Jump to content
Dogomania

Prawie całe życie w schronie - DABI NARESZCIE ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM! Huraaa !


Rybc!a

Recommended Posts

OKI. Daj mi proszę czas 1-2 dni. [SIZE=1]Jestem padnięta, ost.noce sypiałam tylko po 2h, a dziś wróciłam do domu z kolejną sunią, małą wyrzuconą na stacj.benzyn. Próbuję zgrać towarzystwo, mózg mi się lasuje. Mała chce zjeść mi bullkę (dobrze, że nie odwrotnie) i drugą sunię (przynajmniej kotom odpuściła). W pn. ma operację potężnej przepukliny i małego guza.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']OKI. Daj mi proszę czas 1-2 dni. [SIZE=1]Jestem padnięta, ost.noce sypiałam tylko po 2h, a dziś wróciłam do domu z kolejną sunią, małą wyrzuconą na stacj.benzyn. Próbuję zgrać towarzystwo, mózg mi się lasuje. Mała chce zjeść mi bullkę (dobrze, że nie odwrotnie) i drugą sunię (przynajmniej kotom odpuściła). W pn. ma operację potężnej przepukliny i małego guza.[/SIZE][/QUOTE]
Majqa, bardzo dziękujemy . Oczywiście poczekamy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Rybc!u, w którym poście znajdę najbardziej aktualny opis suni (taki rzut informacyjny)?
Wiek, imię znane. Podam, czego mi trzeba. Odpowiedz proszę, choćby i w punktach, w jednym poście.
1. Czy coś wiadomo o jej przeszłości?
2. Ile czasu tak naprawdę spędziła w schronisku?
3. Stosunek do ludzi (dzieci), psiaków, kotów(?)
4. Zdrowie, sterylizacja, szczepienia
5. Jaki ma charakter? - opisz, choćby przymiotnikami
6. Do jakiego domu nadaje się idealnie?
7. Czy zna jakieś proste komendy, jak chodzi na smyczy, jak znosi jazdę autem (o ile była okazja to sprawdzić)?
8. Inne Twoje uwagi + coś, co mnie ze zmęczenia nie zaświtało, a jest ważne by podać.

Czy mogę poprosić o jakiś aktualny link do aukcji, ogłoszenia? Chciałam zobaczyć, w jakim tonie było to zrobione.[/quote]

jeszcze słowo do tego co napisała Rybcia:
do dzieci na bank super.
Sterylizację można załatwić- od zaraz. Można zrobić zbiórkę i tanio załatwię.
Ogólnie sunia super- milusia, przytulaśna, wesoła, szalona i chętna do zabaw.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Dobro zaklęte w owczarkowych oczach. Dabi.[/B][/CENTER]

[CENTER]Co to jest? 4 łapki, donośne "hau, hau", wydobywające się z pyszczka,
merdający ogon...i...i...? Banalne pytanie, by nie powiedzieć, durne.
Istotnie, [B]to pies[/B]. [B]Wielu z nas tak, aż tak i tylko tak go postrzega.[/B]
Łańcuch, buda (jeśli w ogóle), miska nie zawsze pełna i wieczna
służba człowiekowi...po grób chciałoby się rzec, a tak naprawdę,
po ziemię uklepaną szpadlem. [B]Dla ilu ludzi jest on czymś/ kimś[/B]
[B]więcej? [/B]Są na szczęście tacy, którzy dostrzegają w psie istotę żywą,
myślącą, czującą m.in. strach, ból, miłość. Nie jest prawdą, że na upartego, przypisujemy jej nasze własne atrybuty. [B]Te stworzenia mają [/B][B]uczucia. Nie wolno ich lekceważyć, udawać, że są mitem, wymysłem, złudą.[/B] Ludziom, którzy poszli tropem uwrażliwienia na zwierzęta, zapadła w serce [B]zdrowa, piękna, [/B]
[B]2 letnia sunia, mix owczarka o wdzięcznym imieniu Dabi.[/B] 1,5 roku to cudne stworzenie gasło w elbląskim schronisku.
[B]Spojrzenie, powleczonych smutkiem oczu suni, paliło. [/B]
[B]Nie sposób było przejść obok jej klatki obojętnie. Wyróżniała się[/B]
[B]poddaniem losowi i rezygnacją.[/B] Zbiorowym wysiłkiem i wspólnotą
decyzji, przy niemałym nakładzie środków finansowych, została
wyrwana z piekła niemocy i zamieszkała w hoteliku dla zwierząt.
W nim, krok po kroku odbudowywano w Dabi wiarę w człowieka.
Ten przecież zawiódł. Za jego to przyczyną znalazła się w schroniskowej rzeczywistości. Udało się.
Sunieczka okazała się wspaniałą czterołapną towarzyszką
zarówno innych psów, jak i rzecz jasna ludzi. [B]Otwarta na nowości,[/B]
[B]inteligentna, posłuszna, zapatrzona w opiekuna, stara się zaskarbiać jego łaski. Ubóstwia zabawę i jazdę samochodem. Z każdym spacerem coraz lepiej wychodzi jej chodzenie na smyczy. Bezapelacyjnie to typ psa, który da z siebie wszystko za przytulenie, delikatność dotyku, łaskawe słowo, wypowiedziane miękkim głosem.[/B]
[B]Dlaczego łaska bliskości z człowiekiem wciąż omija Dabi?[/B]
[B]Ma swoich aniołów, stojących na straży jej bezpieczeństwa ale nie ma jednego, jedynego serca, które zechciałoby zabić dla niej. [/B]
Błagamy o odmianę losu suni!
[B]Błagamy o dom, taki z prawdziwego zdarzenia, pierwszy i ostatni, [/B]
[B]w którym u ukochanego boku dopełni swoich dni, a tym, co zapamięta odchodząc, będzie gorąca, ludzka łza tęsknoty.[/B][/CENTER]

[LEFT][B]Osoby zainteresowane adopcją suni proszone są o kontakt pod numerem 0 - 691364660 lub drogą mailową, pisząc na adres [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B].[/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][CENTER][B]Dobro zaklęte w owczarkowych oczach. Dabi.[/B][/CENTER]


[CENTER]Co to jest? 4 łapki, donośne "hau, hau", wydobywające się z pyszczka,
merdający ogon...i...i...? Banalne pytanie, by nie powiedzieć, durne.
Istotnie, [B]to pies[/B]. [B]Wielu z nas tak, aż tak i tylko tak go postrzega.[/B]
Łańcuch, buda (jeśli w ogóle), miska nie zawsze pełna i wieczna
służba człowiekowi...po grób chciałoby się rzec, a tak naprawdę,
po ziemię uklepaną szpadlem. [B]Dla ilu ludzi jest on czymś/ kimś[/B]
[B]więcej? [/B]Są na szczęście tacy, którzy dostrzegają w psie istotę żywą,
myślącą, czującą m.in. strach, ból, miłość. Nie jest prawdą, że na upartego, przypisujemy jej nasze własne atrybuty. [B]Te stworzenia mają [/B][B]uczucia. Nie wolno ich lekceważyć, udawać, że są mitem, wymysłem, złudą.[/B] Ludziom, którzy poszli tropem uwrażliwienia na zwierzęta, zapadła w serce [B]zdrowa, piękna, [/B]
[B]2 letnia sunia, mix owczarka o wdzięcznym imieniu Dabi.[/B] 1,5 roku to cudne stworzenie gasło w elbląskim schronisku.
[B]Spojrzenie, powleczonych smutkiem oczu suni, paliło. [/B]
[B]Nie sposób było przejść obok jej klatki obojętnie. Wyróżniała się[/B]
[B]poddaniem losowi i rezygnacją.[/B] Zbiorowym wysiłkiem i wspólnotą
decyzji, przy niemałym nakładzie środków finansowych, została
wyrwana z piekła niemocy i zamieszkała w hoteliku dla zwierząt.
W nim, krok po kroku odbudowywano w Dabi wiarę w człowieka.
Ten przecież zawiódł. Za jego to przyczyną znalazła się w schroniskowej rzeczywistości. Udało się.
Sunieczka okazała się wspaniałą czterołapną towarzyszką
zarówno innych psów, jak i rzecz jasna ludzi. [B]Otwarta na nowości,[/B]
[B]inteligentna, posłuszna, zapatrzona w opiekuna, stara się zaskarbiać jego łaski. Ubóstwia zabawę i jazdę samochodem. Z każdym spacerem coraz lepiej wychodzi jej chodzenie na smyczy. Bezapelacyjnie to typ psa, który da z siebie wszystko za przytulenie, delikatność dotyku, łaskawe słowo, wypowiedziane miękkim głosem.[/B]
[B]Dlaczego łaska bliskości z człowiekiem wciąż omija Dabi?[/B]
[B]Ma swoich aniołów, stojących na straży jej bezpieczeństwa ale nie ma jednego, jedynego serca, które zechciałoby zabić dla niej. [/B]
Błagamy o odmianę losu suni!
[B]Błagamy o dom, taki z prawdziwego zdarzenia, pierwszy i ostatni, [/B]
[B]w którym u ukochanego boku dopełni swoich dni, a tym, co zapamięta odchodząc, będzie gorąca, ludzka łza tęsknoty.[/B][/CENTER]


[LEFT][B]Osoby zainteresowane adopcją suni proszone są o kontakt pod numerem 0 - 691364660 lub drogą mailową, pisząc na adres [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B].[/B] [/LEFT]
[/quote]

jak dla mnie- bomba.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fasolka']OK to umawiamy się na przelew 29-30.09.
nr konta jest w pierwszym poście?[/quote]

nr konta poda ci Rybcia na pw.
Zaraz jak wejdzie na wątek na pewno.
Możesz się też dla pewności przypomnieć, kiedy przyjdzie czas na przelew..
dziekujemy w imieniu Dabiszona!!:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...