Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Informuje wszystkich,ze Bartek z Borysem wyjechali znowu na wczasy..(pewnie Bartek powie,ze na wygnanie)Jak wróca to pewnie Wasz ukochany literat bedze miał pełen worek żalów:evil_lol:
Dzisiaj było małe zamieszanko bo przez pół dnia rezydował Brutus,5-cio miesieczny szczeniol,wielkości Borysa.Chłopak cudowny i z urody i z charakteru.Pojechał na tymczas do Tomka(Volta).Jak tylko bedą fotki założymy mu topik adopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Informuje wszystkich,ze Bartek z Borysem wyjechali znowu na wczasy..(pewnie Bartek powie,ze na wygnanie)Jak wróca to pewnie Wasz ukochany literat bedze miał pełen worek żalów:evil_lol:
Dzisiaj było małe zamieszanko bo przez pół dnia rezydował Brutus,5-cio miesieczny szczeniol,wielkości Borysa.Chłopak cudowny i z urody i z charakteru.Pojechał na tymczas do Tomka(Volta).Jak tylko bedą fotki założymy mu topik adopcyjny.[/quote]

Dobra, dobra ;) Bartulka wszystko opowie jak wróci:evil_lol:
Zebym go, tak nie lubila, to bym stwierdziła, ze maruda i konfident:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bartuś chyba za szybko nic nie napisze bo dochodza mnie słuchy że koledzy nie mają zamiaru póki co wracać z wakacji :P
Zresztą jak wrócą i tak zostana odebrane w trybie interwencji za znęcanie, bicie i głodzenie :evil_lol: Juz otrzymałam zgłoszenie że "włascicielka" prowadzi zorganizowaną grupę przestępczą więc podejmiemy odpowiednie kroki :mad:
Zresztą Bartek wiesz, jakby co, masz do mnie numer :lol:

Link to comment
Share on other sites

No,nie chce tu palcem wytykac,kto nalezy do tej przestępczej organizacji..:mad::evil_lol:I nawet nie wymienie osiagnięc...:evil_lol:
W każdym razie Bartek z Borysem maja sie dobrze,Nie wiem czy wracać chca,czy nie,ale wiem,ze dziadkowie hmm,oddać ich nie chca:evil_lol::evil_lol:
W każdym razie jutro wyruszam po odb[I]ór ,,własności,,:lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Brajl dobrze,Borys z Bartkiem wróciły z wygnania,choć caaałkiem dobrze im tam sie miało.Babcia tęskni i jakoś tak jej pustawo bez psiaków..Za to w domu od razu weselej:awantury,przepychanki,wrzaski,zabawy,itd..Jednak bez tych dwóch ogonów to smutno.
Za to pwoem Wam,ze ja nie moge wrócic do formy.Chodze na zabiegi,wydawało sie,ze już jest dobrze,a tu wczprajszej nocy..krach..Ból wrócił,sztywnosc wróciła i sama juz nie wiem co zrobic.
Oczywiscie jest szereg zabiegów,które mogłabym jeszcze pobierac,tylko niestety sa płatne.To wogóle nie wchodzi w gre,bo nie stać mnie na zaden odpłatny zabieg.No i robi sie błędne koło.Dobrze,ze choć wogóle moge chodzić,bo kto by sie stadkiem zajał..Eh,starośc nie radosc moi mili.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był udany dzien!Błyskawiczna akcja z pomoca Petera i Tomka z Częstochowy pozwoliła na wyciągniecie ze schroniska i umieszczeniew cudownym domku suni owczarka:multi::multi:

Za to mój kochany Brajlus jest..nadgryziony!:shake:Wczoraj zauważyłam,ze ma brzydka małżowinę uszna,cos sie sączy i jest opuchniete.Pognałam dzisiaj do weta.Okazało sie,zę nasza tymczasowiczka Zuzia nie tylko sprała Brajla,ale pogryzła mu dotkliwie ucho.Zrobił sie krwiak,zropiało i chłopaka bardzo boliPani doktor oczyściła mu rane,choć kosztowało to mase wysiłku bo Brajl bardzo sie miotał.Sączy mu sie płyn z ropa i bardzo boli.Dostał zastrzyk i antybiotyk doustnie,a raczej dopyskowo.Posmarowac nie bardzo da z uwagi na ból.Wszelkie próby kończą sie kłapaniem pyska,wiec nie będe ryzykowała.Wogóle dzisiaj był suuuper niegrzeczny cały dzięn.Sponiewierał mnie okrutnie,miotał sie po bagażniku,rozszarpał 2 ręczniki,ryczał mi do ucha cała droge,horror.
Ale i tak go koffam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Wogóle dzisiaj był suuuper niegrzeczny cały dzięn.Sponiewierał mnie okrutnie,miotał sie po bagażniku,rozszarpał 2 ręczniki,ryczał mi do ucha cała droge,horror.
Ale i tak go koffam:loveu:[/QUOTE]


co oznacza że jest zdrowy i nic mu nie ma :diabloti::evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...