Jump to content
Dogomania

Brit Care - nowość


Bura

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='fiszboneq']Witam,

Czy ktoś z was ma skład % Brit care junior large breed. Chodzi mi o ilość procentową mięsa w karmie.[/QUOTE]

Dystrybutor na Polskę twierdzi, że w karmach BC jest ok. 30% mączki mięsnej.

Dla psiaków uczulonych na kurczaka uwaga - wszystkie karmy BC maja w składzie tłuszcz z kurczaka i prawie wszystkie mają suszone jajka (oprócz Venison - jedyna pełna bezzbożówka - wg mnie o zbyt wysokiej cenie, ale z dobrym składem i oprócz wersji Light)

Link to comment
Share on other sites

co do tego drobiu w składzie to neistety - wiem :(
ale moja sunia np. po lamb&rice nie ma łupieżu, więc chyba ten akurat składnik ją tak mocno nie uczula... Niestety, po wersji light z indykiem momentalnie dostała łupieżu - chyba po 5 dniach, a po jagnięcinie odpukać! jak na razie jest ok.

Link to comment
Share on other sites

I my dołączymy do grona zadowolonych zjadaczy Brita Care. Jemy worek z rybką i ziemniakami i jest SUPER!
Jak do tej pory sucz wybrzydzała, tak teraz micha jeździ po podłodze w radości, że chrupki się w niej pojawiły.
Sierść się poprawiła, błyszcząca, miękka, zero łupieżu. Kupy małe, zwarte, fajnie się sprząta.
No cud, miód i orzeszki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aduska1212']a mogłabyś napisać, jakiej mniej więcej wielkości sa granulki??[/QUOTE]
[url]http://i54.tinypic.com/14nfrpv.jpg[/url] tutaj masz wielkość granulek salmon&potato :) (zdjęcie z poprzedniej strony wątku )

Link to comment
Share on other sites

co do tego kurczaka w składzie brit care, to z ciekawości napisałam, zapytałam i dostałam taką odpowiedź: dodawany jest tłuszcz drobiowy ,co jak zapewne jest wiadome nie
uczula . Uczula białko drobiowe, którego w karmach hypoalergicznych
nie ma. Wyjątkiem w tej linii jest active adresowany dla psów
pracujących.

tak czy inaczej, uczucia mam mieszane, jak zmieniłam z normalnego brita to kupki takie królicze zaczęła mi sucz robić i to minimum 3 razy dziennie. Z sierścią też rewelacji nie było. Wróciłyśmy do normalnego brita - lamb&rice. Kupki znowu dużo lepsze, sierść ładna, z pyszczka nie śmierdzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja karmię Britem Salmon&Potato i psy po boschu zwykłym wyszły mi na prostą. Sierść zaczyna błyszczeć.

Mam tylko problem taki, że szybko schodzi.
Suka pożera 800g i jest szczuplutka a Dolcowi daje ok. 500g i chodzi głodny (nic nowego) ale waga mniej więcej w normie.
Teraz mam zamiar pomieszać tego Salmona z linii Care z Britem-bytówką. Mam nadzieję, ze będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...