Jump to content
Dogomania

Prawie całe życie w schronie - DABI NARESZCIE ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM! Huraaa !


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronia']a jakiś cień domku się pojawia??? czy nic?:([/quote]

oj chyba na razie nic... :-(

[quote name='Rybc!a']Czy ktoś mógłby dla Dabi napisać poruszający serce tekst?[/quote]

poproscie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=44396"]majqa[/URL] pisze swietne teksty. moze znajdzie czas i dla Dabi.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak widać na zdjęciach wyżej- tej dziewczyny NIE MOZNA ZŁAPAĆ ![/B]
[B]nie wiem skąd teraz tyle w niej energii, ale ja za nią nie nadążam :D[/B]
[B]Jak zacznie biegać, to już nie przestanie:)[/B]
[B]Teraz mieszka z kolegą- zwariowanym pieskiem kudłakiem- bardzo się zgadzają.[/B]
[B]Tygrysica zadała istotne pytanie..bo troszkę się bałagan zrobił.. może w 1 poście Rybcia zrobiłaby aktualizację- nowe zdjęcia, ogłoszenia..?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Rybc!u, w którym poście znajdę najbardziej aktualny opis suni (taki rzut informacyjny)?
Wiek, imię znane. Podam, czego mi trzeba. Odpowiedz proszę, choćby i w punktach, w jednym poście.
1. Czy coś wiadomo o jej przeszłości?
2. Ile czasu tak naprawdę spędziła w schronisku?
3. Stosunek do ludzi (dzieci), psiaków, kotów(?)
4. Zdrowie, sterylizacja, szczepienia
5. Jaki ma charakter? - opisz, choćby przymiotnikami
6. Do jakiego domu nadaje się idealnie?
7. Czy zna jakieś proste komendy, jak chodzi na smyczy, jak znosi jazdę autem (o ile była okazja to sprawdzić)?
8. Inne Twoje uwagi + coś, co mnie ze zmęczenia nie zaświtało, a jest ważne by podać.

Czy mogę poprosić o jakiś aktualny link do aukcji, ogłoszenia? Chciałam zobaczyć, w jakim tonie było to zrobione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Rybc!u, w którym poście znajdę najbardziej aktualny opis suni (taki rzut informacyjny)?
Wiek, imię znane. Podam, czego mi trzeba. Odpowiedz proszę, choćby i w punktach, w jednym poście.
1. Czy coś wiadomo o jej przeszłości?
2. Ile czasu tak naprawdę spędziła w schronisku?
3. Stosunek do ludzi (dzieci), psiaków, kotów(?)
4. Zdrowie, sterylizacja, szczepienia
5. Jaki ma charakter? - opisz, choćby przymiotnikami
6. Do jakiego domu nadaje się idealnie?
7. Czy zna jakieś proste komendy, jak chodzi na smyczy, jak znosi jazdę autem (o ile była okazja to sprawdzić)?
8. Inne Twoje uwagi + coś, co mnie ze zmęczenia nie zaświtało, a jest ważne by podać.

Czy mogę poprosić o jakiś aktualny link do aukcji, ogłoszenia? Chciałam zobaczyć, w jakim tonie było to zrobione.[/quote]

Ostatnio zaktualizowałam pierwszy post i tam znajdziesz troszeczkę nowych informacji- prosto z hotelu. :lol:
1. Sunia około półtora roku była w schronisku- została znaleziona- prawdopodobnie zgubiła się lub ktoś ją wyrzucił-nikt jej nie szukał.
2. Odpowiedź w 1 pytaniu .
3. Z dziećmi problemu by nie było, psy uwielbia, a z kotami.. :oops: nie wiem- coś mi świta, że się zgadza, ale zaraz spytam Weroni .
4. Już zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, za chipowana, niesterylizowana.
5. szalona, energiczna, lubiąca zabawę, świetnie dogadująca się z innymi psami, JUŻ NIE JEST BOJAŹLIWA, ponownie zaufała człowiekowi , kochana, przytulna i bardzo mądra , ładnie jeździ samochodem i bardzo to lubi .
6. byłoby cudownie, gdyby trafiła do domu z ogrodem, bo lubi ruch i zabawę. myślę jednak, że nie byłoby problemu, gdyby mieszkała w bloku, mieszkanku. wszędzie będzie jej dobrze ! :)
7. na smyczy chodzi dosyć ładnie, komend chyba nie zna, ale jest karna, trzyma się właściciela, a samochód uwielbia, jak już napisałam wcześniej .

Chyba tyle. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...