Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc sądziłem, że w Warszawie będzie cały komitet powitalny chętnych do zobaczenia Psiego Anioła Brajla i po spotkaniu wszyscy zaczną się chwalić swoimi wrażeniami, a tymczasem cisza :question:.

No cóż, trzeba zatem czekać na wieści od Edytki lub Piotra. Oby były jak najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kazoo']Szczerze mówiąc sądziłem, że w Warszawie będzie cały komitet powitalny chętnych do zobaczenia Psiego Anioła Brajla i po spotkaniu wszyscy zaczną się chwalić swoimi wrażeniami, a tymczasem cisza :question:.

No cóż, trzeba zatem czekać na wieści od Edytki lub Piotra. Oby były jak najlepsze.[/quote]

Ależ był komitet. Filmiki są.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich Gorąco

Dziękuję,dziękuję i raz jeszcze dziękuję....
To był niezapomniany dzięn i na pewno wielokrotnie będzemy go wspominac.
Serdecznie podziękowania i uściski dla Mazowieckiego Komitetu Powitalnego w osobach:Goski,Mańki,Entery i Malkin oraz męzą Goski..Wasze bezpośrednie wsparcie dodawało siły i otuchy.
Dziękujemy za wszelkie prezenty i wsparcie.
Dla Goski specjalne podziękowania

Nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo wdzieczna jestem Wszystkim Forumowiczom za pomoc i wsparcie.Ten wyjazd był możłiwy tylko dzięki Wam.Nie ukrywam,zę koszty były ogromne-763zł Tk i Doppler.

Nie mam słów uznania dla Petera,który nie tylko pokrył koszty podróży,ale przede wszystkim poświęcił cały dzień .

Badania nie wykazały żadnych zmian.Nie ma guza,nowotwora,zmian w nerkach itd.To z jednej strony radość,a z drugiej strony znowu niepewnośc..Po pełnej diagnostyce jesteśmy w punkcie wyjścia:nie znamy przyczyny krwawień.Kazano odstawić leki na nadciśnienie,bo to nie ono jet przyczyną krowtoków.I mówiąc szczerze to zupełnie nie wiemy jak postępować jeśłi Brajl znowu zacznie krwawic.To jednak temat do omówienia już jutro.
Brajlowi usunięto zęba,gdyz był duży ropień.To też nie jest pocieszajace,bo jak wiecie Brajl ma spiłowane zęby.Już w lecznicy dr.Molickiego uprzedzano nas,ze te zęby mogą się łatwiej psuć.Jak widać mamy dowód.

Kochani,mam do przekazania mnóstwo,mam wiele fotek,informacji itd.Dzisiaj już jestem straszliwie zmęczona.Zresztą moze czytaliście na Owczarek .pl jaki jest mój stan i nie tylko nie ma w nim słowa przesady,ale nawet jeszcze łagodnie to opisano.Wiem,zę musze cos zrobić ze sobą,bo tak dalej nie pociagnę.Tyle,ze co sie do tego zabieram,to wyskakuje u psiaków coś nowego.

Jutro obiecuję napisać więcej

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim,a Kochane Ciotki z Mazowieckiego Komitetu ja sciskam mocno,a Brajl dziękuje ogonem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za offa, ale jest jeszcze jeden bidulek GIZMO, ktory zaznal tego samego nieszczescia co Brajl - ma wydlubane oczy.:placz: [/B]

[B]PILNIE POTRZEBUJE POMOCY!!![/B]

[B]Watek: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105051"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105051[/B][/URL]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/127/1073f6d86cf82e31med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam goraca prosbe do dogomaniakow z okolic Sosnowca : pomozcie Edytce , Ona bardzo , ale to bardzo potrzebuje Waszej pomocy !!!!!!!!!!!! .
Edyta bardzo zle sie czuje , wczoraj tez brala ja temperatura i czasami odplywala :(.Bardzo prosze POMOZCIE EDYTCE .Pozdrawiam Goska

Link to comment
Share on other sites

Edyto, nie wiem, jak z uchem Bony, ale ja mojemu grzyba w uchu (taka własnie kleista maź) wyleczyłam dopiero Oridermylem,żadne płukania nie pomagały ani tabletki. Ta maść załatwiła wszystko. Jak byś nie mogła dostać, to napisz, kupię u mojego weta i prześlę priorytetem

Link to comment
Share on other sites

Izis ma rację. Wyniki badań są zarówno pocieszające, jak i niepokojące. Z jednej strony dobrze wiedzieć, że nic dodatkowego nie dolega Brajlusiowi, a z drugiej te jego krwotoki są nadal wielką niewiadomą :(. Miejmy nadzieję, że już się nie powtórzą, ale to niestety nic pewnego, więc Edytka musi być przy nim, gdy znów będzie potrzeba. Do tego jednak musi być na siłach, tak więc...
[B]Edytko, maszeruj do lekarza, ale już[/B] ;).
Musisz przecież dawać dobry przykład swojej kochanej gromadce :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Na owczarku są miliardy zdjęć...
A tu znowu prośba o protekcję do Brajla - pewnie się nie obrazi, on ma szczęśliwą rękę...eee....łapę do adopcji:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105711[/URL][/quote]

Zrobione:shake:Oby tylko się udało..Jak do tej pory łapa Brajla przyniosła szczęście wszystkim jego protegowanym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...