Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

Widziałaś, "prawie" JRT do oddania :evil_lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238438-JASIU-mały-bezbronny-W-TYPIE-Jack-Rusell-POTRZEBUJE-OPERACJI-I-DT-PROSI-O-POMOC[/URL]!
Gram przy nim wygląda jak kundel :shake:

Btw banerek ci nie działa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Widziałaś, "prawie" JRT do oddania :evil_lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238438-JASIU-mały-bezbronny-W-TYPIE-Jack-Rusell-POTRZEBUJE-OPERACJI-I-DT-PROSI-O-POMOC[/URL]!
Gram przy nim wygląda jak kundel :shake:

Btw banerek ci nie działa ;)[/QUOTE]
a to teraz się dobrze JTRy wyadoptowują ? bo taka zależność właśnie jest , rasa która szybko schodzi , to każdy kundel który nawet koło takiej rasy nie stał.

w moim typie na pewno nie jest , a tym bardziej w typie terriera jakiegokolwiek :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hahah niezłe, ciekawe czy coś to daje jak sobie wpisują jakąś tam rasę xD


[B]evel[/B] ja tam nie widzę w tym nic dziwnego. Miałam małe psy, teraz mam troszkę większą sukę i jak mnie pytali ile waży to przez ok. miesiąc mówiłam, że ze 12 kg będzie miała. Potem wsadziłam ją na wagę i wcale się nie pomyliłam. Niektórzy znajomi, właściciele dużych psów mówią, że chcieliby małego kundelka, ale nie obchodzi ich czy będzie ważyć 3kg, 5kg, 7kg czy 10kg - a dla mnie to jest wielka różnica, na prawdę xD

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jednak uważam, że w przypadku psa do adopcji jego wielkość i waga ma znaczenie, podobnie jak płeć czy podobieństwo do rasy X tudzież brak podobieństwa - nie raz podpytywałam o jakiegoś psa "no, z pięć kilo, malusi", a okazywało się, że nie pięć, tylko dziesięć albo i lepiej, i wcale nie malusi. Na dogo jest teraz trynd "dopasuj rasę do najkundlejszego kundla świata", niby ma to pomóc w adopcjach (?!), ale mnie raczej śmieszy, a czasem nawet powoduje :WTF: kiedy ta rasa przypisywana jest naprawdę na pałę, albo przez kogoś, no nie wiem, ślepego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ja tam jednak uważam, że w przypadku psa do adopcji jego wielkość i waga ma znaczenie, podobnie jak płeć czy podobieństwo do rasy X tudzież brak podobieństwa - nie raz podpytywałam o jakiegoś psa "no, z pięć kilo, malusi", a okazywało się, że nie pięć, tylko dziesięć albo i lepiej, i wcale nie malusi. Na dogo jest teraz trynd "dopasuj rasę do najkundlejszego kundla świata", niby ma to pomóc w adopcjach (?!), ale mnie raczej śmieszy, a czasem nawet powoduje :WTF: kiedy ta rasa przypisywana jest naprawdę na pałę, albo przez kogoś, no nie wiem, ślepego?[/QUOTE]Można się pomylić 1kg i to nie jest jakaś tragedia. Zwłaszcza, że każdy może przytyć. Ja nie specjalnie siedze na pwp więc może masz rację, nie wszyscy zwracają uwagę na to co mówią. Ja po prostu tak mam, że mniej więcej mogę ocenić ile waży "mały" pies, nie mam z tym problemów, do tej pory to się sprawdzało. Myślę, że wysokość też można "nauczyć się" oceniać. Jednak jak ktoś ma taki margines błędu, że pies może być nawet 2x większy niż podawano, to lepiej żeby w ogóle na ten temat nie mówił. I dziwię się, że innym nie głupio tak wprowadzać ludzi w błąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Można się pomylić 1kg i to nie jest jakaś tragedia. Zwłaszcza, że każdy może przytyć. Ja nie specjalnie siedze na pwp więc może masz rację, nie wszyscy zwracają uwagę na to co mówią. Ja po prostu tak mam, że mniej więcej mogę ocenić ile waży "mały" pies, nie mam z tym problemów, do tej pory to się sprawdzało. Myślę, że wysokość też można "nauczyć się" oceniać. Jednak jak ktoś ma taki margines błędu, że pies może być nawet 2x większy niż podawano, to lepiej żeby w ogóle na ten temat nie mówił. I dziwię się, że innym nie głupio tak wprowadzać ludzi w błąd.[/QUOTE]
to Cię sprawdzimy :evil_lol::evil_lol:

ile mierzy i waży ten pies :grins:

[url]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394881_587754061250976_1410908326_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']no nie wiem czy tu chodziło o ocenę ze zdjęcia :cool3:[/QUOTE]
nie zawsze można ocenić na żywo :grins:

pies mały , to pojęcie względne ;) Klamka miała być malutka , nano , tyci maniunia - staffik :diabloti:
a przyjechał do mnie wielki , kościsty picior :evil_lol:

i takich ocen "malusi" to było tysiące ;) a po fotce , to se można oceniać ;) ładne krajobrazy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to Cię sprawdzimy :evil_lol::evil_lol:

ile mierzy i waży ten pies :grins:

[URL]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394881_587754061250976_1410908326_n.jpg[/URL][/QUOTE]
Haha jasne, daj mi zdjęcie jak na zdjęciu każdy pies to bydle wielkie :D Ja to muszę zobaczyć pieska, pogłaskać a może nawet wziąć na kolana- to sie wtedy czuje ile to by było jakby było zakupami :eviltong: A poza tym sory memory, mówiłam, że ja mogę jedynie ocenić WAGĘ i może da się nauczyć oszacować wysokość, ale "specjalizuję się" w małych psach. Staffiki, mimo że niskie, dla mnie małe nie są :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...