Jump to content
Dogomania

Łodzianka TEKLA sznaucerka mini p&s tymczasowa krakowianka MA DOM śląsko-krakowski!!!


weszka

Recommended Posts

I jeszcze porcja fotek z czochrania plecków :) Bardzo tak lubi :)

[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/9192/pb131162hr8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/686/pb131161ce0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1668/pb131164qp0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9523/pb141189qk0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8426/pb141190ra6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']A ja wiem, jak będzie dzisiejsza noc wyglądała - [B]weszka [/B]na poslanku, a psiury w pościeli :multi::evil_lol:[/quote]

Otóż mylisz się! Ja jestem jednak wredna psia mama i z łóżka się nie dam wygonić :diabloti::mad: A zresztą zapędy ma tylko Tekla to se z nią poradzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Znaleźli się miłośnicy psów - a Buni wam nie żal że przez małą musi chodzić w kagańcu? Wprawdzie to jej wina że zołza no ale sprawiedliwość musi być i ruch po mieszkaniu odbywa się w sposób kontrolowany ;)
To dobrej nocy życzymy i układamy się jakoś do snu. Tekla już na łóżku - może mnie wpuści :diabloti: hihi

Link to comment
Share on other sites

Otóż spieszę donieść że nocą klatka była pusta - nie było w niej ani ludzi ani psów :eviltong: Tekla oczywiście spała w łóżku i już nawet nie będę pisać co narobiła do tegoż łóżka :mad: Ale poza tym wszystko ok :evil_lol:
No i wiadomość - zamiast jutro to już dziś wieczorem przyjeżdża potencjalna nowa pańcia Tekli :roll: Zobaczymy co z tego wyniknie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]TEKLA POJECHAŁA Z UROCZĄ PAŃCIĄ DO DOMKU. BĘDZIE ŚLĄZACZKO-KRAKOWIANKĄ [/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi:

A ja mam w oczach łzy szczęścia i rozpaczy :loveu::placz::multi::-(:multi:

Adopcja odbyła się w asyście Amigi i Monity które przyjechały poznać Teklę a załapały się na adopcję :)
Grażyna - nowa pańcia Tekli chyba się tu z nami na dogo pojawi. A zdjecia i relacje będą na bieżąco. To dogomaniaczka z krwi i kości. Polubiłyśmy się wszystkie :p

Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się wczoraj nic napisać, nie miałam cierpliwości do Dogo.
Ale rzeczywiście uważam, że Tekla (sory - chyba zostanie Figą) znalazła fantastyczną panią. Od razy zapałała uczuciem do Tekli=Figi. I po pierwszym przełamywaniu lodów Tekla tez zaczęła wykazywać dowody miłości - wylizała pańcię i nadstawiała się do mizianka. Teraz czekamy na relację no i oczywiście na fotki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dogo chodzi straszliwie :angryy: trzeba mieć anielską cierpliwość.
Tekla rzeczywiście dostała na imię FIGA. Jest relacja poranna - wszystko ok :multi::loveu::p

[FONT=Arial][SIZE=2]Donoszę uroczyście,że Figa ma się dobrze, a nawet b. dobrze :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Spała z nami w łóżku, od czasu do czasu wydając różne zabawne dzwięki zadowolenia zwłaszcza gdy moja lub córki reka smerały jej drobna postać.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jesteśmy juz po spacerze.Wczoraj posiurała sie w domku i bardo dobrze wiedziała ze to nie był własciwe , bo chowała się po kątach:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dziękuję za ciepłe słowa pod moim adresem :oops::p Ale największe słowa uznania dla Grażyny, która przygarnęła Tekluchę pod swój dach :loveu:
Dirulec jakoś się pogodził ze stratą - w zastępstwie ma śnieg ;) No a Bunia cała zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

Raport od Figi zrelacjonowany przez pańcię :)

Pierwszy:

[FONT=Arial]"mała bryka, na okragło podjada i żebrze o każdy nadarzający sie kąsek :) , no i pije bez opamiętania.Szukam sposobu.Kilkakroć dolewałam wody do miseczki,żeby wiedziała,że nie zabraknie jak się już napiła.Dwa razy zdarzyło się że pochliptała icoś zostawiła ,jednak w większości przypadków - do dna!!![/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]A później siura bez opamiętania,Chyba zatem będę egiostką i wieczorem ograniczę to podpijanie :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]W między czasie patyczki ( woli te miękkie) ,puszeczka, kanapeczka ...a jakże .. Ciasteczko czemu nie? mniam....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Muszę być chyba bardziej "twarda":)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Oprócz siusiania ,zdarzyła się kupka(mówie o domku), bo na spacerze to już reguła(każdym! ).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]We wtorek pojade do weterynarza.Umówie sterylizację, zrobimy porzadek z ząbkami(śmierdziucha okropicznie-padam jak otworzy pyska :)))) )"[/SIZE][/FONT]


[SIZE=2]I późniejszy:[/SIZE]

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]"Wczoraj dostała pierwsze prezenty: nową smyczkę, szeleczki z cielecej skórki, piłeczkę ,patyczki..Dziś - legowisko i uszyłam jej ubranko żeby nie marzła.Przed chwila byłyśmy je przetestować i mam wrazenie że była bardzo zadowolona :)"[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Verdana][COLOR=black]Ma ten mały brzdąc teraz same luksusy[/COLOR][/FONT] :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...