shake:.
Pozostaje tylko zyczyc sprzedaży mieszkanka.
Ja tam głeboko wierze, że wszystko do człowieka wraca, wiec jak się zachowuje jak zwykł ...uj to predzej czy później za to odpokutuje, wiec nadzieja w tym, że dostanie za swoje sąsiad-idiota.

Cierpliwości zyczymy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...