Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudysiaczek']Moja mama ma taką ''wspaniałą herbatkę na przeziębienie, a właściwie grzaniec z procentami :evil_lol:. Podobno postawia na nogi :evil_lol:.
[SIZE=1]Herbatka nie dla dzieci :evil_lol:.[/SIZE][/quote]
Ja już nie dziecko więc poproszę :diabloti:
U nas takie wiatry, ze łeb mi wywiało nawet w kapturze, oj cosik też mnie kręci :shake:. Ale do łóżeczka nie da rady. mam robote do zrobienia:-(, no i psa do wyprowadzenia ;)

A Ty [B]rasselka[/B] siedź w łóżku i się kuruj :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ciepła herbatka z malinkami, skarpeteczki na nóżki, cieły kocyk/kołderka, piżamka/sweterek i co tam jeszcze masz pod ręka, aby szybko wyzdrowieć!
Trzymaj się!!!
Pzdr.[/QUOTE]
Postaram się takową skombinować :loveu: Dzięki :multi:

[quote name='Klaudysiaczek']Moja mama ma taką ''wspaniałą herbatkę na przeziębienie, a właściwie grzaniec z procentami :evil_lol:. Podobno postawia na nogi :evil_lol:.
[SIZE=1]Herbatka nie dla dzieci :evil_lol:.[/SIZE][/QUOTE]
Co ty mi tu takie propozycyje dajesz ja jeszcze nieletnia :evil_lol:

[quote name='infers1995']Ja tam wole się sztycznymi antybiotykami faszerować:evilbat::diabloti:[/QUOTE]
Ty to wogóle dziwny jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='jamnicze']Ja już nie dziecko więc poproszę :diabloti:
U nas takie wiatry, ze łeb mi wywiało nawet w kapturze, oj cosik też mnie kręci :shake:. Ale do łóżeczka nie da rady. mam robote do zrobienia:-(, no i psa do wyprowadzenia ;)

A Ty [B]rasselka[/B] siedź w łóżku i się kuruj :p[/QUOTE]
Siedze, siedze, ale już czasem nie moge i pełzam po domu, od czasu do czasu rzucając ziomalowi piłkę :lol: Dziękuję :loveu:

[quote name='Malina.']Eh... co ja bym dała, żeby sobie w domciu posiedzieć :roll:. Russ, jak chcesz to możesz iść za mnie do szkoły :evil_lol:.[/QUOTE]
Taaa a potem nadrabiaj te wszystkie zaległości :roll: Fajnie to jest tylko przez chwile :eviltong::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']A kto każe nadrabiać ;)?[/QUOTE]
Nauczyciele :evil_lol::diabloti:

[quote name='Klaudysiaczek']Ja też nieletnia :evil_lol:.
Ale na przyszłość daleką już piszę :razz:.
[SIZE=1]A ja właśnie piję herbatkę [U]malinową[/U] (:evil_lol:)...
Może coś mi się poprawi :placz:.
[/SIZE][/QUOTE]
Ty też chora? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Nauczyciele :evil_lol::diabloti:
[B]
Taak, nauczyciele każą nadrabiać co do zdania :shake:.
[/B]
Ty też chora? :shake:

[B] Niestety :-([/B][/quote]

***
A dziś kupiłam gazetkę MP i jeszcze chcę kupić PP, ale czy ktoś wie kiedy wychodzi?? :lol:
[SIZE=1]Sorki, że[/SIZE] [SIZE=1]pytanie nie na temat[/SIZE] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudysiaczek']A co jest nie tak w opisach rasy? Pytam, bo jak są tam bzdury to przestanę czytać :p.[/quote]
nie że w opisach ras, tylko ogólnie ;) np że psy nie pochodzą od wilków! i nie mogą mieć ich instynktów= całkowita zmiana postępowania z nimi... ani słowa o tym, że jedni myslą tak a drudzy inaczej czy coś takiego, po prostu narzucony tok myślenia. Albo wywiady z gwiazdami- przesada:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']nie że w opisach ras, tylko ogólnie ;) np że psy nie pochodzą od wilków! i nie mogą mieć ich instynktów= całkowita zmiana postępowania z nimi... ani słowa o tym, że jedni myslą tak a drudzy inaczej czy coś takiego, po prostu narzucony tok myślenia. Albo wywiady z gwiazdami- przesada:diabloti:[/QUOTE]
Ty to dziwna jesteś :evil_lol: Mi tez nie wszystko się tam podoba, ale na coś co mi się nie podoba trochę sie powkurzam i daje se spokój, bo jak nie jedni to drudzy cos głupiego wymyślą :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...